Opinie o Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos w Krosno

Pola Nowy wpis

Czyli wszystkie ogłoszenia kończą się tym, że zakładasz konta bankowe, aby szef miał swoją sieć afiliacyjną i na niej zarobił? Bo ta oferta z social mediami w tytule wygląda normalnie, od razu skojarzyłam z tzw. marketingiem szeptanym, gdzie się na forach chwali produkty po prostu. To jest legalne, tylko czy oni dają jakąś umowę i czy płacą faktycznie?

Helena

Znowu jest oferta dla "Specjalisty ds. Obsługi Klienta Odpisywanie na wiadomości Praca Zdalna", sprzed dosłownie kilku dni... Faktycznie wygląda to podejrzanie. To mam rozumieć, że ta firma nie wystawia w ogóle normalnych ofert i tak jak mówicie lepiej unikać? Już same zarobki "3700 PLN miesięcznie, pracując po 2/3 godziny dziennie" zastanawiają i wygląda jakby szukali kogoś zdesperowanego...

Dora Nowy wpis
@Helena

To bardzo podejrzana oferta. Tutejsze opinie tylko utwierdziło mnie w tym przykonaniu. No bo kokosy za 2,3h pracy dziennie? Nikt przy zdrowych zmyslach w to nie wejdzie.

Kamil Nowy wpis

To nie jest oferta pracy, lecz próba oszukania klienta, naciągnięcia na założenie kilku kont w bankach i testowanie aplikacji bankowych. Polega to na zarejestrowaniu się z linku pochodzącego z jednego z systemów partnerskich a następnie przekazywaniu środków z jednego konta na drugie, gdyż żeby "pracodawca" otrzymał wynagrodzenie, musi spełnić wymagania sieci afiliacyjnych w celu uzyskania wynagrodzenia. Na koncie muszą pojawić się środki, należy dokonać 2-3 przelewów i dokonać przynajmniej jednej transakcji kartą płatniczą. Gość otrzyma około 150 złotych za każde konto. Pracodawca otrzymuje wynagrodzenie, natomiast pracownik zostaje z kilkoma kontami bankowymi, za zamknięcie których będzie musiał zapłacić. Ale jak ktoś lubi to może sobie te aplikacje bankowe testować... nawet przez długie lata.. Nie dajcie się zwieść takiej propozycji pracy, ponieważ może to prowadzić do długów! Unikajcie ogłoszeń o następujących tytułach: Specjalista ds. reklamy produktów i usług - Praca Zdalna w Agencji Handlowej Carlos Specjalista ds. Obsługi Klienta - Odpisywanie na wiadomości - Praca Zdalna w Agencji Handlowej Carlos

Norbik Nowy wpis
@Kamil

Czyli zatrudniane osoby nigdy nie dostają wynagrodzenia za swoją pracę? Ty skąd znasz specyfikę tej "pracy"? Byłeś na rozmowie jak rekrutowali? Proponują zlecenie czy inną umowę?

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos w miejscowości Krosno? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od użytkowników na temat Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Martyna Gabriela

Nie jest to propozycja pracy. Wygląda na czerpanie korzyści z rozsyłania kolejnych maili. Proszę o zweryfikowanie powyższej oferty.

Mimi

Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Zdalna KACZOROWSKI DARIUSZ AGENCJA HANDLOWA `CARLOS` Rybnik 4 dni temu Bądź jednym z pierwszych 25 kandydatów To na pewno Krosno?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Krosno
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Przedstawiciel handlowy
OEX S.A.
Nick 1

Chodzi o zarejestrowanie się w platformie partnerskiej Money2Money. Obejrzałam filmik instruujący. Ostatecznie nie zarejestrowałam się. Mało tego, znalazłam fajny artykuł, który wyjaśnia tą procedurę. Zarabia mentor, nie TY. https://rafalwrzosek.pl/money2money-o-co-chodzi-na-czym-to-polega-uwazaj-na-naciagaczy/

Barbara

witam, widziałam właśnie na linku ofertę na specjalista ds. reklamy produktów i chciałam się o nią podpytać ale zauważyłam te opinie na temat jakiegoś scamu. Czy ktoś do dziś już na 100% ma to przetestowane i da znać czy to normalna praca czy tak jak sugerowali jakieś rozsyłanie mailów? W komentarzach widzę przypuszczenia, liczę na konkret

osoba

Czy to jest jakiś scam ? Oferta wydaje się podejrzana.

Osoba 2
@osoba

To jakaś instrukcja zarabiania wysłana na e-mail.

Zostaw merytoryczną opinię o Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos - Krosno

• Jak się pracuje w Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos?

Zobacz opinie na temat firmy Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kaczorowski Dariusz Agencja Handlowa Carlos
  • Piastowska 14 lok. 4