FORZOO
counter
2 68 58 5 1

Jak długo trwa proces awansu w FORZOO?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Wiecie czy FORZOO udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie Nowy wpis

Jak szefostwo w FORZOO? Spoko traktują ludzi?

Karina Nowy wpis
@Pytanie

Przykro mi, ale tam nic nie jest w porzadku. Przecytaj wczesniejsze komentarze - wszytsko to prawda. Ten czlowiek i jego rodzinka sa nastawieni na wyzysk i nie ma co sie oczukiwac, tacy ludzie sie nie zmieniaja, przede wszytskim - nie chca. Uciekaj, na szczescie na naszym rynku jest troche firm z duzo lepsza reputacja i przede wszystkim lepsza praca. No chyba ze, preferujesz prace za darmo - to jestes tam mile, bardzo mile witany!

Jak długo trwa proces awansu w FORZOO?

Herbata
@Pytanie

Ale na kogo ty chcesz tam awansowac? bo jak na mistera Pawla to... ona juz jest zajeta ;) a tak serio to.. nie ma tam awansow, bo wlasnie nie ma na kogo.

@Herbata

@Herbata Widzę, że na Twoje odpowiedzi można liczyć.Chcę zapytać, jak dostać się do pracy przy produkcji legowisk i czy firma wymaga wcześniejszego doświadczenia w szwalni? czekam na informacje i dziękuję.

Herbata
@Zofia

Jak moze czekac Cie cos dobrego, jak po prostu ten czlowiek wyzyskuje ludzi. Minimalna krajowa i jedziesz, szyjesz ile sie da. Znadz Ty sobie inna szwalnie, jest ich mnostwo i popyt na szwaczki jest spory. Nie da sie pracowac w firmie w ktorej nie da sie zadowolic wlasciciela, no chyba ze chcesz za darmo pracowac - to serdecznie zapraszaja, a i to watpliwe czy da sie zadowolic mistera regionu.

Herbata Nowy wpis
@Zofia

Wystarczy ze umiesz czyc i masz checi do pracy, a niekoniecznie do zarabiania pieniedzy, bo tam ich nie zarobisz. Minimalna krajowa i praca ponad godziny, jak umiesz szyc to zacznij sama szyc i wyjdziesz na tym duzo lepiej. Pozdrawiam.

Co jaki okres czasu w FORZOO można ubiegać się o podwyżkę?

Mario
@Pytanie

Pytanie powinno brzmieć: co jaki okres czasu można ubiegać się o zaleglą pensję... :-)

Karina
@Mario

Potwierdzam w 100%. jezeli upomnisz sie, wielokrotnie, to moze - moze na czas dostaniesz? Podwyzka? nie slyszalam o czyms takim w tej firmie.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Michał

@mario a ile masz zaległej pensji?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FORZOO? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Alex
@Pytanie

A na jakie stanowisko chce Pan/Pani aplikować?

Zainteresowany

Nie są zachęcające do pracy te wasze opinie, może to gorszy czas w firmie?

Orzeł - Pawełek wie :-)

Jakim cudem zniknęła moja opinia sprzed kilku dni? Paweł, czy hakerstwo to kolejna gałąź Twojej nielegalnej działalności? Pamiętaj, że wszystko kiedyś wyjdzie na jaw - całe segregatory sprzedaży na czarno także :-)

pati
@Orzeł - Pawełek wie :-)

Mogę prosić o kontakt prv? gdziejestpatrycja@interia.pl

@pati

Ale w jakim celu? Jeśli ma Pani pytania dotyczące moich doświadczeń w pracy dla Pawła Fornala to proszę pytać tutaj - chętnie odpowiem na wszystko.

pati
@anonymous

Tak, chciałam zapytać o Pana doświadczenia w pracy z panem Fornalem. Co ma Pan na myśli pisząc o nielegalnej działalności? Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że Pan Fornal posunął się nawet do podrabiania wiadomości e-mail.

Orzeł - Pawełek wie :-)
@pati

Jestem kobietą. Podpisałam się Orzeł, bo mój były pracodawca zwracał się do mnie w ten ironiczny sposób za każdym razem, gdy miałam na przykład pytania dotyczące pracy na wtedy nieznanym mi programie do obsługi firm. Ale do rzeczy - tak naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć jak jest tam teraz, dlatego zaznaczam, że wypowiadam się na temat swoich doświadczeń z przeszłości. Bardzo żałuję, że nigdzie tego nie zgłosiłam, bardzo... Nielegalna działalność Pawła to głównie sprzedaż "na lewo". Sama, na polecenie szefa, miałam trzymać porządek w tym opasłym segregatorzysku (pracowałam w biurze). Umowy o pracę skonstruowane inaczej niż wyglądała w rzeczywistości świadczona praca - najpierw maksymalne zwlekanie z podpisaniem tej umowy (zapomniałem przywieźć od księgowej albo hit - oj, ale już jest połowa miesiąca, a umowę się podpisuje do 10-go...), potem wmawianie pracownikowi, że wtedy i wtedy podniósł na umowie stawkę netto zgodnie ze stanem faktycznym, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Nakaz pracy w domu podczas urlopu ( miałam tłumaczyć katalog produktów na język angielski). Nawet PIT dostarczał po terminie. Lista obecności podpisywana na ostatnim spotkaniu przed wypłaceniem pieniędzy - jakaś wstecz, bo w księgowości mu się musiało zgadzać. Zmuszanie do pracy 1 po 14-15 godzin i 6 godzin w sobotę. I jego komentarz "ja nie mam w zwyczaju płacić za nadgodziny". Temat rzeka...

