hi mountaiin

Wrocław

Opinie o hi mountaiin

Firma zatrudniła mnie na stanowisku sprzedawcy. Dostałam umowę zlecenie na jeden miesiąc. Po miesiącu nikt nie wspomniał o innej jakiejkolwiek umowie[usunięte przez moderatora]. Po dwóch miesiącach znów dostałam umowę na miesiąc. Praca w systemie 12h. Dla pracowników nie ma nic, nie tylko tych zatrudnionych na umowę zlecenie, ale też tych zatrudnionych na umowę o pracę. Nie istnieje żaden socjal, nie ma nawet wody do picia. Przyszedł kiedyś taki żenujący mail od dyrektora, ze od dnia dzisiejszego pracownicy nie moga liczyć na darmową wodę do picia... Dostawałam 1249 złotych netto, a na umowie zleceniu miałam napisane, ze wykonuje prace porządkowe...

Zostaw opinię o hi mountaiin - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hi mountaiin