WFN Nieruchomości

Wrocław

Opinie o WFN Nieruchomości

Natalia

Czy WFN Nieruchomości ma jakieś nowe oferty? Jak się pracuje? Dawno nie pisaliście.

Aneta

Pracujesz w WFN Nieruchomości? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

Wfn wonn

Witam, zgadzam się z opinią, że Wfn Nieruchomości jest jeddną wielką ściemą, odradzam każdemu by omijał tę firmę szerokim łukiem. To co oni obiecują na początku espółpracy jest wielkim kłamstwem, mimo wyrobienia normy i tak nie dostaniesz gwarantowanej prowizji, bo jak się chce psa uderzyć to kij zawsze się znajdzie. Zdecydowanie odradzam podjęcie współpracy.

Easy Rider

Bardzo ciekawy wàtek. Na przełomie 2008/2009 roku doprowadziłem do sprzedaży bliźniaka w Osadzie Gencz za około 1 mln zł klientòw miałem z 2 stron Niestety choroba sprawiła że nie mogłem być na akcie notarialnym, więc na gotowâ transakcję poszedł właściel WFN Jacek F. Transakcja sie odbyła ale swojá prowizję dostałem bardzo zaniżoná ale nie z powodu mojej nieobecności tylko dlatego że ''podobno'' klieci nie zapłacili ustalonej prowizji co oczywiście nie było prawdà bo znałem tych ludzi bardzo dobrze - stali klienci ktôrzy nigdy mnie wcześniej nie oszukali.. więc KŁAMAŁ WŁAŚCICIEL BIURA. Innego kolegę z biura załatwił jeszcze gorzej; JAcek F ''wrombał'' mu się na transakcjé do notariusza, odebrał od klientòw wynagrodzenie a kolegę - agenta własnego biura zwolnił z pracy tuż po wyjściu z kancelarii notarialnej... Nigdy więcej WFN u Jacka F

Kikosz

No techniki sprzedażowe trzeba znać @tonik. Dla mnie taka praca jako agent nieruchomości nie jest wcale zła. Jest lepsza niż zarabianie ciągle np. 2-3 tys co miesiąc. Okej, nie ma stabilności, ale można o wiele więcej zarobic. No i dostaje służbowy telefon komórkowy.

j23

Tu powinny być opinie PRACOWNIKÓW o Pracodawcy !! ... a nie wpisy o "zadowolonych klientach"

asd - 2011-01-05 11:58:33 ... tak, właściciel namawia do pracy bez umowy, obiecuje dodatkowe pieniadze np. za paliwo, premie itp. a jak przychodzi co do czego do nawet prowizji nie wypłaci bo widzisz, nie wszyscy w tej "firmie" pracowali na czarno ... Niektórzy byli zatrudnieni na umowę o pracę - tylko że wówczas "świadectwo Pracy" pan Jacek F. raczył wydać po upływie roku czasu od ustania stosunku prtacy i co najważniejsze, że dopiero po interwencji Państwowej Inspekcji Pracy .... ;- )) Przyszły Agencie/Pośredniku 2 razy się zastanów zanim przekroczysz próg WFN Nieruchomości

BIESTRZYKUF

[usunięte przez moderatora] Z PODSTAWIONOM OSOBOM JAKO KUPCEM NA MUJ DOM UMOWE U REJENTA PODPISAŁEAM, TAKA PIERWSZA UMOWA, ZABRAŁ PROWIZJE 12 TYSIECY A TEJ DRUGIEJ UMOWY NIGDY NIE BYŁO U REJENTA A DOM DALEJ NIE SPRZEDANY. HAŃBA !!!!

hobo the best

Na pewno żadne Hobo placówki na ołtaszynie nie ma, może Boto ?? - taka agencja tam jest. .... A pracuje u nas ktoś z WFN i potwierdza opinie.

asd

... tak, właściciel namawia do pracy bez umowy, obiecuje dodatkowe pieniadze np. za paliwo, premie itp. a jak przychodzi co do czego do nawet prowizji nie wypłaci bo "przecież Ty u mnie nie pracujesz" - żenujące miejsce !!! Przyszli agenci: WYSTRZEGAJCIE SIĘ WFN !!

nick

Jak wygląda praca w branży nieruchomości najlepiej wiedzą sami agenci, ale choćby z tego powodu oczekuje się uczciwości ze strony pracodawcy ... Na wrocławskim Ołtaszynie są 2 liczące się biura: WFN oraz (300 m dalej) HOBO. W Hobo pracuje (na chwilę obecną) - 7 osób, a w WFN osoba 1, choć stanowisk pracy jest również na jakieś 6-7 osób. Dlaczego taka dysproporcja ?? - niesłowność i nierzetelność właściciela w stosunku do pracowników.

Zostaw opinię o WFN Nieruchomości - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WFN Nieruchomości