OZPS Orzechowo

Orzechowo

Opinie o OZPS Orzechowo

cudzoziemiec

co słuchac nowego w tej firmie? są jakieś ciekawości

Maja

@Roman Delestowicz a czy była mowa na rozmowie o pracy w weekendy? Czy często się zdarza, że dostajesz telefony, aby nie przyjeżdżać do pracy? Rozmawiałeś o tym z pracodawcą lub zgłosiłeś to gdzieś? Warto wyjaśnić takie problemy. Dzięki takim informacjom pomagasz osobom zastanawiającym się nad zatrudnieniem w firmie OZPS Orzechowo.

Roman Delestowicz

Bród smród i najniższa krajowa, pracownicy zmuszani są do pracy sobotami oczywiście bez nadgodzin . Wzamian otrzymują bezsensowny dzień wolny zeby ktos z biurowca mogl pojechac na wczasy. Warto zawalczyc o premie uznaniowa w wysokosci 70 zl brutto. Dwa zwiazki zawodowe i nic z tego nie wynika. Dostajesz telefon zeby nie przyjezdzac do pracy (brak pary albo kilka dni bez pradu) to zamiast zaplacic postojowe albo pokryc urlopem dostajesz w prezencie kilka darmowych sobot roboczych. Młody człowieku- jeżeli chcesz tu pracować to zastanów się trzy razy.

SKLEKA
@Roman Delestowicz 22.08.2017 12:27

NIKT CIĘ TU NA SIŁĘ NIE TRZYMA ! PODSZYWANIE SIĘ POD ROMANA NIC TU NIE DA-WIEMY KIM JESTEŚ!!!

Maja

Pracujesz w OZPS Orzechowo? Chętnie usłyszymy Twoje doświadczenia z pracy. Jakie warunki zatrudnienia zapewnia pracodawca? Jakich benefitów mogą spodziewać się osoby dołączające do firmy?

baba

o jakiej komunikacji mówisz w sklejce profilowanej?

mistrz

pisarzmiłosci- jakbym niewidział ze on przatrzy to bym nie pisal a widziałem . a co jemu moialem zwrocic uwagę jak on ma to gdzieś, a po zatem to należy do jego obowiazkow a nie ludzi rozprowadzi na stanowiska i to wszystko. lepiej by jeszcze na maszynie robił a nie siadział na (usunięte przez administratora).

mistrz

aż strach pracować w tym zakładzie zwłaszcza na drugiej zmianie. kiedy wozkowy J. na zmianie jest pijany który ledwo na nogach się trzymie i wsiada na wozek rozwala materialy najeżdza ludzi. a Mistrz S. stoi i tylko się patrzy nawet nie reaguje. Ciekawie jakby komus się cos stało co by zrobił.

xxx

spoko kierownik znający się na robocie no może obiboki i cwaniaki mają z nim pod górkę

Pracownik199

A może dodacie trochę na temat kierownika T. i jego zastępcy!!!!!!!

obserwator

uczepiliście się J.K jak rzep psiego ogona czasem każdy ma dzień słabszy ale swoja robotę wykonuję dobrze od wielu lat lepiej gryść tych co bumelują a jedzą

ajsiju

oj szyszki to tutaj się objadają - tak wiele za tak niewiele (bo to jest MIŚ) "- Powiedz mi, po co jest ten miś? - Właśnie, po co? - Otóż to. Nikt nie wie, po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz, co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom! Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo!."

boombox

Szkoleń oprócz BHP i Ppoż chyba innych nie uświadczysz będąc zwykłym szarym pracownikiem produkcyjnym. Zarobki od najniższej krajowej za pomoc w produkcji do ok 1800-2000zł z premiami dla maszynowych netto. Nie mówię tu o szychach na stołkach bo tego to chyba nikt nie wie. Praca nawet fajna, da się lubić. Ludzie różni jak wszędzie, od psycholi do na prawdę w porządku osób. Kadra kierownicza i mistrzowie też spoko. Może oprócz Wojtusia co to wciąż zakręcony i za bardzo nie wie gdzie jest i po co....(nie wiem u kogo siedzi w tyłku bo już dawno powinni go pożegnać) Niech lepiej prywacizną się zajmie może chociaż to mu dobrze wychodzi. Do oskara: A jaką chciałeś sprawiedliwość jak nie miał kto J.K zastąpić! To musieli go przywrócić, bo by wydział stał. pozdro pracownicy!!!!

oskar

No i powrót mistrza J.K . gdzie tu sprawiedliwość to teraz nawet jak pracownik zostanie przyłapany po alkoholu bedzie póżniej awansował na mistrza

a teraz to już nie OZPS tylko Sklejka Orzechowo S.A.

ddd

A kto będzie nowym mistrzem ?

pijany

zostanie zwolniony lub trafi na presy :)

uczciwy

A co powiecie na temat mistrza produkcji J.K. co byl w pracy pod wpływem alkoholu zostanie w zakładzie czy zwolnia go?

ian

Nadal dają Wam takie nagrody, no i napiszcie szczerze, odznaka to jedno, ale czy wiązały się z tym premie/podwyżki?

pilot

Tak
@pilot 14.04.2014 21:37
to wszystko dlatego, że ludzie teraz nie szanuja tego typu nagród, a było to moim zdaniem ładny gest ze strony OZPS...

Komuna nie gest

Waldek

Na allegro kiedys pracownicy sprzedawali odznaki zasłuzonego pracownika OZPS Orzechowo, to chyba im się nie przelewało.

jan

[usunięte przez moderatora] pracowałem prawie 10 lat tam w tych dobrych czasach 96-06. i wspominam prace tam dobrze.

bill cosby

zarobki smiechu warte wyzysk totalny pracownika ciezkie warunki rozne uklady jedni pracuja inni sie [usunięte przez moderatora] jeden traktowany jak ksiaze drugi jak smiec!!!!nie polecam nikomu tego komunistycznego zakladu [usunięte przez moderatora]

Cała prawda o OZPS! [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o OZPS Orzechowo - Orzechowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OZPS Orzechowo