P.P.H.U. CALET

Krzywizna

Opinie o P.P.H.U. CALET

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z P.P.H.U. CALET (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobry ze względu na szeroką skale możliwości rozwinięcia swoich umiejętności teoretycznych. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo miła. Mimo różnicy wieku pomiędzy pracownikami wszyscy sie bardzo dobrze ze sobą porozumiewali Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P.P.H.U. CALET: Miła atmosfera, praca w zgranym zespole. Najbardziej nie podobało mi się w P.P.H.U. CALET: brak

Zostaw opinię o P.P.H.U. CALET - Krzywizna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. CALET