OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Opinie o OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Czy zdarzają się nadgodziny w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Szanowny Użytkowniku, W sytuacjach, gdy występuje potrzeba pracodawca Sklejka Orzechowo S.A. organizuje nadgodziny, zgodnie z przepisami Kodeksu Pracy.

Aneta
@OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

A czy często się tak zdarza, tak w skali roku? Przy okazji jak przedstawiają się godziny pracy w firmie? :)

Pracownik Nowy wpis

Prawda ,że teraz nie będą płacić nadgodzin ?Ktoś słyszał o zmianach

Nowy wpis

Sklejka Orzechowo S.A. przestrzega wszystkich obowiązujących przepisów prawnych oraz norm etycznych w zakresie warunków pracy, w tym zasad rozliczania pracy za nadgodziny.

Wiecie może, czy w OZPS Sklejka Orzechowo S.A. szukają chętnych na staż?

Nowy wpis

Szanowny Użytkowniku, Wszystkie bieżące ogłoszenia o pracę w Spółce publikowane są na naszej stronie internetowej: https://www.sklejkaorzechowo.pl/category/kariera/, zakładki: Aktualności - Kariera. Zachęcamy do jej bieżącego śledzenia.

Jaki jest styl zarządzania w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Szanowny Użytkowniku, w Spółce łączymy elementy różnych stylów zarządzania, tworząc własne unikalne podejście.

Zofia

Hej powiedzcie mi jak wyglada rekrutacja na stanowisko specjalista ds. rozwoju? Jakich stawek mogę się tu spodziewać?bo w ofercie nic nie podali, czy firma oferuje jakiś benefity?

@Zofia

Szanowny Użytkowniku, Oferty zawierające: - CV, list motywacyjny - kopię dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje - oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez spółkę Sklejka Orzechowo S.A. na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji, można złożyć na adres rekrutacja@sklejkaorzechowo.pl lub osobiście w siedzibie spółki. Wszelkie informacje udzielane są na spotkaniu rekrutacyjnym. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

albert
@Zofia

przecież już są dwie osoby na tym samym stanowisku to trzecia chyba bydzie zbędna

@albert

Szanowny Użytkowniku, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Specjalisty ds. rozwoju, Wszystkie aktualne ogłoszenia o pracę w Spółce publikowane są na na naszej stronie internetowej: https://www.sklejkaorzechowo.pl/category/kariera/, zakładki: Aktualności - Kariera.

Jak jest z pakietem medycznym w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.? Można dołączyć rodzinę?

Szanowny Użytkowniku, Obecnie nasza Spółka nie gwarantuje pakietu medycznego dla pracowników oraz ich rodzin. Warto podkreślić, że firma nieustannie stara się doskonalić warunki zatrudnienia i w przyszłości nie wyklucza wprowadzenia takiego benefitu. Bardzo dziękujemy za powyższe pytanie i wyrozumiałość w tej kwestii.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Miecio

To mnie rozśmieszyłeś. Tylko młotek czy dają coś jeszcze? A warunki? Dla ciebie ok czy masz jakieś zastrzeżenia? Napisz coś więcej żebym wiedział czy wysyłać cv.

Narzędzia pracy mogą się różnić w zależności od wymagań danego stanowiska pracy. Spółka stawia na zapewnienie swoim pracownikom odpowiednich środków, które umożliwiają efektywną i bezpieczną pracę.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.? Chętnie zatrudniają?

Szanowny Użytkowniku, W Sklejka Orzechowo S.A. jest możliwość zarówno zatrudnienia, jak i odbycia kierunkowych praktyk przez studentów.

Cher

Widzę,że sklejka orzechowo musi mieć ogromny popyt na odpady poprodukcyjne.Oczywiscie mam na myśli produkcję zrębków.Jeszcze trochę i trzeba będzie dokupić ziemi żeby było je gdzie składować. Biedni pracownicy którzy obsługują rębak bo to naprawdę wyzwanie dla nich.

Kasa
@Cher

Przydałby się jeszcze jeden technolog.

@Cher

Szanowny Użytkowniku, Zrębki powstają jako produkt uboczny przy wytwarzaniu sklejek i płyt stolarskich. Obecnie przygotowujemy się do zimy i gromadzimy je na sezon grzewczy.

@OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Szanowny użytkowniku.Wiem że zrębki są ubocznym produktem. Tłumaczenie się tym że przygotowujecie do zimy jest śmieszne dla osób pragnących w zakładzie sklejki. To jest marnotrawstwo surowca drzewnego. Gdzie jest zarząd gdzie są przedstawiciele zakładu .Już wiem -klaskaja bo kasa leci.

@Cher

Szanowny Użytkowniku, dziękujemy za Twój komentarz. Jeżeli chciałbyś podzielić się szerszymi informacjami lub otrzymać odpowiedź na nurtujące Cię pytania, serdecznie zachęcamy do umówienia się na spotkanie z Zarządem Spółki.

@Cher

A kto to ma policzyć i jak jakiś wzór byłby potrzebny ale gdzie go poszukać u kogo

Cher

Dlaczego moje opinie na temat złych inwestycji są usuwane?

OTOTO

Witam czy obecnie jest uwas wolne stanowisko pracy i jak wyglodajom zarobić

@OTOTO

Szanowny Użytkowniku, Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej: https://www.sklejkaorzechowo.pl/category/kariera/, zakładki: Aktualności - Kariera. Tam publikowane są wszystkie bieżące ogłoszenia o pracę w naszej Spółce.

