Zakłady Mięsne

Opinie o Zakłady Mięsne

anonymous

(usunięte przez administratora) pracu

lidia

aktualnie firma nie dała ogłoszenia o poszukiwaniu sprzedawców @anonim, może wybierz coś innego z ich oferty pracy może przedstawiciel handlowy?Jeśli masz wykształcenie średnie to spróbuj swoich sił jako ph

Adi

UWAGA ----------------- Poszukuję osób [byłych pracowników ,które pracowały w Zakładzie Mięsnym AGRYF w Szczecinie latem do jesieni 2010 roku ,i byli zatrudnieni przez firmę Jar-Pol z Kielc na dziale uboju.Co do których w/w firma nie rozliczyła się uczciwie. [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Zakłady Mięsne - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne