FORZOO

Częstochowa

Opinie o FORZOO

Alabama

Brak slow, wyzysk i kretactwo to codziennosc dla tej firmy. Kilkanascie miesiecy zmarnowanych na pracy w FORZOO. Omijac szerokim lukiem cala te rodzinke!

First

Straszna porazka Skandaliczne podejscie do pracownika NIE POLECAM Lepiej pracowac w mc donaldzie

Transport

Firma nie wypłacalna. Nie opłaca faktur. Odradzam wykonywania transportu dla tej firmy.

Zwierz

Michale pisanie na szybko skutkuje błędami ;) "trochę osób" a jest ktoś kto nie narzeka? Mój drogi jeśli uważasz że takie traktowanie pracowników jest w porządku to współczuję Ci gorąco. Może powinieneś wziąć czasem pod uwagę słowa krytyki a i pisać pod własnym imieniem panie P. Pozdrowienia dla pracowników!

Karolak

Michale rozumiem twoja wersje, w końcu pan właściciel musi się jakos bronić podsycając ludzi do pisania pozytywów. Prawda sama wychodzi na jaw. Dogadać się nie da bo prędzej czy później właściciel wydusi z każdego aby tylko zarobić jak najwiecej dla siebie. Dowodem jest to ze nie da się zarobić powyżej ustalonej kwoty nawet iż uhandlowalo się. Samochody są najtańszymi wersjami najtańszych modeli na rynku, tablet i telefon ledwo działają, ale to można przeżyć, taka Polska, lecz krętactwa i nieprawdy znosić nie można! Już niedługo firma ta zniknie z biznesowej części Polski, idzie duża konkurencja która zmiecie te firemkę :) prawda, prawda wychodzi na jaw. Pozdrooo

Karolak

Michal

Praca jak praca jak ktos potrafi sie z nimi dogadac to nie ma problemu ja tam nie marudze jest troche osob co ciagle im cos nie gra i p wszystko sie dochodza ale ogolnie jest ok napewno jesli jest sie ok wobec szefa. Co do wynagrodzenia jest ok mzna fajnje zarobic umowa pelny etat

Zwierz

wszystkim chętnym szczerze odradzam. Chyba że ktoś jest masochistą. Kiepska płaca (min. wyn.), traktowanie pracownika jak cos podlejszego, fatalne warunki pracy- w sumie można powiedzieć że żadne warunki haha. Tylko dla zdesperowanych a i tak szybko się przekonają że lepiej iść do Żabki.

JJ

Pracowałem tam w zeszłym roku. Fornal zapłacił 1100 zł za wszystkie dni robocze + w każdą sobotę 5h i zdarzały się dni gdzie wychodziłem z pracy po 18. Jeszcze bezczelnie powiedział, że żeby zarabiać więcej trzeba pracować tak jak Kamilka... rodzina Fornala :) Nie polecam. Aha, no i robota na czarno.

Merry
@JJ 01.07.2016, 11:05

Jestem w szoku, bo firma wydaje sie bardzo profesjonalna! A wasze komentarze nie mowia nic dobrego... na szczescie znalazlam inna prace, nie zaluje! pozdrawiam

Merry

Czy ktoś wie ile sie zarabia i na jaka umowę zatrudniają?

rafal

Niestety musze zgodzic sie z przedmowca. Bardzo nieuczciwa firma, nie lubia wyplacac wynagrodzen, ale uwielbiaja scigac jak ktos im jest winny. Poza asortymentem brak pozytywow, wstyd. Wszystko w 'majestacie prawa'. Do tego jeszcze usuniete zostaly wczesniejsze komentarze, prawda boli.

Zostaw opinię o FORZOO - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORZOO