Nomi S.A

Siemianowice Śląskie

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o Nomi S.A

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomi S.A

marek

witam! ta firma to nic innego jak tylko skład materiałów budowlanych i to materiałów niezłej jakości jednak, bo inwestorzy i prtenrzy zawsze do nch wracaja ze względu na tą jakość usług i wydaj mi się, ze całkiem dobrze im to wychodzi jednak. Czekam jeszcze na informacje od Wa sjeśli pojawia sie do nich nowe oferty.

ktoś

Popieram całkowicie, co do tych zarobków po 900 czy 700 to sie nie zgodze ale co do kierowniczki (mowa o siemianowicach) to poprostu MASAKRA!!!! Ludzie nie dajcie sie wrobić w prace w NOMI w Siemianowicach!!!!!!!!!!!!

no name 1920

W nomi jest lipa po calosci. Zarobki na umowie 1500 a potem dziwnie na koncie sie dostaje po 900 albo 700zl Juz nie mowiac o tym ze jak zachorujesz i pojdziesz na l4 na 2 dni [usunięte przez moderatora] Na sniadanie kaze chodzic z kartka " sprzedawca jest na przerwie " jak w przedszkolu. Za tak marne grosze ludzie tam pracuja po 5 lat i nie dostaja zadnego awansu. Podziwiam ich za upor ale neguje za brak ambicji. W castoramie czy innych markietach budowlanych ma sie 1800zl na poczatek a w Nomi starszy sprzedawca dostaje 1400zl. Praca dobra a poczatek ale maks na kilka miesiecy.

Vedam

Dobra praca dla osób które zaczynają swoje doświadczenie zawodowe. Pozwala rozwinąć się i sprawdzić czy jest nam dane pracować w handlu. Moja pierwsza praca którą sobie bardzo chwaliłem. Zarobki niskie.

Zostaw opinię o Nomi S.A - Siemianowice Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nomi S.A