Opinie o Grażyna Pawlik Bar Uniwersalny Daisy w Wałbrzych

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Grażyna Pawlik Bar Uniwersalny Daisy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grażyna Pawlik Bar Uniwersalny Daisy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grażyna Pawlik Bar Uniwersalny Daisy w Wałbrzych

Iwona Nowy wpis

Zamówiłam flaczki, które nie przypominały tej potrawy.Poza tym były niedoprawione, zero jakiejkolwiek skruchy personelu.

Evi Nowy wpis

Bardzo dobre i ładnie podane jedzenie. Niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia. Stwierdzenie, że na jedzenie trzeba czekać ok.godziny przyjęłam że zrozumieniem zważywszy na duży ruch. Kiedy zapytałam, czy np na zupę też trzeba czekać usłyszałam niecierpliwie tak.Zamowilismy więc tylko kawę i po 5 min. usłyszeliśmy tę samą obsługująca objaśniajaca innej klientów, że żurek jest i tylko jest to kwestia podgrzania? Kiedy zapytałam, dlaczego nam pani kazała czekać godzinę, usłyszałam, że "się zmieniło". Nie polecę nikomu tego lokalu.

Megu

Posiłki, które są serwowane w tym miejscu ciężko nazwać jedzeniem. Mięso w żadnym stopniu nie przypomina zamówionego posiłku. Devolai był surowy a jego konsystencja przypominała bardziej gąbki, a niżeli danie mięsne. Frytki, które dostaliśmy z powodzeniem nadawały by się do wbijania nimi gwoździ. Warzywa przypominały pogryzioną papkę a zachowanie personelu w stosunku do klientów było bardzo aroganckie i wysoce pretensjonalne. Ceny co prawda są przystępne, lecz nie warto się skusić ponieważ na pewno będzie się rozczarowanym. Jestem bardzo nie zadowolona z obsługi jak i z jakości podanego posiłku.

Zostaw merytoryczną opinię o Grażyna Pawlik Bar Uniwersalny Daisy - Wałbrzych

Grażyna Pawlik Bar Uniwersalny Daisy