Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

Opinie o Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

Zatrudniają pracowników z orzeczeniem a nie potrafią o nich stworzyć im odpowiednich warunków pracy. Praca na produkcji jest ciężka, a panie pracujące tam dłużej bardzo bardzo pomiatają nowymi. Najlepiej jak by za nie wszystko zrobić. Przynieś, wynieś, pozamiataj. Mam druga grupa i pracy się nie boje i mimo moich chęci do pracy psychicznie nie wytrzymałam

Jakie są zarobki? Proszę o odpowiedź.

Kolega z biura

Pracodawca może i nie jest idealny, wszyscy pracują na pełnych obrotach w ciasnych pomieszczeniach biurowych, ale za to pracodawca inwestuje w pracownika, daje rozsądną swobodę w organizowaniu sobie pracy i jeśli się ciągle nie choruje ani nic nie odwala, dostaje się premie. Zarobki są względne. Dużym plusem są sympatyczni i uczynni współpracownicy, naprawdę fajni ludzi tam pracują. Polecam tą firmę, szczególnie osobom, które rozpoczynają karierę - nawet świeże osoby dostają odpowiedzialne zadania, można więc zdobyć sporo doświadczenia. Co do pracy na produkcji czy magazynie, niech się wypowiedzą ci, którzy mieli tam okazję popracować.

Jarosław I Wielki

@ Agnieszka. Studenci i absolwenci są angażowani do bardzo poważnych projektów. Oczywiście wszystko zależy od działu.... ale pole do rozwoju jest olbrzymie. Napewno jest szansa się wykazać...

Jarosław I Wielki

Ta firma nie jest zła. Zwłaszcza dla ludzi, chcących zdobyć doświadczenie zaraz po studiach, zrobić dodatkowe kursy czy uprawnienia. Wszystko zależy na jakiego szefa się trafi. Ale i robotnikom się ostatnio poprawia. Są działy, gdzie operatorzy zarabiają całkiem nieźle... najlepiej chyba na procesie, ale tam nie posiedzisz. No i ta chemia. Zobaczymy co będzie dalej, bo teraz duże zmiany osobowe.

Justa

hej powiedzccie mi jak tam sie zarabia teraz bedac na umowe zlecenie?

Świerzak

Praca ciężka, czasem jest stres ale ludzie sobie pomagają. I to ludzie motywują, żeby wstać i iść do tej pracy. Kierownictwo... zależy na kogo się trafi.

Belweder

Nie można narzekać. Pieniądze zawsze płacone terminowo. Nikt nikogo nie oszukuje... Jeżeli ktoś się zdecydował, to nie powinien czuć się oszukany. Kierownictwo idzie na rękę. Można się dogadać...

Iza

Witam, jestem zatrudniona przez agencje pracy i jakie mam szanse żeby przejść na umowe o prace ? W agencji mówią że jak zobaczą że sie staram to nawet po paru miesiącach zatrudniają bezpośrednio przez firme ale czy tak jest naprawdę ?

xyz

Przypadkowo natknęłam się na to forum...i nie omieszkam nie pozostawić swej opinii. W Colepie pracowałam 2 lata temu w wakacje (system jeszcze 12 h), praca, no cóż lekka nie jest, ale miałam ten komfort psychiczny, że byłam tam tylko "na chwilę" i nikt nie mógł mnie zwolnić, bo byłam z Selectu, a nie zatrudniona przez Colep. To, co najbardziej mnie dobijało, gdy tam pracowałam to kultura ludzi, z którymi się współpracowało..a raczej jej totalny brak... Brygadzistki panoszące się nie wiadomo czym, pouczające cię na każdym kroku i ganiące za dosłownie wszystko...a reszta też żenada...tandetne laseczki wyglądające jak z taniego bazaru, które pewnie ledwo podstawówkę skończyły..no cóż musiały się na kimś wyżyć, szczególnie jeśli był to ktoś ładny, zadbany, inteligentny i z wyższym wykształceniem...No ale cóż poniekąd rozumiem ich frustracje, bo one były tam non stop, a ja tylko dorywczo. Najlepiej robić swoje i nie przejmować się uwagami innych, którzy sami tylko się obijali.. Mimo tych niewielu dni, pozytywnie udało się zarobić (dużo zmian nocnych), ale tym, którzy są tam na stałe - szczerze współczuję. I małe sprostowanie, nieliczni ludzie byli ok ;)

Marlena

Witam. Ostatnio pojawiło się w firmie dwa stanowiska do obsadzenia: kierownik komórki organizacyjnej i lider procesu. Dlaczego? Nie ma chętnych na takie stanowiska z wewnątrz firmy. Jak nazywa się kierownik produkcji (menadżer produkcji)?

była pracownica...

ludzie,co wy tu za bzdury wypisujecie!?Nie płacą na czas?to się nigdy nie zdarzyło!a pracowalam w Colep pięć lat ,zostałam zwolniona-nie będę pisać za co.Było mi bardzo przykro odchodzić.Chciałam tylko dodać że (usunięte przez administratora) to przesympatyczny ,wspaniały człowiek,wyrozumiały i bardzo uprzejmy.Nigdy nie pozwolę aby ktokolwiek będąc w mojej obecności obrażał Go.Jak ktoś chce pracować to niech idzie i pracuje,a jak nie odpowiada to niech szuka lepszej pracy a nie bzdury gadać.pozdrawiam.

mlody

Cześć mam pytanie.Powiedzcie mi czy tam się dostanie ktoś kto nie zna angielskiego(na produkcje)?i czy tam są cały czas przyjęcia?

była pracownica

Jeśli chodzi o pracę w tym zakładzie to zależy z kim się pracuje(tzn.z którą brygadą). Moja ekipa była super .Jednak ktoś z góry (ktoś kto nawet mnie nie znał) kto nie ma pojęcia jak pracowałam,na podstawie ilości dni chorobowych ,nie wyraził na przedłużenie umowy. Jeśli chodzi o pensje ,to fakt mogliby trochę podnieść.Premie takie sobie ,chyba że nie bierze się chorobowego,dni wolnych i przychodzi na nadgodziny to wtedy te 500 brutto na trzy miesiące można dostać. Kontrolują na bramie a zdarzyło się też ,że i szafki sprawdzili. Jak wiadomo to Ci ,którzy wynoszą hurtowo aerozole nie zostali oczywiście złapani,tylko małe płotki,czyli te osoby co wzięły do własnego użytku do szatni, w której jest smród od przepoconego obuwia.

Zostaw merytoryczną opinię o Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o. - Kleszczów

• Jak się pracuje w Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.