Naftobudowa

Kraków

Opinie o Naftobudowa

olo

Dyrektor Zakladu Montażu słynny Pan Ryszard miał wypadek........

lampa
użytkownik zarejestrowany

@ spawacz to chcesz powiedziec że poitrafią trzy, cztero - krotnie zaniżyć stawkę? przecież to rpzestępstwo w biały dzień. Jak tam można w ogóle ???

spawacz

spawacze jeśli znacie swój fach to nie przyjeżdżajcie za marne złotówki lub za 4-5 euro bo to jest banda oszustów która chce zrobić na was interes biznesowy .Ściągają ukrajnców za parę grosz żeby zaeobić na nich.Stawka spawacza to minimum 17 euro.pozdrawiam

Witoo
użytkownik zarejestrowany

witaj Heleno :-) Wyjęłaś mi z ust pytania, które chciałem zadać bo jestem tu w tym samym celu. gowork daje świetną możliwość sprawdzenia, kim są pracownicy firmy, do której aplikujemy, więc ja już jakieś malutkie rozeznanie mam i zwracam się z prośbą aby jeszcze napisali o swoim doświadczeniu, sukcesach, zaletach, wadach i porażkach w tej firmie.

wiesław

myślałem o wyjeździe na kontrakt jako spawacz z tej firmy , ale z tego co czytam to zły pomysł. Proszę o rzetelną opinię.

skoro zwolnili moją serdeczną przyjaciółkę to niech ją zlikwidują.pozostaną tylko miłe wspomnienia i krótki sms od przyjaciółki na kawę-powspominamy czekam!!!.

Podobno zwolnili Glownego spawalnika - za co ?

zeus

Naftobudowa jest do likwidacji ?

renifer

Odkad naftobuwowe przeja polmex to jest straszne dranstwo wyplaty na dwie tury placa stawka w nafcie jest brutto 13 zl ludzie odchodza nawet z 41 stazem w tej firmie nie ztrudniajcie sie w polimex i naftobudowa (usunięte przez administratora)

bobo

Fatalnie. W NAFTO nie placa w terminie.Szukaja jeleni z ZRE do pracy na Slasku za 8,5 brutto/zloty.Glownie kolesi z okolic Wadowic i Skawiny.MAGA przejmuje niedobitki.

artur

Przecierz oni nie maja rzadnych zlecen ? (usunięte przez administratora)

Rock

Ktos u bylego pracuje ? Jaka atmosfera pracy ?

Bimbalas

Takie życie Panie...

Najpierw wyzywał pracowników a teraz dzwoni i steka ze z nim nikt nie chce robic.Stawka jest 16 zl/brutto

antoni

Dyrektor (usunięte przez administratora) są w NAFTO w Katowicach ( dawny Energopol ).Wysylaja do Finlandii za 6 euro

?

Witam Pracowałem swego czasu w Naftobudowie na zagranicznych kontraktach - mnie się podobało, ciężka praca, ale ciekawa i można było coś zarobić. Szkoda, że się rozpada bo bym chętnie pojechał na jeszcze jedną budowę :) Pozdrawiam

Zaklad Naftobudowa po likwidacji i zwonieniu złych pracownikow bedzie sprzedany chińskiemu inwestorowi

AAA

Przecież ty zostajesz w Naftobudowie !?

edmund

A jaka nazwe ma ta firma ?

Krzysztof

U nas na ul.[usunięte przez moderatora] na warsztacie malo ludzi zostalo.Musisz isc do kadr

anoinm

Dowiec sie ilu ludzi zwolnili i kogo.Bedziesz mial jak na talerzy

arek

Chyba jakies przekręty.Praktycznie cała kadra zarzadzajaca została zwolniona.Musisz sie popytać.[usunięte przez moderatora] do likwidacji.

zyzio

Naftobudowa raczej sie rozpada.Dowiedz sie kogo zwolnili a bedziesz wiedzial co sie dzieje

zbyszek

Musisz spytać dyrektora Bąka.On będzie wiedzał

mario

1600 brutto nawet dziadki spawacze sie burzą na warsztacie

To kto w Krakowie z majstrow, kierownikow, dyrektorów zaostał ?

sola

Nie dziwcie sie ze tak jest skoro panowie po psychologii i turystyce prowadza budowy.Wywalili mase osob : spawalnikow , tlumaczy , magazynierow,dyrektorow,panie z biura,przydupasow .Jeszcze jest ok 150 osob do zwolnienia

ajax

Za wszystko.[usunięte przez moderatora] nie mial szkoły i uprawnień budowlanych.Były wypadki śmiertelne.

Tak naprawde to wszystkich wywalili.Dostali propozycje nie do odrzucenia : albo sam sie zwalniasz albo dyscyplinarka.Ale za co ich wywalili ????

antek

Dużo osób wywalili ? Podobno Cale Jedlicze, Krosno,Gorlice jest do zwolnienia ? Głównego spawalnika też wywalili ?

krk

Nieprawda. Sam się zwolnił po tym jak wywalili H. i D.

Zostaw opinię o Naftobudowa - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Naftobudowa