Jeremi Nowy wpis

@Dzek Z takim nastawieniem to faktycznie tylko usiąść i nic nie robić. Jak człowiek ma zdolności i potrafi pracować to będzie miał super pracę.

Aneta Nowy wpis

Cześć, w jakich widełkach mieszczą się wynagrodzenia podstawowe przedstawicieli handlowych, ile można zarobić premii? Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie :)

Dzek Nowy wpis
@Aneta

Przedstawiciel zarabia koło 3 max 3,5 brutto a prowizja jest za zysk nie obrót. Firma fajna, ludzie też ale mało płacą i opcja na rozwój jest żadna. Zostaniesz sprzedawca i będziesz sprzedawca do końca pracy w tej firmie. Stabilna ale skostniała. zero reklamy albo promocji dla klientów

Patryk Nowy wpis

Od jakiegoś czasu spokojnie zrobiło się na forum. Czy aktualna sytuacja ma tu jakieś znaczenie?

Władek

Bardzo dobra firma i pracodawca więc z tego powodu nie ma wielu chętnych żeby zostawiać na forum opinie, ja gorąco polecam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dorota

Czy warto mieć przygotowany również list motywacyjny ?

Kamil

Jak zarobki w firmie? Są jakieś premie?

Ewelina

Aktywna rekrutacja na Asystenkę działu importu oraz Przedstawiciela handlowego w Michalczyk i Prokop! Wymagają biegłego angielskiego, prawa jazdy, delegacji - za jakie pieniądze? Czy proponują również dodatki, jakiś system motywacyjny? https://pracodawcy.pracuj.pl/michalczyk-i-prokop-sp-z-o-o,80869

Były kandydat
@Ewelina

Rekrutacja PH dotyczy Warszawy i jak widać jest to kolejne ogłoszenie. Wniosek nasuwa się sam - albo wybrany kandydat szybko zrezygnował gdy poznał realia pracy i zatrudnienia, albo też firma z niego zrezygnowała (co nie najlepiej świadczy o rekrutujących). Z tymi samymi warunkami jakie proponowali poprzednio (podstawa w okolicach najniższej krajowej plus prowizja plus niezbyt przejrzysty system premiowania od realizacji planów indywidualnych i planów oddziału) nie zdobędą raczej nikogo poza desperatami. Decydentom w firmie poleciłbym lekturę raportu na temat płac w kraju na takim stanowisku (a zwłaszcza w Warszawie, gdzie oczekiwania są najwyższe) bo z taką propozycją to budzą uśmiech politowania nawet wśród szeregowych pracowników Biedronki czy Lidla.

Kasia

Słowa kojarzące się z Michalczyk i Prokop: solidna, profesjonalna, rozwojowa, męcząca. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są zadziwiająco dobre. Od jakiej stawki można negocjować pensję od 1000 Najbardziej podobało mi się w Michalczyk i Prokop: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Michalczyk i Prokop: godziny pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Michalczyk i Prokop - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michalczyk i Prokop