FERCULI

Sosnowiec

Opinie o FERCULI

kaja
użytkownik zarejestrowany

Jak na restauracje to calkiem dobrze prosferują bo maja fajne menu a mi udalo sie tam goscic przedwczorj, polecam wam bardzo jedzenie duzy wybor piwa i wina.

zdziwiony

Jaka atmosfera, jaki awans przy jednoosobowym oszustwie, krętactwie, kłamstwie jaki uprawia Pani (usunięte przez administratora) . Poza tym ta PANI jest nie uchwytna - a firma istnieje tylko w Twojej wyobraźni,

oszukany klient

Banda (usunięte przez administratora)- sprzedali bubel Pani (usunięte przez administratora) wyszczekana na każdy temat a teraz brak kontaktu i reklamować można sobie tylko własną głupotę i naiwność że człowiek dał się tak omotać. (usunięte przez administratora)

xyz

Co zrobić. Pani (usunięte przez administratora)chciała dobrze a wyszło tak jak zawsze... Za dużo rzeczy na raz.

Fizykoterapeuta

Zostałem zaproszony na prezentację jak osoba incognito. Widziałem wcześniej kilka innych prezentacji innych firm, ale spokój oraz rzeczowość argumentów jakich używał Wasz przedstawiciel wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie i z czystym sumieniem poleciłem gospodarzom prezentowane produkty. Największym zaskoczeniem dla mnie był brak jakiejkolwiek nachalności i nacisku na zakup, co widziałem i słyszałem na prezentacjach firm z Poznania, Krakowa i Raciborza. Serdecznie pozdrawiam.

jedna wielka katastrofa !!!!

Zostaw opinię o FERCULI - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FERCULI