Fair Packaging Sp. z o.o.

Szamotuły

Opinie o Fair Packaging Sp. z o.o.

ruuda tanczy dla mnie

Jak mowia mlodzi luuuudzie Masakracja... ttak jak kolega wyżej napisal mydla oczy ze dostaniesz umowe o pracy po 2/3 miesiacach przerobionych na zleceniowce a tak naprrawde napie....alasz ciagle na tym samyym wozku i przede wszystkim za dammmski ch**j 1200 miesiecznie jak tuu wyzyc? z providentem pod pachha !

były

NIE POLECAM, ATMOSFERA BEZNADZIEJNA W GRONIE STARYCH SZCZERBATYCH WREDNYCH KOBIET, ILE BYŚ HAROWAŁ TO IM ZAWSZE MALO, LATAMI MOŻNA PRACOWAĆ NA UMOWĘ ZLECENIE I CZEKAĆ NA OBIECANĄ UMOWĘ KTÓRĄ MYDLĄ OCZY, W BIURZE BANDA LIZUSÓW, BRYGADZISTÓW NIE MAM POJĘCIA JAKIMI KRYTERIAMI ZATRUDNIALI BO SĄ TĘPYMI ZADUFANYMI LENIWYMI CIAPAMI OBOJĘTNYMI NA POTRZEBY PRACOWNIKÓW A JAK NORMY NIE WYROBISZ TO PO GODZINACH ZAP.....LASZ NIE POLECAM BO TAK TRZEBA ZASUWAĆ ŻE NIE MA CZASU SIĘ NAPIĆ WODY

Zachęcamy do dodawania komentarzy na temat firmy Fair Packaging Sp. z o.o. Wielu użytkowników czeka na twoją wiedzę i opinię.

Zostaw opinię o Fair Packaging Sp. z o.o. - Szamotuły

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fair Packaging Sp. z o.o.