Havis Polska

Opinie o Havis Polska

Sufer

@anonim warto zacząć od tego, że firma Havis działa w Polsce o 2000 roku. Zarządzają ryzykiem kredytowym i dostarczają informacje gospodarcze. Żeby się zatrudnić w tak porządnej firmie musisz posiadać wyższe wykształcenie ekonomiczne oraz mieć doświadczenie. Atmosfera jest dobra, nie ma co narzekać.

Berek

Praca monotonna, nie daje możliwości rozwoju. Szpiegowska atmosfera.

Byłem , pracowałem. Robota dla małp , straszna żenada jeśli chodzi o zarządzających , rozwój i pieniądze. Robienie pierdół na rozkazy [usunięte przez admina]Jeżeli pasujesz do tego profilu napewno powinieneś się zgłosić do pracy od zaraz ;) powodzenia

Firma Havis Polska oferuje dosyć monotonną pracę. Nie należy spodziewać się czegoś ekscytującego lub rozwijającego. Praca jest żmudna i dosyć monotonna. Atmosfera jest dosyć miła jeżeli jest się uodpornionym na dosyć złośliwe żarty kierownika, który chcąc być zabawny czasami przekracza granicę przyzwoitości i dobrych manier. Nie należy też liczyć na sprawiedliwe wynagrodzenie. Nie ważne ile ktoś pracuje i jak bardzo się stara. W firmie są tzw. święte krowy, pupilki kierowników, które nierzadko za przysłowiowe pierdzenie w stołek dostają lepsze wynagrodzenie niż osoba ciężko pracująca. Ogólnie określiłbym pracę w Havisie jako przejściową a nie jako ostatni szczebel kariery.

Zostaw opinię o Havis Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Havis Polska