Dubai
@Orzeł - Pawełek wie :-)

Czesc Orzel, mam podobne doswiadczenia, niestety. Rowniez zaluje iz tego nie zglosilem gdyz zostalem nieuczciwie potraktowany I jak widze nie jestem jedyny.

Dostawca
@pati

W korespondencji ze mną , również posunął się do podrabiania maili i nawet te sfałszowane przedstawił w sądzie :)

Dubai

Do uzytkownika Zofia, ktory jest wlascicielem, zona, tata, mama lub ktoryms z tej rodzinki. Starasz sie, widac ale niestety jest juz za pozno. Nawet u nas w Polsce powoli wszystko sie zmienia oraz nie da sie jechac cale zycie na nieprawdzie. Ludzie to zaczynaja widziec i nawet my Polacy (wiem az trudno uwierzyc :) ) jestesmy zmeczeni. Do wszystkich komentujacych. Uwazam ze ow firma juz nie stanowi znaczacej konkurencji na naszym rynku zoologicznym, nie dosc ze juz nikt nie chce tam pracowac to dwa klienci jak widac tez zle sie wypowiadaja. Sama duza aktywnosc ''Zofia'' swiadczy o ich trudnej pozycji i rodzaju desperackiego polepszenia wizerunku. Zycze znalezienia pracy w dobrej firmie, oczywiscie zoo ;) pozdro!

dostawca

nie płaci za faktury, brak kontaktu nie odbiera nie oddzwania Moje sugestie dla FORZOO: unikać

@dostawca

Niepokojące jest to, co piszesz. Może warto wybrać się osobiście do FORZOO i zobaczyć, jak wygląda sytuacja? Jeśli oczywiście masz taką możliwość. Czy są na forum osoby, które pracują w FORZOO? Jak odniesiecie się do wypowiedzi, które pojawiają się na forum?

Dostwaca1

Przestrzegam, nie płaci za faktury, kombinuje i mydli oczy miłą gadką. Uważajcie i przy współpracy proponuje przedpłate tylko i wyłącznie.

dostawca 2
@Dostwaca1

To wszystko prawda, (usunięte przez administratora)

@dostawca 2

Rozumiem, że też współpracowałeś z FORZOO. Czy takie sytuacje, o których piszesz zarówno Ty, jak i użytkownik @Dostwaca1, często zdarzają się w tym miejscu? Może jest na to jakieś uzasadnienie. Co mogą powiedzieć o pracy w FORZOO osoby tam zatrudnione?

Zofia

Widzę, że na forum nadal pojawiają się opinie od strony klientów. Jednak dobrze by było gdyby ktoś również zechciał się podzielić jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o pracę w firmie FORZOO. Wiecie, jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń oraz premii, jaka jest atmosfera w miejscu pracy? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w tym miejscu do dzielenia się swoimi opiniami.

Zofia

@Nick, Twoja opinia brzmi subiektywnie i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy? Twoja wypowiedź wysuwa dość mocne oskarżenia jakie umieszczasz na forum publicznym. Tego typu zarzuty, jeśli są prawdziwe, należałoby uargumentować.

Nick

Potwierdzam , firma niewypłacalna, kombinacje , kłamstwa na porządku dziennym.

Zofia

Ostatnie opinie pojawiają się od strony klientów. Forum Gowork.pl jest miejscem do dzielenia się opiniami o firmach jako pracodawcach, dlatego dobrze byłoby gdyby jakiś pracownik zabrał głos i opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie FORZOO. Możecie opisać teraźniejszą sytuację w firmie? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam. @anonymous proszę nikogo nie obrażać na forum. Regulamin tego zabrania i może to spowodować, że Twój wpis zostanie usunięty.

anonymous

FIRMA NIE PŁACI. SZEF WYMYŚLA JAKIEŚ DZIWNE HISTORIE A POTEM JEST NIEUCHWYTNY.

anonymous

FIRMA NIE REGULUJE PŁATNOŚCI SWOIM DOSTAWCOM. PREZES JEST NIEUCHWYTNY A KSIĘGOWOŚĆ NIC NIE WIE.

Robert

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

Transportal

Uwaga Firma niewypłacalna. Nie płacą za wykonaną usługę transportową. Nie polecam chyba że ktoś lubi jeździć charytatywnie.

Waldi

Idealnych firm nie ma, może tylko źle dobrana praca tak dokucza?

Zostaw merytoryczną opinię o FORZOO - Częstochowa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

FORZOO
2/5 Na podstawie 68 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • RAKOWSKA 1