OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Opinie o OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Szanowny Użytkowniku, Ponawiamy prośbę o nie obrażanie pracowników Sklejka Orzechowo S.A.

Wilczór

dzisiaj cztery miernoty robia to co kiedyś jeden. Czy potrzebne są 4 osoby do siedzenia i patrzenia w komputer? Technolodzy to powinni być na produkcji a nie pić kawę w biurowcu.

Frank Lucas

przecież są codziennie

Lucjan Mostowiak

To prawda

@Wilczór

Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za podzielenie się opinią. Jednocześnie prosimy o nie obrażanie pracowników Sklejka Orzechowo S.A. Anonimowość - jaką zapewnia forum - nie zwalnia z zasady wzajemnego szacunku i zachowania pewnych granic w wyrażaniu swoich opinii.

Dhxyegvf
@Wilczór

A mówili, jeszcze będziemy płakać za Klopotkiem ...

Czy OZPS Sklejka Orzechowo S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

W Sklejka Orzechowo S.A. obowiązują stałe godziny pracy, ustalone zgodnie z harmonogramem pracy. I zmiana pracuje w godzinach od 7:00 - 15:00, natomiast II zmiana w godzinach od 15:00 - 23:00.

zdziwiona

ten portal nie służy leczeniu frustracji. jeśli chcesz zaistnieć, jest wiele innych stron.

ciekawy

A kto to jest ?

Marysia

Granice absurdu w zarządzaniu ta firmą przekroczyły już granicę, w której przestałam się denerwować ta sytuacją, a daje mi ona codzienną dawkę humoru. W końcu pajace są od tego aby zabawiać ludzi...

BYŁY ORDYNATOR

Zupełnie niedawno też było szkolenie "uzdrawiające" prowadzone przez najlepszego fachowca .Efektem jego pracy było de facto zniszczenie działu sprzedaży a jego odbudowa jeszcze się nie zakończyła.Szkolenia powinny by dla automatyków elektryków mechaników itp. bo nigdy takich nie było.Szkolenia uzdrawiające są najprostszą formą wyprowadzania kasy z firmy dla znajomków!

Zwirek
@BYŁY ORDYNATOR

Szkolenie – w pedagogice kształcenie w zakresie nieskomplikowanych umiejętności i nawyków praktycznych, które nie wymagają szczegółowego przygotowania teoretycznego coś dla szkoloncych

ten

Czyż to naprawdę nie strata pieniędzy i czasu (kadry) na "szkolenie" stać nas owszem stać by zapłacić po coś co nic nie wnosi nikomu nie potrzebne byle by było by jakiś znak był w .... poszedł jakiś tysiąc bravo dla osoby co na to szkolenie wpadła musi mieć ......

ten

Cokolwiek tutaj wpiszesz bardziej mówiącego o wyrazie osób z tego lokalu jeśli nie spodoba się to i tak zostanie usunięte bez żadnego obiektywizmu, dlatego uznaję ten portal za śmiech nie ma możliwości nic napisać bo pewnie administrator usunie to a bierze nie mała kasę za swą pracę zapewne to musi usuwać niestosowne tutaj informacje bo taka rola administratora to tyle

pielęgniarka

zupełnie niedawno jeden technolog radził sobie z firmą ,a dziś trzech młodych wilczków (usunięte przez administratora) tylko umie!

księgowy

U nas w firmie szczęśliwą liczbą jest lczba 4-(wspaniała i niezwykła liczba ważna dla prezesa)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w OZPS Orzechowo?

AAA

Jasne że tak

szukam pracy

jak sytuacja ?jest dobrze? jak atmosfera i zarobki?

@szukam pracy

Sytuacja spółki porównywalna z innymi firmami - jak średnia w kraju. Praca na niektórych stanowiskach jest cięższa, na innych nie jest źle. Atmosfera ok.

Leniwy

Panie Prezesie my zaczynamy pracę o godz 7:00 ,a pan panie prezesie od której? Niestety jesteś wielkim nieobecnym, gdzie jesteś Prezesie,gdzie?

Janusz
@Leniwy

Ty odbijasz kartę o 15, a kierownictwo czasem pracuje do późnego wieczora. Tego już nie widzisz, co? Trzeba było aplikować na prezesa, skoro to taka prosta robota

krajnik

Jak tam obecna sytuacja w firmie ? P.K odchodzi i co dalej ? jak nowy prezes ?

AAA
@krajnik

Jest super jeszcze nigdy tak nie było jak teraz!!! Nie ma ludzi nie zastąpionych. Pozdrawiam

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w OZPS Orzechowo?

na co ma niby być rozdzielane?

Godny Zaufania

całość na konto, to jest spółka skarbu państwa a nie mały prywaciarz

BALDE

PANIE PREZESIE czas zrobić porządek w dziale sprzedaży i wyeliminować niekompetentnych pseudo -pracowników zatrudnionych przez szkodnika!!!!

