Opinie o Kerub-Iberica w Barcelona

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kerub-Iberica. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kerub-Iberica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerub-Iberica w Barcelona

prima

tak to jest jak za wszelkA cenę chce się miec kase i sprzedawać kolegów jak np.[usunięte przez moderatora] czy prowadzący [usunięte przez moderatora] który dostaje ataku paniki i nie ma odwagi powiedziec prosto w oczy o co mu chodzi,albo walka na noże na majorce.ludzie przestancie ściemniac i weżcie siędo solidnej roboty a wtedy wszystko będzie ok

Jeżeli szefostwo ma do w [usunięte przez moderatora], to idź na policje, oni bardzo szybko sie tym zajmą, są naprwde w tym dobrzy, i problem z glowy!!!

Tak to fak

Tu nie liczą się umiejętności zawodowe tu liczy się umiejętność dania w mordę na co szefostwo przymyka oczy i popiera elementy przemocy.

Tak to fak

Tak to fakt dla mnie to przed zatrudnieniem szef powinien zażądać od każdego nowego pracownika zaświadczenia o niekaralności bo w tej firmie pracuje lub pracowało mnóstwo osób z przeszłością kryminalną. Ludziom tym się wydaje że dalej siedzą w celi i wprowadzają rygor i obyczaje więzienne co normalnym ludziom jest obce i nie umieją sprostać tym wymogą. Jeśli nie byłeś rezydentem zakładu karnego i jesteś normalnym człowiekiem ja osobiście odradzam Ci pracę w tej firmie.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kerub-Iberica? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

To banda prymitywów i tyle już tam nie robię jestem w domu ale napisałem co wiem PRYMITYWY

Oderta

Ciekaw zeczy tu sa pisane no coz pewnie sporo tu racji i prawdy. Ale w takich zakladach inaczej nie ma poprostu jest jak jest inaczej nie bedzie.

edi

Jak od korzenia nie wytępią to nic to nie da tak czymaj broda

ja sam

Tu [usunięte przez moderatora] poganiają może to kiedyś się zmieni ??????????? Zmieni kiedy szef dojrzeje do realiów moja opinia.

Chciałeś powiedzieć pewnej wsi ale to przeminie będzie le;piej hahaha

FC Fakien

Tragedia nakręcana przez przekręcone psychicznie osoby to cała prawda o tej firmie i tej pracy. Walcie się wszyscy na [usunięte przez moderatora] a szczególnie z pewnego miasta

FC Fakien

Ludzie którzy tu pracują to zbieranina niedorajdów zboczeńców itp. Ludzie którzy nie radzą sobie w realnym świecie alkoholicy. Tu jest walka o pietruszkę o order z ziemniaka. Resztę rozsądni ludzie dopiszą sobie sami.

Zafa

Firma [usunięte przez moderatora]. TO CO MNIE U NICH SPOTKAŁO NIE ŻYCZĘ NAJGORSZEMU WROGOWI. [usunięte przez moderatora] WIELE BY TU O NICH PISAĆ. ODRADZAM KOMUKOLWIEK PRACĘ U NICH I PODPISYWANIE JAKICH KOLWIEK PAPIERÓW BEZ PRZETŁUMACZENIA ICH NA POLSKI I ADWOKATA.

Znafca spraw wszelkich

O kondycji i jakośći firmy niech świadczą te fotografie wykonane w gabinecie DYREKTORA NA CAŁĄ KATALUNIE. Fotografie są autentyczne jaka dyrekcja taka cała firma. Macie jeszcze jakieś pytania ???? [usunięte przez moderatora]

Tylko że na zbiorach płacą od ręki a u Keruba kasę dostajesz raz na dwa miesiące i jeszcze okradzioną. Nie mówiąc jakie to są psie pieniądze i jak długo na nie trzeba czekać. Lepiej jechać na zbiory bo pieniądze są konkretniejsze

hiszpan

kolego jak podzielisz 1500 euro przez liczbe godzin 220h wychodzi 6,78 euro na reke to chyba jaks kpina tyle to maja studenci na pomidorachw wholandii albi nawet wiecej...

Skoro jest tylu pokrzywdzonych, dlaczego tylko jednostki się udzielają na tym forum??? Chyba nie wszystkim jest tam źle??? A co do pracy, to chyba nigdzie za darmo nie płaca???

ja - 2011-01-06 20:45:00 Wszyscy tylko narzekają, a nic nie popierają żadnymi dowodami??? Więc te negatywne opinie są troche wyimaginowane.. Panie Ja zawsze Pan możesz spróbować tylko żeby potem nie było.!!!!!

X

Kolego duzo sie zmienilo bardzo duzo i pytanie dlaczego dalej tam nie robisz skoro taki dobrobyt takie kokosy....

jz

drodzy ludzie tylko tyranie pozatym firma ma generalnie pracownika w [usunięte przez moderatora] nic nie pomaga nie pomoze jak trzeba, zarobki jak na taki wyzysk za male a jak ci nie pasuje to wypad czekaja nastepni do oszukania przez spawalnika-kerub hiszpania,ludzie nie warto ale jak chcecie tak zrobicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kerub-Iberica - Barcelona

Kerub-Iberica