Agencja Reklamowa WIZARD

Opinie o Agencja Reklamowa WIZARD

@oppa

Nie udalo mi się odzyskać k raczej nie odzyskam. Szczerze nawet nie mam pomysłu na rozwiązanie tej sytuacji i chyba już siły. Szkoda mi nerwów które i tak już nadszarpneły się przez Pana Tomasza.

Iwona

@@oppa w końcu odzyskałeś swoje pieniądze? Skąd wiesz, że to nie była jednorazowa sytuacja z wypłatami w Agencji Reklamowej WIZARD? Masz jakiś pomysł jak chcesz odzyskać swoje pieniądze? Ile miesięcy pracowałeś i nie dostałeś wypłaty?

@oppa

Z tego co wiem to nie była jednorazowa sytuacja.

Iwona

@oppa ale czy od początku pensji nie widziałeś na swoim koncie? Ile czasu to trwało? Czy to był jednorazowy przypadek, czy też innych dotyczył? To ważne, żeby to ustalić, bo Agencja Reklamowa WIZARD poszukuje nowych osób do pracy.

@oppa

Stanowczo nie polecam. Wyzysk i wciskanie kitu. A na koniec wyjdziesz tylko z własnymi prywatnymi długami, bo pensji nie zobaczysz.

Iwona

Jak obecnie wyglądają warunki pracy w Agencji Reklamowej WIZARD? Pracujesz w firmie? Podziel się swoim doświadczeniem z pracy. Jakie są największe plusy z pracy w tej agencji?

narno

No wiesz @kaja, nie jest to byle jakie stanowisko, więc może nadal szukają, bo chcą mieć wiele możliwości. Co do tego stanowiska, warto zwrócić uwagę, że nawet i zarobki powinny przekraczać te 4000 złotych netto, wymagana jest jednak znajomość angielskiego

Anka

a ja polecam - w żadnej innej agencji nie miałam do czynienia z tyloma ciekawymi projektami i mocnymi markami. tam zdobylam najwieksze doswiadczenie i teraz procentuje. w sieciowkach nie ma szans zeby miec nawet stycznosc z takimi klientami - nawet jak ma sie kreatywne pomysly, a w Wizard mozna bylo rozwinac skrzydla. polecam!

gość

Uwaga na zadania rekrutacyjne typu „zrób prezentację”, żeby poznać twoje umiejętności. Niby nie na cele działalności firmy, ale tak naprawdę jest jak piszą poprzednicy. Narobisz się, masz mało czasu, właściciel będzie miał robotę zrobioną za darmo i tyle twojego. Szkoda czasu na tą firmę-krzak.

calaprawda

Masakra...to jest agencja w której praktycznie nie ma pracowników bo wszyscy po koleji ucikeają natychmiast po tym jak orientują się w sytuacji, przetargi bądz ewentualne zlecenia wygrywa się i wykonuje ludźmi w procesie etapu tzw. rekrutacji. Serdecznie przestrzegam.

dobry

Po krótce: umowy raczej nie dostaniesz, a jak dostaniesz minimum na zlecenie i resztę na dzieło, to wypłaty będą się spóźniały, aż w końcu przestaną wpływać. Argument to zawsze "klient nie przelał pieniędzy, musimy być bardziej wydajni, to będziesz mieć pensję". Na początku nasłuchasz się, jaki potencjał ma firma i jak prężnie się rozwija, do czasu aż zimą będziesz siedzieć w kurtce, bo rachunki za ogrzewanie są za wysokie. Ten prężny rozwój to zwykle zatrudnienie jednej nowej osoby, która - de facto jest jedyną osobą poza szefem, która tam pracuje. Dobrze gdybyś była pod telefonem do ok. 23:00, czasami w soboty. Będą cię chwalić, do póki się nie upomnisz o zaległą pensję; wtedy Tomasz S. uzna, że niczego się nie uczysz, jesteś za mało wydajna i na pensję to tak właściwie nie zasługujesz. Pensja - podaj najwyższą stawkę, bo będzie zbita o ok. 40% i co miesiąc zacznie się kurczyć. A najlepiej odpuść, bo nerwy zszarpiesz, jak każdy z nas, kto miał coś wspólnego z tą firmą.

pan kleks

Nie ma tam nikogo na stałe :-)

2heavy2win

Przypadek? Nie sadzę :) "Agencja" - żart tyle w temacie.

True

Tragedia. Strata czasu i nerwów.

bbb

Bekson
@bbb 04.06.2014 19:19

"Jak jestes mlody i ambitny to polecam. Ci ktorzy odchodza po dwoch czy trzech miesiacach to nieudacznicy i tylko pluja jadem. Ja pracowalam sporo dluzej tylko potem musialam niestety przeprowadzic sie do krakowa." Tomuś nie ( usunięte przez administratora ):)

ronaldo

anonim - 2013-07-08 18:55:27 Hej, polecacie chociaż Agencje Reklamową WIZARD na start, by zdobyc doświadczenie? ha, ha ha na start dobry żart daj se spokój, człowieku, nerwy szanuj

muza

Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam.(usunięte przez administratora) Życie zmarnujesz.

Zostaw opinię o Agencja Reklamowa WIZARD - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Reklamowa WIZARD