Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kałuża

Piotrków Trybunalski

Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kałuża

użytkownik zarejestrowany

YOKO TONO

Mecenas Marek Kałuża nie żyje od 2011 r., więc prowadzi sprawy "zza grobu"???

ERNST

Opinia ta jest nie na miejscu - napisana blisko 2 lata po śmierci tego znanego i cenionego adwokata, który wcześniej był znakomitym sędzią (już w wieku 30 lat w Sądzie Okręgowym). Polacy to ciemny, zaściankowy i tępy naród.

Jak dla mnie [usunięte przez moderatora],leci na kase nic wiecej!!!!!!! Zdecydowanie odradzam jak nie chcecie zostac bez grosza!!

kora

Wspaniały człowiek,cierpliwy dla osób nie znających prawa.Polecam wszystkim z problemami spadkowymi.

Zostaw opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kałuża - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Adwokat Marek Kałuża