Hotel „Rybak”

Międzyzdroje

Opinie o Hotel „Rybak”

A.K.

Najgorsze miejsce pracy w moim życiu!!! W takim otoczeniu ludzi, którzy tam pracują nie da się pracować normalnie i wykonywać swoich obowiązków. Zespół ludzi to nie normalny zespół koleżanek i kolegów o jakim każdy myśli [usunięte przez moderatora] . Baby, która nie zasłużyła na to miano (wiecznie chodzi z tłustymi włosami, zero prezencji jako dyrektor). Płace pożal się boże, za nadgodziny nie wypłacają tylko na urlop wysyłają, [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z Hotel „Rybak” - solidna, profesjonalna, rozwojowa ale i stresująca, wyczerpująca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1500 brutto Najbardziej podobało mi się w Hotel „Rybak” : parca w grupie, pomoc Dyrekcji, współpraca Recepcji i Działu Marketingu

Zostaw opinię o Hotel „Rybak” - Międzyzdroje

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel „Rybak”