Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k

Opinie o Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k

Poszukiwano osoby na stanowisko Logistyk. Czy ktoś był w firmie Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 6100 ?

OK

6100 zł w FP? Chyba w marzeniach, nawet kierownicy tyle nie mają, ludzie na stanowisku specjalisty zarabiają tam niewiele, a atmosfera w dziale gdzie ma pracować logistyk - fatalna, a kierowniczka tego działu da z pewnością popalić nowemu, także nie polecam nikomu...

@OK

Pracuje w tej firmie od niedawna i z tego co zauważyłem to jednej z najlepszych działów. Polecam prace w tym dziale ekipa mega zgrana.

@OK

to ile ma taki kierownik wg twojej wiedzy ? No I reszta ??

Były
@OK

Tak jak kolega mówi zarobki śmieszne,atmosfera w scm nieciekawa, jeśli myślisz że z czasem zasłużysz na podwyżkę to nie masz co się łudzić nadzieją.są tam tacy co po 10 latach pracy nie dostali absolutnie nic jedynie jednorazowo przyznane 1000zł premi za przepracowanie 10 lat.nie polecam pracy w tej firmie.

Poprzedni logistyk wyleciał za nic z dnia na dzień bardzo ciężko wytrzymać w dziale SCM,atmosfera fatalna,ludzie fałszywi,wynagrodzenie niskie,nigdy nie masz pewności że przyjdziesz do pracy dowiesz się że jesteś zwolniony.

Jak długo czekaliście na odzew z Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k? Oddzwaniają zawsze?

firma

witam, obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko magazyniera. jesli masz uprawnienia na wozki widłowe-zapraszamy do kontaktu:) rekrutacja@fairpackaging.pl skontaktujemy sie z Toba jak szybko bedzie to możliwe

Odzywają się zawsze i bardzo szybko, przygarną każdego,bo nikt nie chce u nich pracować.

kandytat

Można przybliżyć pracę na magazynie ? Krótka charakterystyka ?

Obraz magazynu.
@kandytat

Krótko i na temat ? Proszę bardzo. Robisz za (usunięte przez administratora), dźwigasz ciężary (HDPE/METALIZA) które potrafią ważyć do 80kg brutto - w dodatku sam (bo na rannej zmianie jest 2 magazynierów ale na popołudniu i nocce już zostajesz sam i nikt ci w tym nie pomoże,latem gorąco, zimą niewiele więcej niż na dworze, niezależnie od tego czy pracujesz na MWG,magazynie pianiek,czy magazynie materiałów do produkcji (który swoją drogą jest wiatą ktora ledwo trzyma się kupy). Ogólnie totalna nędza.

Matyldax22

Witam, a jak wygląda kwestia urlopu w Państwa firmie ? Czy pracownikowi należy się urlop np. tygodniowy w czasie okresu próbnego lub po okresie próbnym ?

@Matyldax22

urlop należy sie zgodnie z przepisami kodeksu pracy

@firma

A nie ma nigdy z nim problemu? To znaczy, można go brać przeważnie wtedy kiedy się preferuje? Czy tak samo z urlopem na żądanie? Można wziąć gdy wypada nam coś pilnego i można bez problemu się w jego kwestii dogadać?

@firma

Szczególnie ten narzucany na pracowników wtedy kiedy jest to dogodne dla firmy.(w zeszłym roku kiedy było mniej pracy kierownictwo ciągle narzucało urlopy na pracowników).

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI/OPERATOR w firmie Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
edka

Czy kierownictwo jest miłe i da się z nimi dogadać?

@edka

Miłe ? Owszem,czy da się dogadać ? Różnie to bywa.

Cała Prawda.

Fairpackaging.Firma bez przyszłości, Mały zakład w którym grupa ludzi próbuje bawić się w korporację. I do tego prezes który nie ma zielonego pojęcia o tym co dzieje się w jego firmie.o całej fuszerce która wychodzi z dnia na dzień.na każdym spotkaniu pracownicy kłamią mu w żywe oczy.Brak jakiegokolwiek planowania (planista niby jest -(usunięte przez administratora))ale to planowanie mu kompletnie nie wychodzi.całe partie pianek które wychodzą z ekstruder-ów i nie nadają się do niczego.tony odpadu i zmarnowanych materiałów.wszechobecne machloje (wylewanie toksycznego oleju z RWS do studzienek,zbyt duże zapylenie aby można było wykonywać pracę w niektórych miejscach,pracownicy magazynowi którzy sami dźwigają rolki folii po 60/70 Kg (dopuszczalnie można podnosić 30 pracując na umówię o pracę) etc.do tego cała logistyka działa na systemie SubiektGT- który nadaje się co najwyżej do warzywniaka a nie tego pokroju firmy.brak jakiegokolwiek docenienia pracowników.są tacy co pracują tam (usunięte przez administratora) lat i nie mają z tego nic.wypłaty praktycznie na każdym dziale są niskie.Firma jest istnym cyrkiem.zero przyszłości,zero jakości.atmosfera kiepska,kadra kierownicza która nie ma pojęcia co robi.oto cały obraz firmy.trzeba być niespełna rozumu żeby się tu zatrudnić.strata czasu.

Ostap

Jaka jest stawka godzinowa w rvs?

Agnieszka
@Ostap

Pewnie zależy od stanowiska? A ty nie podajesz nawet o jakie chodzi

@Agnieszka

pracownik — pakowanie lub serwis halia RVS(podklad pod laminat)

@Ostap

RWS - praca dla mężczyzn nie polecam dla kobiet.

