Opinie o Arcer w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Arcer. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Arcer o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcer w Warszawa

Obiektywny

Jak czytam jakie głupoty tu niektórzy wypisują to mi się śmiać chce. Drodzy magazynierzy i kierowcy którzy zostali zwolnieni, bo ci co sami odeszli raczej nie wypisują tu swoich żali, może zastanówcie się jakie o waszej pracy opinie mieli klienci i jakie wystawiali opinię firmie za waszą pracę. Nie ma firmy idealnej, ale po co pisać takie głupoty że ktoś nie dostaje odzieży roboczej również zimowej, skoro wystarczy jedna wizyta żeby zobaczyć że to nieprawda. Wątpię również żeby ktoś dopuścił do pracy kogokolwiek wczorajszego. Obiektywnie trzeba by też dodać ile osób za darmo zrobiło dzięki firmie uprawnienia na wózek widłowy. Pomijam fakt, że od roku to jest zupełnie inna firma po zmianach właścicielskich i warunki pracy idą cały czas w góre. Jak ktoś myślał że magazyn z płytkami to jak praca na poczcie a jazda z HDS po budowach to jak jazda ze spożywką po marketach to niech się zastanowi najpierw nad sobą. Co do atmosfery to tworzą ja ludzie więc popatrzcie obiektywnie na to jak wy na nią wpływaliście swoją pracą kiedy ktoś inny musiał oprócz swojej roboty naprawiać to co wy zawaliliście.

@Obiektywny

Niewątpliwie praca w każdej firmie ma swoje wady i zalety. Największą pomocą dla użytkowników forum są komentarze, które opisują zatrudnienie w merytoryczny sposób. Czy Ty pracujesz obecnie w Arcerze? Jeśli tak, może podpowiesz nam, jakie konkretnie zmiany zaszły w tym miejscu? Wspomniałeś o kilku aspektach, jednak to dość istotny temat i użytkownicy chcieliby wiedzieć coś więcej.

Rabin
@Obiektywny

Kolego, jeżeli ktoś pracuje za około 2500 lub 2800 netto to (usunięte przez administratora)Znaczy pracuje za jedzenie. Tyle w temacie.

Sebastian Nowy wpis
@Rabin

Nie ma możliwości, aby z czasem podana przez Ciebie pensja wzrosła? Ciekawi mnie, czy firma oferuje ewentualne świadczenia dodatkowe, które sprawiłyby, że pensja wyglądałaby bardziej atrakcyjnie.

S Nowy wpis
@Obiektywny

Śmiać to mi się chce jak czytam twoje głupoty. Chyba tam nie pracowałeś!!!

Beata Nowy wpis

Jak z odzieżą, czy trzeba za nią płacić ? Co ile jest wydawana nowa ?

aplikant Nowy wpis

widze ze macie ogloszenie na pracuj.pl od 3000 do 6000 brutto niedawno bylo max 4000 zaaplikowałbym do was ,ale nie wierze w te pieniadze scieme walicie na 100% zeby kogos znalezc

Kacper

Jaka umowa na start?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arcer? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca - Doradca klienta.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
Były kierowca-wyrobnik

Odradzam kategorycznie pracy w tej firmie!!!!!!Na pracuj.pl jest ogloszenie o prace dla kierowcy kat c.Wszystko pieknie napisali jakby to był raj na ziemi.Pensja podobno 2500-2800 netto!!!Plus premia 200-400!!!!Gdzie !!!???Kiedy sie tam tak zarabiało!!???Jestem byłym kierowcą i nigdy nie wziąłem więcej jak 2500 netto!!KUŻWA!!!!!!Jaki ja jestem szczęśliwy ,że stamtąd sp...oliłem!!!!!Drodzy kandydaci na nowych kierowców życze przyjemnej jazdy na zadupia ostrołecko-zambrowskie i mławsko póżniej,rozklekotanymi szrotami.A dios !!!!

Rumun
@Były kierowca-wyrobnik

jacku "POPIERDUŁKO" zarabiałeś 2400 bo sam chciałeś tyle żeby nie stracić 500+ . Samochód dostałeś w pełni sprawny i jak dbłleś taki miałeś koszt napraw po kilku miesiącach twojej jazdy to ok 10000 pln opony ,krzyżaki na wale ,zawieszenie ,hamulce kilka korków do zbiornika paliwa . Która to twoja praca w ciągu 2 lat -DZIESIĄTA ? Jako kierowca nadajesz się do prowadzenia pojemników ze śmieciami bo tam cię ostatnio widzieli . Powodzenia

@Rumun

Rozumiem emocje, jednak proszę o nieobrażanie innych osób na forum. Użytkownik nie podpisał się imieniem, więc jest szansa, że być może to nie ta sama osoba? Jak wnioskuję masz odmienne zdanie o firmie. Wobec tego, co możesz powiedzieć nam na temat warunków pracy w tym miejscu?

Były kierowca
@Rumun

(usunięte przez administratora)Samochód sprawny nie był .I żebym nie powiedział policjantowi przy kontroli drogowej o uszkodzeniach to bym dalej jeździł autem nie sprawnym.Powiedział do mnie :chce pan mieć nowe opony to panu je załatwimy.I załatwili.A co do mojej nowej pracy to lepszej nie mogłem sobie wymarzyć!!!!Pensja 2,5 razy większa niż w tym kołchozie .Prawda ,trzeba się narobić ale są tego efekty.Talony paczki dla dzieci na święta .Co miesiąc odkładam 1500pln.Zmarnowałem w arcerze rok życia.Mam nadzieję, że nikt tam do pracy nie przyjdzie bo jest ogłoszenie na pracuj.pl.

