FORZOO

Częstochowa

FORZOO

Opinie o FORZOO

dostawca

oszust nie płaci za faktury , właściciel wymyśla różne wymówki nie odbiera telefonów unika kontaktu

Zofia

@Nick, Twoja opinia brzmi subiektywnie i taki komentarz nie mówi zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii o pracodawcy? Twoja wypowiedź wysuwa dość mocne oskarżenia jakie umieszczasz na forum publicznym. Tego typu zarzuty, jeśli są prawdziwe, należałoby uargumentować.

Nick

Potwierdzam , firma niewypłacalna, kombinacje , kłamstwa na porządku dziennym.

Zofia

Ostatnie opinie pojawiają się od strony klientów. Forum Gowork.pl jest miejscem do dzielenia się opiniami o firmach jako pracodawcach, dlatego dobrze byłoby gdyby jakiś pracownik zabrał głos i opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z pracą w firmie FORZOO. Możecie opisać teraźniejszą sytuację w firmie? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam. @anonymous proszę nikogo nie obrażać na forum. Regulamin tego zabrania i może to spowodować, że Twój wpis zostanie usunięty.

anonymous

FIRMA NIE PŁACI. SZEF WYMYŚLA JAKIEŚ DZIWNE HISTORIE A POTEM JEST NIEUCHWYTNY.

anonymous

FIRMA NIE REGULUJE PŁATNOŚCI SWOIM DOSTAWCOM. PREZES JEST NIEUCHWYTNY A KSIĘGOWOŚĆ NIC NIE WIE.

Robert

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!!

Transportal

Uwaga Firma niewypłacalna. Nie płacą za wykonaną usługę transportową. Nie polecam chyba że ktoś lubi jeździć charytatywnie.

Waldi

Idealnych firm nie ma, może tylko źle dobrana praca tak dokucza?

Karolina

Gdyby było mi źle to zmieniłabym pracę a tu tylko narzekanie i dalej pracujemy?

Orzeł - Pawełek wie :-)

Jakim cudem zniknęła moja opinia sprzed kilku dni? Paweł, czy hakerstwo to kolejna gałąź Twojej nielegalnej działalności? Pamiętaj, że wszystko kiedyś wyjdzie na jaw - całe segregatory sprzedaży na czarno także :-)

pati
@Orzeł - Pawełek wie :-) 25.05.2018 12:53

Mogę prosić o kontakt prv? gdziejestpatrycja@interia.pl

@pati 25.05.2018 14:09

Ale w jakim celu? Jeśli ma Pani pytania dotyczące moich doświadczeń w pracy dla Pawła Fornala to proszę pytać tutaj - chętnie odpowiem na wszystko.

pati
@anonymous 28.05.2018 00:46

Tak, chciałam zapytać o Pana doświadczenia w pracy z panem Fornalem. Co ma Pan na myśli pisząc o nielegalnej działalności? Z moich doświadczeń mogę powiedzieć, że Pan Fornal posunął się nawet do podrabiania wiadomości e-mail.

Orzeł - Pawełek wie :-)
@pati 28.05.2018 11:37

Jestem kobietą. Podpisałam się Orzeł, bo mój były pracodawca zwracał się do mnie w ten ironiczny sposób za każdym razem, gdy miałam na przykład pytania dotyczące pracy na wtedy nieznanym mi programie do obsługi firm. Ale do rzeczy - tak naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć jak jest tam teraz, dlatego zaznaczam, że wypowiadam się na temat swoich doświadczeń z przeszłości. Bardzo żałuję, że nigdzie tego nie zgłosiłam, bardzo... Nielegalna działalność Pawła to głównie sprzedaż "na lewo". Sama, na polecenie szefa, miałam trzymać porządek w tym opasłym segregatorzysku (pracowałam w biurze). Umowy o pracę skonstruowane inaczej niż wyglądała w rzeczywistości świadczona praca - najpierw maksymalne zwlekanie z podpisaniem tej umowy (zapomniałem przywieźć od księgowej albo hit - oj, ale już jest połowa miesiąca, a umowę się podpisuje do 10-go...), potem wmawianie pracownikowi, że wtedy i wtedy podniósł na umowie stawkę netto zgodnie ze stanem faktycznym, a tak naprawdę nic się nie zmieniło. Nakaz pracy w domu podczas urlopu ( miałam tłumaczyć katalog produktów na język angielski). Nawet PIT dostarczał po terminie. Lista obecności podpisywana na ostatnim spotkaniu przed wypłaceniem pieniędzy - jakaś wstecz, bo w księgowości mu się musiało zgadzać. Zmuszanie do pracy 1 po 14-15 godzin i 6 godzin w sobotę. I jego komentarz "ja nie mam w zwyczaju płacić za nadgodziny". Temat rzeka...

