Opinie o WB ELECTRONICS S.A. w Ożarów Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WB ELECTRONICS S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WB ELECTRONICS S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WB ELECTRONICS S.A. w Ożarów Mazowiecki

Robert

Czy ktoś pracował w dziale konstrukcji lub technicznym w tej firmie? Jakie mają warunki pracy? Bo z poprzednich opinii dobrych ocen nie ma..warto tam składać dokumenty lub podjąć pracę?

@Robert

Czy finalnie zdecydowałeś się na rekrutację do firmy WB ELECTRONICS? Jeżeli tak, to zachęcam Ciebie do późniejszego podzielenia się na tym forum doświadczeniem i wskazówkami z całego procesu kwalifikacyjnego dla przyszłych kandydatów o pracę. A może już teraz wiesz, czy jest to praca w systemie zmianowym?

Robert

Idealnych firm nie ma i wszędzie bywa gorzej lub lepiej. Nikt nie zmusza do pracy ale nie ma tez powodu żeby obrażać innych!!

Jacek

Tak dobrze się pracuje, że nie ma chętnych do napisania kilku zdań?

@naewynn

Czy ktoś może coś opowiedzieć o stanowisku inżynier mechanik w WB Electronics i o rozmowie rekrutacyjnej na takie stanowisko?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie WB ELECTRONICS S.A.? Czy kandydat na stanowisko Asystent/ka ds. Prawnych powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Specjalista ds. IT
Olsztyn
Indykpol S.A.
Joanna

Szukam opinii na temat firmy WB ELECTRONICS. Jak wam się pracuje, czy polecilibyście pracę i dalszy rozwój w tej firmie, czy raczej osoby zainteresowane powinny szukać czegoś innego? Ważną kwestią jest również sprawa warunków pracy. @Patryk jeśli jesteś pracownikiem firmy, zachęcam Cię do pozostawienia swojej opinii.

Patryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Joanna

@kostka czyli uważasz, że w firmie WB ELECTRONICS S.A. przełożeni traktują swoich pracowników jak w wojsku? Od czego zależny jest taki rygor? Może to ma przynosić większe efekty? Myślisz, że taki miał być zamysł? Jak jest w praktyce?

Joanna

@BOT no nie, ale zawsze można się przygotować konstruktywnie do takiej rozmowy. Przestawić argumenty wszystkie, które przemawiałyby za tym, że pracodawca powinien Wam dać podwyżkę. Czasem wystarczy o sobie przypomnieć. Nie mówię, że masz wejść do gabinetu szefa i rozkazać mu dać Tobie podwyżkę.

runner

@szeregowy "zarobki rosną aż do ok. 4 tys. netto na stanowisku programista. " ?? To raczej kiepskie warunki płacy. Co do zarobków programistów c++ to rozmowa w każdej większej firmie rozpoczyna się w okolicach 3500 zł netto, a tutaj one z biegiem lat zaledwie "rosną do 4k netto" ? i to w przemyśle zbrojeniowym gdzie kasa największa? To jaki to szacunek do pracy i umiejętności tak wysoce wykwalifikowanej kadry ??

BOT
@runner

Twoje ostatnie pytanie to jednocześnie odpowiedź :D Jak wszędzie, są zalety, są też i wady. Fajerwerków brak. Chyba, że masz odpowiednie nazwisko, albo umiesz głęboko nurkować...

runner

Joanna

@szeregowy wbowiec rozumiem, że jako wadę uznałeś brak rozwoju w firmie WB ELECTRONICS S.A., ale skoro ją polecasz musi mieć sporo zalet. Czy mógłbyś je wymienić? Dziękuję, za rady odnośnie rozmowy rekrutacyjnej.

Joanna

@szeregowy wbowiec czyli jednym słowem polecasz pracę programisty w WB ELECTRONICS S.A.? Akurat szukają, więc to ważna informacja (http://wb.com.pl/kariera/). A mógłbyś dać rady odnośnie rekrutacji dla osób, które chciałyby spróbować? Jak się przygotować?

szeregowy wbowiec
@Joanna

Tak, polecam, chociaż po kilku latach pracy już rozglądam się za czymś innym. Chciałbym się rozwijać, a tutaj z tym średnio. Co do rozmów rekrutacyjnych to mogę dać takie rady w zależności od stanowiska: - programista: być przygotowanym na napisanie prostego programu w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Dobrze jest też znać linuxa. - mechanik: posiadać praktyczne umiejętności projektowania np. w Solidworksie. Możliwe, że osoba z którą przyjdzie ci rozmawiać, da pracę domową, aby coś narysować. - operator: posiadać doświadczenie w lataniu bezzałogowcami - bez tego ani rusz.

szeregowy wbowiec

- zarobki rosną aż do ok. 4 tys. netto na stanowisku programista. Po osiągnięciu tego poziomu już raczej ciężko o podwyżkę... - nie ma problemów z urlopami, kierownicy są wyrozumiali - szkolenia jak najbardziej są, ale trzeba sobie samemu znaleźć - czasami szaleńcze tempo prac, niemniej jednak nadgodziny są uczciwie wypłacane - po kilku latach pracy dużo więcej już się tu nie da nauczyć... - wyjazdy służbowe (czasami nawet takie ponad dwutygodniowe) - jeśli kogoś kręcą tematy wojskowe to się nie zawiedzie

Joanna

@pracownik to ważne, że szef rozumie indywidualne potrzeby pracowników. Chętnie dowiemy się więcej na temat Twojej pracy w WB ELECTRONICS. Czy firma zapewnia pracownikom możliwości rozwoju?

4r55

@John no ale moze po prostu na poczatku tak jest..

Wynagrodzenie na niższych stanowiskach oscyluje wokół średniej krajowej. Ja na swojego szefa złego słowa nie powiem. Urlop można wziąć z dnia na dzień, jeśli jest taka potrzeba. Wydatki firmowe zawsze są zwracane, obowiązki i zadania jasno określone, nadgodziny ściśle rozliczane. NIe wiem czego oczekujecie, jeśli to jest coś złego...

John

Słyszałem od wielu osób że podobno pensje marne. Wymagania kosmiczne a zarobki słabe. PR bardzo dobry a rzeczywistość rzeczywistością.

kapiszon

@Relevant, możesz podać konkretne przykłady, kiedy ta firma mijała się z rzeczywistością? tzn. kiedy to co piszą o niej media mija się prawdę? Jak na razie to słyszałem tylko,że jest jedyna polską firmą, która ma realny eksport uzbrojenia i stale rosnące przychody. Po drugie z skąd masz wiedzę, że przymusza pracowników do nadgodzin? Pracujesz tam i wiesz z własnego doświadczenia czy też tylko domniemujesz?

Typhon

Szkoda w ogóle czasu tracić na tą firmę.Potwierdzam wydmuszka

Zawiedziony

Wymagania ogromne, kasa marna, najlepszą stroną firmy jest PR, reszta to wydmuszka

Zostaw merytoryczną opinię o WB ELECTRONICS S.A. - Ożarów Mazowiecki

• Jak się pracuje w WB ELECTRONICS S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WB ELECTRONICS S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WB ELECTRONICS S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 5 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WB ELECTRONICS S.A.
1.4/5 Na podstawie 50 ocen.
  • Poznańska 129/133
    05-850 Ożarów Mazowiecki