Centrum Wsparcia Biznesu

Toruń

Opinie o Centrum Wsparcia Biznesu

ewa

no ale czy np. macie u siebie w firmie jakiekolwiek stanowiska na których mogłabym dorabiać prowizje?

mala.mi

a co? coś z nim nie tak? wybieram się tam jutro na rozmowe ;)). i to bedzie trzecia taka firma w mojej karierze zawodowej na stanowisku telemarketera, więc jakoś mi nie straszne te wszystkie opowiadania jak to robią ludzi w bambuko. niestety zwykle najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy zostali na pyszczek z tej pracy wyrzuceni. może jakieś informacje na temat długosci trwania szkolenia??

wanderlust

Hejka! Mam pytanie o wygląd pana (usunięte przez administratora). ;> Czy to sporych rozmiarów lekko łysiejący okularnik na oko trochę po trzydziestce? (Nie chciałabym się ponownie natknąć na tego gościa :P) Z góry dzięki.

rrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dla zainteresowanych firma ta inaczej okb z Bydgoszczy która upadła tam i którą wszyscy w Bydgoszczy znają i omijali szerokim łukiem nosi teraz nazwę centrum wsparcia biznesu hahahaha .Panowie zamkneli swój kramik w Bydgoszczy bo opinie mieli nie ciekawą i nie dawali rady więcej klientów naciągać na tzw zobowiązania dla Chętnych polecam forum obsługa klienta biznesowego Bydgoszcz opinie a swoją drogą to ciekawe co teraz panowie sprzedają

Wylewny

Jakby ktoś szukał tej firmy to można ją łatwo znaleźć na ulicy Wielkie Garbary 15/6; 87-100; Toruń na domofonie jest nazwa jakiejś innej firmy... ale na szczęście jak zadzwonicie otwierają od razu i można wejść bez problemu. Biuro pana (usunięte przez administratora) znajduje się na trzecim piętrze :) pozdrawiam zainteresowanych, po rozmowach z tym panem zapraszam do zwiedzania Torunia :)

ja

co za bzdury!!!!

Porównując firmy telemarketingowe w któtych dotychczas maiłam możliwość pracy ta jest najlepsza. Naprawdę fajna atmosfera. Ze wszystkimi mozna sie dogadać ale trzeba samemu być w porządku a nie ściemniać.

Zostaw opinię o Centrum Wsparcia Biznesu - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Wsparcia Biznesu