biurovita Sp. zo.o.

Wrocław

Opinie o biurovita Sp. zo.o.

gkj

@awake po prostu mają stabilną kadre pracowników i nie potrzebują nowych ludzi. To moim zdaniem trylko dobrze świadczy o tej firmie. Tak uważam, i bede sie tego trzymać. Ale jak coś sie zmieni to dajcie koenicznie znać, bo fajn ie pracowac właśnie w tego typu fimmie

El Diablo

Nie polecam pracy w tej firmie. Pani prezes ma poronioną ambicję dogonić firmę swojego męża kosztem niskiej pensji pracowników i wygórowanych żądań w 10 godzinnym trybie pracy.Nadgodziny niepłatne-do odebrania dni wolne"przy okazji". Firma o nie stabilnej pozycji na rynku z dużym zadłużeniem.Duża rotacja personelu.

takietam

może stoisz przed wyborem dostawcy? przeczytaj o konkurencji: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,56140,0,0 zapraszamy do komentowania!

Zostaw opinię o biurovita Sp. zo.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biurovita Sp. zo.o.