Opinie o Micro Star International w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Micro Star International. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Micro Star International o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Micro Star International w Bielany Wrocławskie

Kabanos

Firma Micro-star niestety nie zachwyca. Owszem ma pozytywne strony np pracownicy którzy na co dzień odpierając mobbing ze strony osób wyżej postawionych wspólnie potrafią się zgrać i jakoś funkcjonować w tej ciężkiej pracy. Ale niestety nie da się też do nich za bardzo przywiązywać jako kolegi czy koleżanki z pracy bo zmieniają się tam niemal tak często jak zmienia się skarpetki. Osoby na stanowiska menadżeta trzymają stołki i nie pozwalają się do nich zbliżyć a pionki poniżej nie wytrzymują dłużej w tej firmie niż rok zwłaszcza w marketingu ale i nie tylko. Firma sztucznie oddzielona od MSI Polska (aby uniknąć płacenia podatków), z której nawet sam szef zrezygnował. Nie wiem jak obecnie ale za moich czasów w tej firmie nikt się nie liczył. A z tego co mi dawni znajomi z pracy mówią (z którymi wciąż się spotykam), to obecna szefowa Sandra wykazująca nadmierny egoizm ma swoich pupilów mapetów, którzy pociągani za sznurki szturmują podstawowych pracowników, a sami do niej respektu nie mają. Praca bardziej jak w (usunięte przez administratora) niż w szanującej się firmie. Ma być zrobione nawet jak się nie da. Zero pomocy, brak szkoleń, zarobki kiepskie. Podstawowe prawa pracowników łamane codziennie. Praca nawet w weekendy i w nocy - brak możliwości odebrania nawet dnia wolnego za nadgodziny już nie mówiąc o odpowiednim wynagrodzeniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Micro Star International - Bielany Wrocławskie

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Micro Star International?

Kandydaci do pracy w Micro Star International napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Micro Star International