Polcredito

Wrocław

Opinie o Polcredito

rr

adek nie zadawał trudnych pytań na które to nie dostaniesz odpowiedzi :)

adek

hehe napisałeś o dodatkowych bonusach? Jakie są to bonusy? Ile miesięcznie można zarobić? Jest w tej firmie możliwość jakiegoś rozwoju lub awansu? I jak jest z umową i socjalem. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

hehe

A tam gadasz. kolejny zafochowany, któremu nie wyszło w Polcredito? pewnie tak... ja tam pracuję, kasa na czas, wszystko ok, dodatkowe bonusy. tylko jest jeden problem... Trzeba pracować, nie????

Kukol

Ludzie, jak najdalej od takich firm!!!New connect ?Wielka ściema...nie ma to jak sprzedawać pracownikom marzenia;-). Menadżerowie porażka, szkolenia tylko sprzedażowe, bo po co wiedza o finansach - może tylko przeszkadzać;-). Firma dla jeleni!!!

jurek kiler

Byłem na rozmowie ..... podtrzymuje prezes to (usunięte przez administratora), który nawet ie wie co to to kwadrans akademicki.......nie polecam nawet dla zdesperowanych

Marta

W każdej tego typu firmie podobnie.Poprzyjmować jeleni ,nie dać żadnej umowy ,w zasadzie masz tyrać na pana prezia ot całą polska rzeczywistość.

~~~~

Prezes myśli tylko jak (usunięte przez administratora) pracowników, totalna partyzantka, brak jakiejkolwiej spójnej koncepscji na biznes - "wizjonerstwo" i mydlenie oczu. Bardzo nie polecam

Zostaw opinię o Polcredito - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcredito