energo-remont

Kwidzyn

Opinie o energo-remont

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@bolo, zachęcam do zapoznania się z ofertami pracy energo-remont: http://www.energo-remont.com.pl/pl/o-nas/praca

bolo

czy mają coś zagranicą ?

Mlody

I jak tam w energo remoncie chyba dobrze jak warunki i praca?

ert
użytkownik zarejestrowany

@były pracownik ale dlaczego tak piszesz na temat firmy energo-remont? moze moglbys podac jakies konkrety bo taka opinia to nikomu nic nie mowi raczej..a dobrze by bylo gdyby wypowiedz uzytkownika byla pomocna

były pracownik

ta firma to totalna porazka

monter

Witam Wiecie może czy firma obecnie szuka monterów rurociągów do pracy zagranice?

dzeko
użytkownik zarejestrowany

firma którą szukający obecnie pracy powinni się moim zdaniem zainteresować. Przede wszystkim dlatego , że oferują naprawdę ciekawe warunki dla nowoprzyjętych. Nie orientuje się niestety czy obecnie prowadzą jakąś rekrutacje. Dajcie znać czy są oferty. I czy rzeczywiście to prawda co przekazali mi o warunkach ;)

spawacztig

byłem ,przeżyłem nie polecam tej firmy!!!!!!brak ogranizacji,brak sprzedu ogolnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] montaż tragiczny nie wspomnę już o pieniądzach które dostałęm za tydzień potów tam....

byłem

Wszyscy którzy piszą te pseudo negatywy niech lepiej przyznają... pieniądze na delegacji się ich nie trzymały to ściemniają że pracodawca zły, że może mało płaci, że tylko więcej i więcej, pewnie bo co? na qwy mało czasu? przyznajcie się ilu dzieci się urodziły??? żonie trzeba coś naściemniać gdzie są pieniądze... śmieszni jesteście, ściemniać w pracy za niewiadomo jakie kokosy.... typowi polacy nic nie robią a chcą bo mi się należy...

BYLY

TAK BYLISMY W KORIAZMIE NA WYNAJMIE KIEROWNIK Z WASEM CO NAJWYZEJ MOZE GNÓJ ROZRZUCAC NA POLU SMIESZNY MAJSTER Z BRACISZKIEM PIERWSZY MUWI SPAWACZ ZROBIL 24 STYKI MUWI ZE MAŁO[MAŁO TO ON MIAŁ ROZUMU]PEWNIE POCIOTEK BRACISZEK WIELKI MAGAZYNIER [ROBIL ZA PRZEDLUZKE] JA ZADAM TYLKO 1 PYTANIE ILU WRÓCILO LUDZI PO SWIETACH 2013 ROKU

hehe

Płaca jest na tyle dobra ,że niektórzy co tam dłużej siedzą utrzymują z niej dwie rodziny jednocześnie. Jedną w Polszy i drugą nieoficjalną w Rosiji :)

refund1@wp.pl
@hehe 13.08.2013, 20:44

piszesz były - należy więc dodać, że denny - inaczej dalej byś tam pracować

były elektryk

Niestety nie mogę tego powiedzieć. Mogę natomiast powiedzieć, że pieniądze zawsze były na czas i z ilości też byłem zadowolony. W kwestii organizacyjnej może luksusów nie było bo Koriażma to nie Beverly Hills ale było przyzwoicie. Ruski standard :)

przydupas

Nie macie o czym pisać tylko o głupotach.Piszcie konkretnie co i jak.Zajmujcie się lepiej pracą,na spacerek wyjść,dotlenić mózgi bo jakoś wam nie funkcjonują.

znawca

duży - 2013-04-12 17:47:45 No po wpisach sądząc to raczej tego nie piszą przydupasy sobaki.Nawet przydupasom lizanie nic nie da,będzie koniec roboty i do domu,koniec sobotnich upojeń alkoholowych i robienia dzieci rosjankom.Pora będzie wracać do rzeczywistości z tego raju.Jeszcze tylko parę miechów,więc do dzieła bracia. Póki co to tylko jednemu się udało a reszta śpi,albo już zaniemogła

duży

maly

fajna strona ,stwozona chyba tylko dla psa i jego przydupasow ,ale lansujfcie sie aktywnie ,wiecej opini ,moze cos z boku ,wysmiewac swoich kumpli ,przez internet to mile ,najwazniejsze ze nacodzien siedzicie w ich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez mydelka ,tak trzymajcie dziewczynki

ciekawski

Miałem się zatrudnić w tej firmie więc czytam to forum.Widzę że macie tam ciekawych ludzi jakiś kornik,arek tępa strzała,jakiś kaziu sportowiec od kręgli no i co najważniejsze widzę że wszyscy lubią chlać.Jak mnie się to podobaaaaaaa

obecny

Po robocie do BESTA:) - 2013-03-17 13:44:21 jest szans w ogóle że osoby które zjechały na początku marca jeszcze tam powrócą?? czy zwyczajnie zrobiono nas w[usunięte przez administratora] mówiąc że wrócimy do Koriazmy jak tylko budowlanka nadgoni zaległe prace...ktoś jest może w temacie?? Pozdawiam?? Jest szansa tylko nie wiadomo kiedy.Firma i tak dużo zrobiła,tzn.jej pracownicy.Przy kompletnym braku narzędzi,nieudolnym kierownictwie,typu obuch,artuś tępa strzała,boguś kornik technolog drewna,braku materiału jednak zrobiliśmy a stary cap nie umie tego docenić.

Po robocie do BESTA:)

były

Firma kopnięta jak mało która,dzisiaj nam podziękowali za pracę a wyjazd jutro lub pojutrze.Tutaj dowiadujesz się z dnia na dzień.Traktują cię jak zło konieczne.A kierownik taki jak artur przez małe a któremu słoma z butów wychodzi to już porażka totalna.Najlepszy jednak był słynny znawca technolog drewna wielki kierownik,porażka totalna.

łasy na kasę

były - 2013-02-28 16:48:16 Co tam chłopaki słychać w Koriazmie w energobiedzie Jak co?Marzec mamy i dietę po 48 urasków na dzień.Przepisy kolego przepisy

były

Co tam chłopaki słychać w Koriazmie w energobiedzie

zaznajomiony

A przecież tam jest więcej firm jak tylko nasza.Wam składali życzenia wasi szefowie?

gazela

a teraz był 11.11 czyli nasze święto,ciekawe jak [usunięte przez moderatora] zapłacą

zadowolony

Czytając opinie byłych pracowników to się włosy jeżą. Piszą ci, którzy zostali lub sami odeszli z pracy, którym się nie chce pracować, tylko jeździć w delegacje i [usunięte przez moderatora] , a żonom opowiadają jak tam jest źle, że nie płacą i mało zarabiają - bo jak się wydaje na rozpustę to się nie ma na życie. [usunięte przez moderatora] nie piszcie głupot!!!

Zostaw opinię o energo-remont - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie energo-remont