BUD-MAR

Radlin

Opinie o BUD-MAR

mini

W pełni zgadzam się z poprzednią opinią , szerokim łukiem omijajcie tę firmę i jej szefa pana [usunięte przez administratora]

ANTY-KORUPCJA

Witam, chcialbym w skrocie ostrzec wszystkich tych ktorzy maja lub bede mieli okazje wspolpracowac z panem [usunięte przez administratora] kiedys wlascicielem ZRB BUD-MAR zamieszczonej w Radlinie . [usunięte przez administratora] !!!wyplaty zalegle dla pracownikow nawet do 6 miesiecy!!nabral pozyczek u wlasnych pracownikow na kwoty lacznie ponad 400 tys zl!! nie splaca, wiadomo komornik juz na zyrantach siedzi od ponad roku, Kilkadziesiat ludzi poszkodowanych doscy mocno przez jednego ^^BIZNESMENA^^ [usunięte przez administratora] ktory oczywiscie ma zawsze za malo. Znajomosci i Coreczka sedzina duzo pomagaja ale panie prezesie tylko do czasu;) Wszystkim odradzam jakiej kolwiek wspolpracy z tą osoba jak i zwyklym pracownikom jak i wlascicielom innych firm bo skonczycie tak jak i reszta - Z DLUGAMI I BEZ PIENIEDZY

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o BUD-MAR - Radlin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUD-MAR