Opinie o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie THERMOTRONIC SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THERMOTRONIC SP. Z O.O. w Poznań

QQQQ

No firma jest oryginalna, taka rotacja że szkoda gadać, co tydzień ktoś nowy. A staży czemu odchodzą: -Bo albo są wyrzucani (nawet się nie dowiesz dlaczego) -Albo nie dają rady psychicznie (tak jest wesoło) -Bądź nie mogą się doprosić o podwyżkowe (cały czas za wolno robisz, za mało, stać cie na więcej itp) Ale zapraszamy:)

Gcode

Dewiza kierownika wykorzystaj i wyrzuć, popracujesz miesiąc lub dwa, pojawi się mniej roboty i na bruk, tam są ciągle nowe twarze.

Były Pracownik

Pracowałem tam 6 mieś. Temu i tragedia nikomu nie życzę pracy w takiej firmie, to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie człowiek jest traktowany jak ostatnie zero przez Pana Kierownika i szanownego majstra oraz ich kolegów. Gierki i intrygi na poziomie Brazylijskiego serialu, zawsze jest za mało zrobione przez pracownika jak również za długo trwa uzbrajanie maszyny, oczywiście teksty typu jeszcze tego nie skończyłeś Baranie są na porządku dziennym. Narzędzi całkowity brak poczynając od nawiertaków kończąc na frezach, zapytanie majstra o jakieś narzędzie kończy się oczywiście miną typu czego chcesz idioto. Tandem Kierownik i Majsterek jest bardzo udany, jeden nakręca drugiego jak zgnoić i zniszczyć pracownika. Zanim złożycie tam papiery to trzy razy się zastanówcie ! Zarobki bieda z nędzą a na rozmowie obiecuje złote góry. Cieszę się że stamtąd odszedłem, i życzę tej firmie żeby padła na pysk a przede wszystkim Wesołemu.

pomoc

Adres: Piątkowska 186, 61-693 Poznań

xxx

witam gdzie jest ta firma mam isć na rozmowę ale już nie wiem gdzie ? prosze o pomoc

abc

[usunięte przez moderatora] jest ale to z racji dużej ilości roboty a nie klimatu jak u Tadzia. Majster trochę pomylony ale reszta do przeżycia. Są lepsze firmy ale jest też dużo gorszych. Moja ocena 6/10. Firma przeniesiona na Starołękę.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

chyba nikt tu nie zaglada....widac taki maja [usunięte przez moderatora]. skoro mikroma jest we wrzesni to gdzie jest thermotronic? w Poznaniu? bo na piatkowskiej jest tylko dyrekcja a hal brak.. A jak w komornikach to bez samochodu brak dojazdu. Jakie zarobki ma tam operator cnc.? Jakie wymogi? znam sinumerica wiec sie nie nadaje? Ogloszenia od was ciagle sa hmm taka rotacja jest?

on

THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań-Września Właściciel [usunięte przez moderatora], powiązany z Mikroma SA. z Wrześni. Dodaj opinie o tej Firmie. jan szewczyk francuz polskiego pochodzenia a jego brat marck szewczyk jest prezesem mikromy. atmosfera w mikromie jest nie zaciekawa jan jest inny w porównaniu z markiem do takiego stopnia że się kiedyś pobili w obecności pracowników mikromy i tata wladislaw musiał interweniować. he he he.

risk
@on

odpowiem, ci ten co ma zawsze racje, a jak zarzucisz swoje pięć groszy to ton taki jak byś mu przedchwilą powiedział że jest żałosny, emocje dla ludzi pilnujących innych trzeba umieć kontrolowac

Witam pracuję w tej firmie już troszkę czasu kolega chyba się bardzo zagalopował ze swoimi wypowiedziami niestety nie mogę podzielić w pewnym sensie wypowiedzi przedmówcy kierownik jak każdy kierownik musi swoje czasem 5 groszy dodać a pracowałem juz w kilku zakładach i miewiało sie gorszych a tak miedzy nami kolego on jest od tego by ci czasem przypomnieć pewne zasady i sprowadzić na ziemie co do mistrza wcale nie jest przydupasem bo sam wielokrotnie byłem swiadkiem jak wstawiał sie za ludzmi i szacun wielki czasem jest surowy i stanowczy ale bez przesady w granicach zdrowego rozsądku czasem na lucką głupotę opadają rece pozdrawiam wszystkich z thermotronic i zachęcam do dokonania jescze kilku wpisów aby poprawić wizerunek firmy na forum

aaaaaaaaaaaa

chyba nikt tu nie zaglada.... skoro mikroma jest we wrzesni to gdzie jest thermotronic? w Poznaniu? bo na piatkowskiej jest tylko dyrekcja a hal brak.. Jakie zarobki ma tam operator cnc.? Ogloszenia od was ciagle sa hmm taka rotacja jest?

witam frezer a jak zarobki ? wiadomo czy szukaja na inne stanowska niz cnc ile zmian sie robi ?

Frezer

Firma jak najbardziej OK. Trochę ciężko niekiedy dogadać się z prowadzącym ten cały interes ale po przygodzie w takich zakładach jak (usunięte przez administratora) Stosunki jak najbardziej koleżeńskie, z kierownikiem też. Wypłata zawsze na czas. Brak przymusu nadgodzin i wszystko odprowadzane na legala. Firma powiązana z Mikromą z Wrześni ale to inny świat

Zostaw merytoryczną opinię o THERMOTRONIC SP. Z O.O. - Poznań

• Jak się pracuje w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy THERMOTRONIC SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w THERMOTRONIC SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

THERMOTRONIC SP. Z O.O.
2.9/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Piątkowska 186
    61-693 Poznań