Kantaro

Szczecin

Opinie o Kantaro

porzadka

czy może jakiś pracownik =rzetelnie i obiektywnie wypowiedziec się jak się pracuje w firmie Kantaro? Prosze o informacje, bo widziałam naprawde różne opinie, a chce sie do teggo jakoś odnieść ...

Mariusz

Szczerze odradzam współpracę, nigdy nie spotkałem sie z takim brakiem profesjonalizmu!!!

Kasia

Słowa kojarzące się z Kantaro: profesjonalna. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są dobre. Najbardziej podobało mi się w Kantaro:warunki

Zostaw opinię o Kantaro - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kantaro