Warszawa Coca-Cola Botllers Sp. z o.o.

Opinie o Warszawa Coca-Cola Botllers Sp. z o.o.

alwaro

masz racje, praca w tej firmie to naprawde masakra, tam pracuja ludzie na stanowiskach kierowniczych ktorzy nie maja pojecia o pracy, same pacusie[usunięte przez moderatora], mialem okazje pracowac kilka lat, to bagno do ktorego nikogo nie namawiam, zwalniaja pracownikow twierdzac ze maja 1000 podac o prace a w rzeczywistosci wlaza w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zwolnionym pracownikom zeby wrocili!!! porazka lepiej nie mowic najgorszy koncern na rynku polskim nie polecam, kasy nie ma w sumie nic juz niem, wypychaja jedna imprezka na pol roku heheeh i mysla ze wystarczy, mial byc jeden zespol jeden cel a tu ani zespolu a cel jest jeden aby kierownik mial dobrze, pozdro

nie pachał bym sie w to [usunięte przez moderatora] juz pieniedzy tam nie placa [usunięte przez moderatora] to chyba najgorsza firma jaka może sie komus trafic trzy lata tam pracowałem i jeszcze mnie głowa od tego całego syfu jaki tam panuje boli

Zostaw opinię o Warszawa Coca-Cola Botllers Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warszawa Coca-Cola Botllers Sp. z o.o.