Opinie o Kerub-Iberica w Barcelona

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Kerub-Iberica. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kerub-Iberica o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kerub-Iberica w Barcelona

Klaudiusz Nowy wpis

Skąd takie info ze firma nie istnieje ?

Zuzanna Nowy wpis

Pracujesz obecnie w Kerub-Iberica? Chętnie dowiemy się jak teraz wyglądają warunki zatrudnienia w firmie.

Hiszpan Nowy wpis
@Zuzanna

Firma nie istnieje

Hiszpan Nowy wpis
@Zuzanna

Firma nie istnieje

jaj

hej! ucichło tu troche - mam nadzieje, ze firma nadal istnieje? Chce sie dowiedzieć czegos o ofertach pracy od Kerub-Iberica. Kiedys poszukiwali Elektromontera / Elektryka, ale to na początku 2015 roku

mieszko

ja ta nie widziałem, zeby firm miała jeszcze inne działki i zajmowała się innymi rzeczami tak naprawdę, więc też tutaj nie widze powodu do niepotrzebnych insynuacji.. ja natomiast zastnawiam sie jak naprawde ma się sprawa odnośnie wypłacania pensji pracownikom - wszytsko jest na pewno na czas bez opóźnień?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Kerub-Iberica? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
mój

W zasadzie ciężko w ogóle zweryfikować jaką prowadzą działalność. Sama informacja, że odbywa się ona na terenie Barcelony nie wiele mi np. daje. Widziałem jakieś stare oferty odnośnie pracownika biurowego, ale zastanawiam się czy to nie jest przypadkiem niejedyna działka jaką się zajmuje firma. Ma ktoś jakieś konkretne informacje?

zdolna ola

skoro są z Barcelony, to istnieje szansa żeby pracownik z Polski ( z wybitnie dobrym angielskim i średnim hiszpańskim) dostał zatrudnienie na półwyspie iberyjskim? nudzi mnie już praca w polsce, maży mi się bardziej światowa kariera. wiecie jak to jest u nich z takimi zatrudnieniami obecnie i czy są możliwe?

heniek

Nie jestem pewien, czy Kerub-Iberica nie upadła, to firma z Barcelony, więc nawet nie wiem jak sprawdzić, czy mają aktualny rejestr, jak u nas w krajowym rejestrze sądowym. Fakt, ze ich storna internetowa nie działa, fanpage na facebooku praktycznie nie istnieje - ma kilkanaście fanów i jest pusty, ktos wie cos więcej?

?

Pracowałe b.dawno w Hiszpani w firmie [usunięte przez moderatora] - ALE TO JUŻ TYLKO WSPOMNIENIA I HISTORIA

Ja pracowałem w 2011 na fabryce seata w Martorell, generalnie praca nie była zła. Stawka godzinowa marna 7 E do reki, ale można było nabić ok 300 godzin. Zakwaterowanie słabe na 6 jedna łazienka i kuchnia. mieliśmy auto firmowe do dyspozycji pracowników. Odnosńie pieniędzy to zawsze były na czas. Przeczytałem te komentarze i widziałem tylko jedną dobra opinie.

Wiaderny

To jeszcze u nich ktoś pracuje!!!!!!!!!!!!! Nie zlikwidowali tej firmy !!!!!!!!!!!!!! 7 euro totalny syf śmiech na sali [usunięte przez moderatora] nic gorszego już nie ma na świecie. To raj dla kryminalistów. Tam nie sprawdzają historii a i ukraść też zawsze coś kolegom można.

Zapała

Praca w tej firmie to porażka [usunięte przez moderatora] niepolecam. Przed ewentualnym podpisaniem się pod kontraktem warto dobrze się zastanowić nad tym co robicie. Warto też przetłumaczyć sobie z hiszpańskiego na polski treść umowy

Poeta

Ja to się dziwię że ktoś u nich jeszcze pracuje śmiech na sali... Trudna sytuacja na rynku pracy zmusza ludzi do tak drastycznych posunięć ale myślę że niebawem się to skończy i przyjdzie zakasać rękawy i zabrać się za uczciwą pracę panom szefom !

Pracownik puknij sie w czoło, chyba że masz premię za swoją pracę, może keruby uratowały Ci życie bo i takich dewiatów tam spotkałem. Są też tacy którzy np. tygodniami sobie grzebią przy jakiejś pracy 0 wysiłku kawa pod ręką cały wysiłek to przebrać się w szatni jak taka jest...Współczuje tym którzy tam jeszcze pracują albo będą pracować.

to-jo

Tera dreda wywiezli na olot i tukej (usunięte przez administratora) zawraco. Wydupcyc go trza bylo a nie przenosic z miejsca na miejsce. Mysli ze hiszpanski zno to jest wszech. i ten jego smiech z byleczego. grunt ze mnie juz do polski wywiezli i nie musza z durniami siedziec.

Radze popracowac nad twoim hiszpanskim, a potem wypisywac bzdurne komentarze. Pozdrawiam

olo

chlopaki co z wami ,wszystko tylko nie noze o co poszlo , pozdrowienia z gor ,

Poeta

Kiedyś się pozabijają to tylko kwestia czasu ......

Poeta

Prima na noże ??????????? Na prawdziwe noże kuchenne to tak było naprawdę......

Poeta

Szkoda [usunięte przez moderatora] i wielu innych większość to skórzane łby pozdrowionka praca pracą a [usunięte przez moderatora] dalej będzie i niech tak zostanie powodzenia :)

Realista

No i nie mamy [usunięte przez moderatora] na budowie czyli na Majorce... Jego nastepca swietnie sobie daje rade choc musi odkrecac to co samozwanczy Dyrektor na Katalonie powyczynial. Zapanowala w koncu normalna ludzka atmosfera i mozna spokojnie pracowac .....jednak Dreda wywalili szybciej niz mnie ... Hiszpanie tez odetchneli z ulga....

Zostaw merytoryczną opinię o Kerub-Iberica - Barcelona

Kerub-Iberica