vectra poznan

Tychy

Opinie o vectra poznan

jagusia

Witam, czekam już ponad miesiąc na wypłatę z promocji we wrześniu. Dzwonilam kilka razy do agancji ale za każdym razem mnie spławiano i obiecywano, że koordynator mnie poinformuje o tym kiedy bedą pieniądze. ŻAŁOSNE! Zastanawiam się czy nie zgłosić tego do inspektoratu pracy, można także wytoczyć proces, który w takim przypadku jest zwolniony z opłat, więc jako studentka moge sobie na to pozwolić. Dodam że pracowałam od września do grudnia jakieś 6 weekendów. To chyba najlepsze wyjście bo w tej agencji pomiatają swoimi pracownikami. [usunięte przez admina]

Zostaw opinię o vectra poznan - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vectra poznan