Ostap

A jaka stavka dlya mężczyzn?

Magdalena

A czemu dla kobiet nie polecasz? Za ciężko jest czy co?

Firma jest podzielona na działy. RWS recykling itd. na każdym dziale jest kierownik/brygadzista Akurat na tych działach pracują sami mężczyźni . Kobiety pracują przy bardziej lekkich pracach

Ilona

Można prosić o doprecyzowanie przy jakich? To ile jest miejsc dla kobiet?

Aplikowaliście na Koordynator w Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k i zostaliście zaproszeni na rozmowę rekrutacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami dotyczącymi bezpośredniego spotkania z przedstawicielami firmy. Wasza opinia może okazać się cenną wskazówką dla innych użytkowników.

Szczerze nie polecam . Atmosfera w pracy co prawda przyjemna ale zarobki jak na dzisiejsze czasy śmiechu warte . W dodatku nie masz pewności że z dnia na dzień nie wylecisz z pracy bo takie historię też się tu zdarzają.pierwsze co usłyszysz na rozmowie o pracę to zapewnie że podwyżek nie będzie. Uwierz mi szkoda czasu na pracę tutaj.

Jan
@Anonim

Może dla ciebie śmiechu warte a dla mnie byłyby ok. Powiesz na jaką stawke można liczyć? bo chce od czegoś zacząć i na początek mała kasa mnie nie zraża. Ważne żeby umowa była w miarę stabilna.

miron
@Jan

Jak chcesz pracować za małe pieniądze to twoja sprawa.

Witold
@miron

Małe? Ile to jest mało twoim zdaniem? Minimalną tu dają?

LOL
@Anonim

To prawda, pracę można stracić z dnia na dzień i zostać potraktowany -bez powodu- jak niepotrzebny śmieć bo ktoś ma taka zachciankę, bo mu już nie pasujesz. W firmie porobiły się obozy pracowników i działy w firmie rywalizują ze sobą, zamiast współpracować, co wpływa na negatywną atmosfere w firmie i jej szkodzi. Oczywiście prezes nie ma o niczym pojęcia bo na spotkaniach kłamie mu się w żywe oczy i zamiata (usunięte przez administratora) pod dywan. Bardzo nie polecam pracy w tej firmie i przestrzegam każdego kto myśli o zatrudnieniu, bo możecie tego później bardzo żałować...

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

firma

Wigilia jest dniem wolnym od pracy jak i okres pomiedzy Świętami i Nowym Rokiem.

Hejkanaklejka
@firma

Wigilia i okres świąteczny od około 20grudnia jest wolny. Do pracy wraca się po nowym roku.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k?

firma

witam, W firmie odbywa się coroczna impreza firmowa oraz działowe wyjazdy integracyjne. Obecnie ze względu na obostrzenia dot. COVID-19, niestety impreza jak i wyjścia działowe zostały zawieszone. Zostaną wznowione po zakończeniu pandemii.

@firma

A co jaki okres czasu takie wyjazdy integracyjne są organizowane w Fair Packagingu? Mówię tu właśnie o czas poza pandemią. I ile trwają i czy są finansowane przez pracodawcę czy się za nie płaci? Co się przeważnie robi na takim wyjeździe? :)

Hanna

Możecie podać mi plusy i minusy bycia pracownikiem Fair Packing? Czy firma wyróżnia się czymś na rynku pracy, mowa oczywiście o podejściu do pracowników. Będę czekać na Wasze komentarze.

Dzień dobry, jak wyglądają dni pracujące w okresie wielkanocnym ?

Matyldax22

Witam, czy na stanowisku pracownik produkcji/operator linii produkcyjny soboty są dniem wolnym od pracy ? Czy jest to dzień roboczy lub dniem nadgodzin dla chętnym ?

@Matyldax22

Witam, Praca obowiązuje od poniedziałku do piątku. sobota bardzo rzadko jest dniem pracującym.

Maciek

Ile wynosi miesięczne wynagrodzenie dla pracownika produkcyjnego ? Czas pracy 8 czy 10 godzin ?

Wiecie czy firma szuka chętnych do pracy ?

Wiecie czy w Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k szukają chętnych na staż?

firma

niestety nie ma możliwości odbycia stazu

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k?

Gosc

Tak w Buszewie

Dawid
@Gosc

Brałeś może udział w rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w tej firmie? Pytam, ponieważ chciałbym ustalić, jak ona przebiega oraz czy trzeba jakoś specjalnie się do niej przygotowywać? Liczę, że pomożesz.

Tak, w m. Buszewo

@Dawid

wystarczy cv w oparciu którego odbywa sie rozmowa. Rozmowa dotyczy doświadczenia kandydata, ambicji kandydata jak i opisu stanowiska na które jest poszukiwany nowa osoba

Szuka

Dzień dobry czy szukają ludzi do pracy

Łysy bamber

A czy ta firma się czasem nie spaliła????

Czy w firmie Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Magazynier?

Firna

Tak. 2 zmiany

Renata
@Firna

Jeszcze jakbyś napisał, jakie godziny obejmują te konkretne zmiany, to byłoby super. A czy Fair Packaging przyjmuje do pracy osoby, które chciałby pracować jedynie na część etatu? Jest to możliwe?

Zostaw merytoryczną opinię o Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k - Pniewy

• Jak się pracuje w Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k?

Zobacz opinie na temat firmy Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k?

Fair Packaging Sp. z o.o. Sp.k