Obiektywny
@Były kierowca

Odszedłeś czy zostałeś zwolniony ? Bo to jest różnica.

Były kierowca
@Obiektywny

Nie zostałem zwolniony!!!Sam dałem dyla zaraz po urlopie .

Franek

Arcer to firma mająca opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nie rozumiem kto tu tak pisze?

Renata

@Kierowca, zmiana nicków nie ułatwia komunikacji - pisałam do użytkownika @Były kierowca-wyrobnik. Słowa, użyte w wypowiedzi użytkownika o tym nicku niezaprzeczalnie są wulgarne - niemniej jednak rozumiem emocje. Zgłaszanie swoich uwag, gdy nie jesteśmy usatysfakcjonowani pracą, nie jest "proszeniem się". Niekiedy warto wyjść z inicjatywą i zapytać o możliwości awansu czy podwyżki - to może wiele ułatwić. Czy jako były pracownik możesz powiedzieć coś na temat szkoleń w firmie? Czy takowe były organizowane dla pracowników w celu podnoszenia ich kwalifikacji?

Renata

@Były kierowca-wyrobnik, rozumiem emocje jednak pamiętaj by nie używać słów powszechnie uchodzących za obraźliwe. Czy próbowałeś kierować swoje zastrzeżenia dotyczące warunków finansowych do szefostwa? Czy takie rozmowy przyniosły rezultaty?

Kierowca
@Renata

Nie pisałem obrażliwych słów .Emocje mnie poniosły!!!Już znalazłem pracę i mam 1400 zl więcej na rękę.A do proszenia szefa?To nie mam w zwyczaju skomleć i prosić.

Renata

@Były magazynier, obiektywna i rzeczowa opinia nie krzywdząca nikogo, ale pokazująca plusy i minusy pracy w danej firmie jest mile widziana na forum. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Arcer? Jak oceniacie tego pracodawcę i oferowane przez niego warunki? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

Były magazynier

Ja się tu nie będę rozpisywał gdyż internet nie jest anonimowy.A dobrego słowa nie powiem o firmie.Chcieli ukraincow zatrudnić.Ale jaja !!Pies z kulawą nogą nie przyszedł.

Witek

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać?

Renata

@kamil B Jak długo pracowałeś w firmie Arcer? Niektórzy w tym wątku wspominają o kiepskiej atmosferze w pracy. Czy ta sytuacja trwa przez cały czas, a może po prostu są dni lepsze i gorsze? Jeżeli piszesz o mobbingu, to pamiętaj, że powinieneś posiadać konkretne dowody świadczące o występowaniu tego zjawiska w pracy (zapoznaj się z art. 943 § 2. Kodeksu pracy, który podaje definicję mobbingu). Czy w związku z tym, doświadczyłeś ze strony pracodawcy poniżania lub byłeś celowo izolowany od innych pracowników?

Były magazynier
@Renata

Co sie Renata tu udzielasz?!Jesteś żoną prezesa czy co?Ta firma to hamowo dolne i koniec.Do klientów nie umieją sie odzywać a tym bardziej do magazynierów lub kierowców.I ten G.C o którym pisze Marek123 (usunięte przez administratora)

kamil B

Nie polecam kiepskie zarobki socjal. Praca z ludżmi o niskiej kulturze osobistej mobing na każdym kroku i kierownictwo co w ogóle mają wszystko gdzieś przymykanie oczu na picie alkoholu w trakcie pracy, jazda wózkiem widłowym bez uprawnień zero szkoleń BHP firma krzak

Mariusz

Ludzie zdecydowanie nie polecam praca nie adekwatna do płacy i gnojenie ludzi na każdym kroku brak socjalu odzież roboczą musisz kupić sobie sam na firmę nie licz

Praca na magazynie czysta kpina nie dostałem odzieży roboczej musiałem na własny koszt sobie kupić mało tego przy minusowej temperaturze nie było nawet cieplej herbaty kiepski socjal gola pensja i atmosfera kiepska mobing na każdym kroku i brak szacunku na każdym kroku

Marek 123

Praca na magazynie nie polecam brak szacunku dla pracownika uważajcie na Grzegorza Cieślaka cham i prostak potrafi naubliżać i pobić jak trzeba zdecydowanie nie polecam firma krzak

Taki sobie kolo

Robota niby od 8-16 a (usunięte przez administratora) do oporu jak ci dadza .Wracasz z trasy do plocka a tu czeka na ciebie jeszcze pilna dostawa na bemowo.Jak jestes kierowca kat c z hds to nie badz idiota i nie idz tam do pracy.Socjalu zero gola pensja.I tyranie od rana do nocy.Koszmar

minio

jaaasne, jak ktoś lubi być gnojony przez prezesa E. to polecam. Byle pretekst jest dobry do niewypłacenia części premii czy nadgodzin. Lepiej pracować w Tesco na kasie niż dorabiać tą firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Arcer - Warszawa

Arcer
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Bartycka 24/26 lok. 203
    00-716 Warszawa