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Zofia

@Ksiegowy, czy możesz napisać coś więcej? W tym momencie Twoja opinia nie jest zbyt konkretna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w FORZOO. Jak oceniacie tego pracodawcę? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tym miejscu, ale może ktoś z Was posiada jakieś informacje na ten temat?

A
@Zofia 13.05.2018 11:15

Nigdy w życiu

Ksiegowy

Ze tak sie wyraze- stajnia Augiasza Ale poki co musze tu kwitnac. Odradzam - omijac szerokim lukiem

Zofia

@mia, rozumiem, że pracujesz w FORZOO w Częstochowie. Czy możesz napisać coś więcej o warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? @Gregor, piszesz, bo jesteś zainteresowany podjęciem pracy w FORZOO? A może zdecydowałeś się aplikować i już pracujesz w tym miejscu? Czy ktoś z Was chciałby się jeszcze wypowiedzieć na temat pracy w FORZOO? Każda z Waszych opinii jest bardzo cenna!

Jak od czasu dodania ostatniej opinii zmieniły się warunki zatrudnienia w FORZOO ? Podzielcie się swoim zdaniem!

mia
@Administrator 22.03.2018 08:25

Obawiam sie ze nic nie jest w stanie zmienic wlasciciela.Ten typ tak ma.

Gregor

Tak dawno nikt nie pisał. Czy coś poprawiło się w firmie?

Alabama

Brak slow, wyzysk i kretactwo to codziennosc dla tej firmy. Kilkanascie miesiecy zmarnowanych na pracy w FORZOO. Omijac szerokim lukiem cala te rodzinke!

First

Straszna porazka Skandaliczne podejscie do pracownika NIE POLECAM Lepiej pracowac w mc donaldzie

Transport

Firma nie wypłacalna. Nie opłaca faktur. Odradzam wykonywania transportu dla tej firmy.

Zwierz

Michale pisanie na szybko skutkuje błędami ;) "trochę osób" a jest ktoś kto nie narzeka? Mój drogi jeśli uważasz że takie traktowanie pracowników jest w porządku to współczuję Ci gorąco. Może powinieneś wziąć czasem pod uwagę słowa krytyki a i pisać pod własnym imieniem panie P. Pozdrowienia dla pracowników!

Karolak

Michale rozumiem twoja wersje, w końcu pan właściciel musi się jakos bronić podsycając ludzi do pisania pozytywów. Prawda sama wychodzi na jaw. Dogadać się nie da bo prędzej czy później właściciel wydusi z każdego aby tylko zarobić jak najwiecej dla siebie. Dowodem jest to ze nie da się zarobić powyżej ustalonej kwoty nawet iż uhandlowalo się. Samochody są najtańszymi wersjami najtańszych modeli na rynku, tablet i telefon ledwo działają, ale to można przeżyć, taka Polska, lecz krętactwa i nieprawdy znosić nie można! Już niedługo firma ta zniknie z biznesowej części Polski, idzie duża konkurencja która zmiecie te firemkę :) prawda, prawda wychodzi na jaw. Pozdrooo

Karolak

Michal

Praca jak praca jak ktos potrafi sie z nimi dogadac to nie ma problemu ja tam nie marudze jest troche osob co ciagle im cos nie gra i p wszystko sie dochodza ale ogolnie jest ok napewno jesli jest sie ok wobec szefa. Co do wynagrodzenia jest ok mzna fajnje zarobic umowa pelny etat

Zwierz

wszystkim chętnym szczerze odradzam. Chyba że ktoś jest masochistą. Kiepska płaca (min. wyn.), traktowanie pracownika jak cos podlejszego, fatalne warunki pracy- w sumie można powiedzieć że żadne warunki haha. Tylko dla zdesperowanych a i tak szybko się przekonają że lepiej iść do Żabki.

JJ

Pracowałem tam w zeszłym roku. Fornal zapłacił 1100 zł za wszystkie dni robocze + w każdą sobotę 5h i zdarzały się dni gdzie wychodziłem z pracy po 18. Jeszcze bezczelnie powiedział, że żeby zarabiać więcej trzeba pracować tak jak Kamilka... rodzina Fornala :) Nie polecam. Aha, no i robota na czarno.

Merry
@JJ 01.07.2016 11:05

Jestem w szoku, bo firma wydaje sie bardzo profesjonalna! A wasze komentarze nie mowia nic dobrego... na szczescie znalazlam inna prace, nie zaluje! pozdrawiam

Merry

Czy ktoś wie ile sie zarabia i na jaka umowę zatrudniają?

rafal

Niestety musze zgodzic sie z przedmowca. Bardzo nieuczciwa firma, nie lubia wyplacac wynagrodzen, ale uwielbiaja scigac jak ktos im jest winny. Poza asortymentem brak pozytywow, wstyd. Wszystko w 'majestacie prawa'. Do tego jeszcze usuniete zostaly wczesniejsze komentarze, prawda boli.

Zostaw opinię o FORZOO - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FORZOO