Odzież robocza
@BALDE

Co tam się dzieje??

Łukasz
@Odzież robocza

Dołączam się do pytania, ponieważ wpis użytkownika @BALDE jest bardzo niepokojący. Czyżby w firmie OZPS Orzechowo panowała niezbyt przychylna atmosfera? Proszę o wyjaśnienie, abym nie zrozumiał czegoś błędnie.

BYSTRZYCKI

Cieszę się że załoga pozbyła się największego szkodnika,Brawo pracownicy!!!

Julka

Jest dużo komentarzy ze to koniec firmy, czy to prawda ?

Aaa
@Julka

Nie nie prawda firma jest w dobrej kondycji

KOLEGA PREZESA
@Julka

FIRMA JEST NA SKRAJU BANKRUCTWA,TOTALNY BRAK ORGANIZACJI I ZARZĄDZANIA!!!(usunięte przez administratora)

HELA
@Julka

Jest to przykre,ale to prawda!!

GRUBY
@KOLEGA PREZESA

Czy to prawda że prezes z kolegą prowadzi te firmę na dno?

@GRUBY

I znów się wszyscy nakrecacie!

paweł
@Julka

to koniec tej firmy kwestia miesięcy lub raczej tygodni !!!

Czewik
@Aaa

Tak w dobrej kondycji.hahaha dawno się tak nie uśmiałem.

alojzy bąbel
@KOLEGA PREZESA

po co prezes spotyka się w firmie ze starostą Dionizym?????

Genek
@alojzy bąbel

Obymyślają plan pogrążyli szpital powiatowy-trzeba oddać 12 baniek i zniszczyli Sklejkę ,która przetrwała wojny, komunizm,3-Rzeczpospolitą ,4 Rzeczpospolitą,ale takich działań prezesa i bierności wice firma już nie przetrwa!

Janosik
@alojzy bąbel

Dobrze Bąbel napisałeś bo jest też drugi starosta- nieciekawy gość lizus...i......

ela
@paweł

W firmie nie jest żle ,bo prezes ma kierowcę- jak Bystrzycki: przyjeżdza po niego i odwożi.W sumie fajnie ma was prezes -2 godziny pracy i jeszcze kierowca.

Wyklęty
@Aaa

W dobrej kondycji jest pani wice prezes nic nie robi ,a bierze potężne pieniądze gdzie jesteś panie Jarosławie zbaw wreszcie Sklejkę i uwolnij od tej grandy

recydywista

Naczelnik masz racje wyprowadza w kajdanach

Helmut
@ela

Który to ten kierowca- ten gruby?

Halina z PKT
@Wyklęty

Panie prezesie oddaj zaległa premię,bo ty z wice bierzesz zawsze 100 procent!

buncol
@recydywista

rozwalony marketing! sprzedawcy podpasek kierownikami to cały ty adamski jaś

niewiasta
@buncol

podpaski to się chociaż sprzedają bez marketingu a sklejki raczej nie

Idiot
@HELA

Po co w firmie potrzebny jest etat drugiego prezesa chyba tylko do brania pieniędzy, to nie jest dobra zmiana panie Naczelniku

Hela sobie jeszcze nie jedna Hatke postawi za nasze pieniadze ;)

recydywista

Niech tylko nie spieprzy tej inwestycji jak nasza :-)

Czewik
@recydywista

Ludzie zamiast tu farmazony wypisywać wescie sprawy w swoje ręce!!! Was jest z 400 a ich tylko 2. Firma co ma ponad 100 lat ma ma zostać w kilka lat zniszczona przez prezesika i jakaś babcie z pisu??? No szanujcie się tam i taczki w ruch.

banita
@buncol

Marketing rozwalony? A co tam sie stalo?

Nie

Jaki dress code obowiązuje w OZPS Orzechowo?

Abc

Przecież w krótkich spodenkach nie pracujemy. Spodnie robocze koszulka koszula polar kurtka ocieplacz

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w OZPS Orzechowo?

cargo

atmosfera jest bardzo zła ,ale nadchodzi czas rozliczeń

jarema

atmosfera jest zła,ale widać już światełko w tunelu!

ala

mam pytanie czy Stefek Burczymucha nadal trzyma z Adamskim?

Cosma
@cargo

na czym to ma polegac ?

CZACHA

wasz Prezes ma fajnie -dwie godziny w pracy i heja!

Zostaw merytoryczną opinię o OZPS Sklejka Orzechowo S.A. - Orzechowo

• Jak się pracuje w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OZPS Sklejka Orzechowo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Kandydaci do pracy w OZPS Sklejka Orzechowo S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OZPS Sklejka Orzechowo S.A.