witeks

Kraków

Opinie o witeks

d-_-b

Zgadzam się z przedmówcą, zero szans na jakikolwiek rozwój człowieka w tej firmie. umowę dostajesz z najniższą pensją jaką mogą dać, żeby podatek mniejszy odprowadzać, a resztę umówionej kwoty dostajesz pod stołem. zero zaufania do ludzi z kadr!! (usunięte przez moderatora) Cię tylko dlatego że na Twoje miejsce mają inną osobę którą znają. oczekują wysokich obrotów w nowo otwartym sklepie, gdzie nawet żadnej reklamy nie ma ani nic co by ludzi informowało że w danym budynku znajduje się ten sklep. Porażka.

Porazka na calej linii, praca ktora oprocz frustracji nie daje szans na jakikolwiek rozwoj. Pracuja tam osoby bez aspiracji, lubiace plotki i wojny podjazdowe, bo nie potrafia niczego innego. Ludzie myslacy odchodza szybko jak tylko zorientuja sie o co chodzi ;-)

Zostaw opinię o witeks - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie witeks