Opinie o P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj w Wałbrzych

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj w Wałbrzych

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Twoim zdaniem firma POLFRA Spółka z o.o. była złym czy dobrym pracodawcą? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj - Wałbrzych

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• pracowników ogólnobudowlanych, majstra, Wałbrzych - Styczeń 2011

Czy pracujesz w firmie P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

P.U.H. Polfra Jarosław Szmaj
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Szlifierska 7 lok. 7
    58-309 Wałbrzych
  • NIP: 8861219810 REGON: 020138757

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188