CROPP TOWN

Opinie o CROPP TOWN

Andrzej Dąbrowski

Słowa kojarzące się z CROPP TOWN (solidna, profesjonalna, rozwojowa ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo dobra . Atmosfera i ludzie tam pracujący są przede wszystkim zadowoleni ze swojej pracy. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w CROPP TOWN :klimat panujący w firmie Najbardziej nie podobało mi się w CROPP TOWN :

Zostaw opinię o CROPP TOWN - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CROPP TOWN