Cher

To gdzie robicie ta podłogę? Na pewno nie we firmie

Irena

@Irena

Tej której nie produkuje się w Sklejce S.A

Tomasz
@Cher

Ale czemu nie w tej firmie? Nie wiem co do nich masz?

@Tomasz

To mi powiedz gdzie jest produkowana ,chyba w biurowcu

Czy w OZPS Sklejka Orzechowo S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

zibi

A co chcesz zaoferować? w tej pracy B2B

Szanowny Użytkowniku, Sklejka Orzechowo S.A. nie prowadzi zatrudnienia na podstawie kontraktu B2B.

xmen
@OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Co to jest B2B? Wyjaśnijmy jednak najpierw czym, tak właściwie jest sektor B2B. Nazwa pochodzi od angielskiego business to business. Dokładnie to też oznacza. B2B to wszystkie obszary, w których transakcje zawierają ze sobą firmy. Mogą to być pojedyncze sprzedaże, dłuższe kontrakty, jak i wieloletnie umowy. Wszystko to mieści się w B2B. Obszar B2B jest bardzo szeroki i daje duże możliwości działania. Można tutaj sprzedawać towaru hurtowo, otwierając np., hurtownie z artykułami metalowymi lub zabawkami. Można też sprzedawać pojedyncze produkty jak np., maszyny. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby świadczyć usługi. Po prostu każdy obszar, w którym dobrami lub usługami wymieniają się ze sobą podmioty gospodarcze to B2B A może interpretuje to inaczej bo przecież zawiera różnorakie umowy

Kris

Chciałbym kupić tą wspaniałą podłogę, gdzie mam się zgłosić bo sklepie w sprzedaży jej nie ma. A propos gdzie jest produkowana ta podłoga bo przeszedłem cały zakład i nie widziałem żadnej linki do jej produkcji.

@Kris

Szanowny Użytkowniku, Produkt jest dostępny w naszym sklepie internetowym: https://sklep.sklejkaorzechowo.pl/index.php - kategoria: Podłoga. Wszelkie odpowiedzi na zapytania dotyczące produktu są możliwe do uzyskania w naszym Dziale Sprzedaży. Serdecznie zachęcamy do kontaktu.

@OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Otrzymałem odpowiedź na pierwsze pytanie.Prosze odpowiedzieć gdzie jest produkowana ta podłoga bo jak wspomniałem na pewno nie na terenie firmy.

@OZPS Sklejka Orzechowo S.A.

Chciałbym wiedzieć gdzie jest ona produkowana .

@Kris

Szanowny Użytkowniku, Obsługą Klienta w Spółce zajmuje się Dział Sprzedaży. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Bamboleo

Ciekawe kiedy będą wypłaty??

@Bamboleo

W Sklejka Orzechowo S.A. wynagrodzenie ZAWSZE wpłacane jest terminowo. Zgodnie z Regulaminem Pracy następuje to do 10 dnia każdego miesiąca. W bieżącym miesiącu przelew zostanie wykonany w dniu dzisiejszym tj. 8 lutego.

kewin

ponieważ gowork usuwa merytoryczne komentarze już niedługo szukajcie nas na facebooku

ilona

Cokolwiek tutaj wpiszesz bardziej mówiącego o wyrazie osób z tego lokalu jeśli nie spodoba się to i tak zostanie usunięte bez żadnego obiektywizmu, dlatego uznaję ten portal za śmiech nie ma możliwości nic napisać bo pewnie administrator usunie to a bierze nie mała kasę za swą pracę zapewne to musi usuwać niestosowne tutaj informacje bo taka rola administratora to tyle

znów ktoś od rzeżnika

Dostałem propozycje pracy u Billa Gatesa ale program wam załatwiłem nie dziękujcie

Ul

Dla Osoby ktôra skrytykowała D N jest niepoważna gdyż pani D jest Osobą bardzo życzliwą i to co czuje mōwi prosto W oczy nie po za plecami a co niektôrych Strasznie Boli prawda...

Szanowny Użytkowniku, Wszelkie zastrzeżenia bardzo prosimy zgłaszać do bezpośredniego przełożonego. Dzięki temu zapewniasz Spółce możliwość prawidłowej i szybkiej reakcji na pojawiające się nieprawidłowości.

Do Dany n.

Kobieto weź się za robotę a nie(usunięte przez administratora) koleżanki. To że masz blisko do kantorka nie czyni cię lepszą od innych więc trzymaj język za zębami i nie wytykaj innym błędów. Wakat na mistrza już zajęty

StaraMuminka
@Do Dany n.

Wyjątkowo irytująca osoba. Pracowałam z nią i po godzinie miałam szczerze dość jak wszystkich stamtąd na moje szczęście już mnie nie ma w tym zakładzie

@Do Dany n.

Szanowny użytkowniku. Serwis GoWork służy do dzielenia się opinią na temat pracodawcy. Wierzymy, że sytuacje powyżej opisane można rozwiązać za pomocą rozmowy z osobą zainteresowaną - bez angażowania w to całej społeczności. Publikowanie obraźliwych treści w Internecie nie jest rozwiązaniem. Polecamy dialog.

Zostaw merytoryczną opinię o OZPS Sklejka Orzechowo S.A. - Orzechowo

• Jak się pracuje w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy OZPS Sklejka Orzechowo S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 7 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OZPS Sklejka Orzechowo S.A.?

Kandydaci do pracy w OZPS Sklejka Orzechowo S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OZPS Sklejka Orzechowo S.A.