Opinie o Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek w Kotuń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek w Kotuń

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek?

Jakie są warunki zatrudnienia w Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek?

Piotr Nowy wpis

Warunki zatrudnienia. Rob rób o pieniądze nie pytaj bo i tak ich na oczy nie zobaczysz .....

Czy w Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Tttt Nowy wpis

Jesli chce ktoś namiary na niego chetnie pomoge

Czy firma normalnie funkcjonuje? Dlaczego przestaliście pisać??

Iza
@Zainteresowany

Proszę o jakieś info gdzie aktualnie przebywa Pan Krzysztof Wrzosek. Jakieś numery telefonów adres, adres może jakieś budowy gdzie pracuje.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek.
logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
agggggggggg

Mam duzo do dodania na temat (usunięte przez administratora) moge dac prywatne numery telefonow. Wydymali mnie ze wrzystkiego, tak ze na chleb nie mam. Wszystko co mialem to stracilem przez ich popieprzone obietnice,jak to bedzie pieknie,jak bede z nimi " (usunięte przez administratora) quot; wspolpracowal,a stracilem wszystko co mialem i kupa dlugu i problemow. Nie mowiac o sprawach w sadzie! Takze moge pomoc-juz nic nie mam do stracenia,moge pomoc w sadzie. Znam adresy-dokladne. Debile nie beda sie rozbijali X5 za nasze pieniadze.

dado
@agggggggggg

witaj w klubie mnie tez wydymal ten koles mam dlugow po uszy i chyba nie uda mi sie z nich wyplatac

Iza
@agggggggggg

Czy macie jakiś aktualny adres, telefony Krzysztofa wzrosną z kotunia(kiedyś tam prowadził firmę). Proszę o pomoc jest mi winny dużo pieniędzy.

Dan

Mi się wydaje, że bardzo wartościowa firma, poelcam ją

miłosz

Szkoda że w internecie jest tylko zapis ze firma budowlana Pana krzysztofa wrzoska pochodzi z Kotunia i nic więcej, mimo że zajrzałem na kilka stron gdzie wyświetliła mi sie ich nazwa. Mój zasadniczy dylemat to taki czy jest to spora firma stawiająca domu czy budynki, czy może oni zajmują sie raczej małą budowlanką i wykończeniówką

janek

jak to sprawy sądowe? mam nadzieje, że to nic poważnego jednak, bo chciałem się zatrudnić do nich i teraz szukam jakiś dobrych informacji odnośnie ich firmy,a wole mieć takie właśnie z pierwszej ręki bardziej i dlatego będę wdzięczny gdyby ktoś mi polecił coś jednak o nich, to będę bardzo wdzięczny.

ddddddddd

Firma REMEX istnieje dużo dłużej niż ten oszukaniec.ON nawet pracował jako podwykonawca dla REMEXU.Możesz sobie to sprawdzić,a w REMEX to by go nawet na ciecia nie wzieli sam teraz pracowałem dla remex i są , a ten z kotunia to oszust i cwaniak

pakos

Witam wszystkich, potrzebuję weryfikacji, czy oni pochodzą z Mińska Mazowieckiego, i jest to ten sam właściciel firmy co właściciel firmy Remex z Mińska Mazowieckiego z ul. Grobelnego 2? Jeśli ktoś może mi to potwierdzić, będę wdzięczny, bo w tej chwili mam problemy z tą firmą i szukam powiązań... pozdro, pakos

ddddddddd
@pakos

To nie jest ten sam właściciel po prostu zbieżność imienia i nazwisk.Właściciel Remexu to jak najbardziej uczciwy gość ten o którego CI chodzi mieszka w Kotuniu na ul.Gorzkowskiego 24 wiem bo kiedyś też u niego pracowałem i wisi mi sporo kasy,a czy prowadzącym zbrojenie dalej jest Daniel

kkoko

(usunięte przez administratora) REMEX a raczej jego właściciel nie ma nic wspólnego z tym oszutsem z KOTUNIA, oprócz takeigo samego imienia i nazwiska... ale to dwie rozne firmy!

aaaaaaaa

czekam na program:d.....mieszkam niedaleko

abdul

Witam. Wszystkich oszukanych i chetnych do wspolpracy zapraszam do kontaktu mailowego oszukaniprzezwk@o2.pl . Mam zamiar podac sprawe do teleizji Polsat Interwencja. Czekam na kontakty

łódka

Potwierdzam Wrzosek Krzysztof (usunięte przez administratora). skandal, ale kiedyś sie doczeka (usunięte przez administratora) br /> Obecnie ma budowę na Jana Karzimierza 49 w W-wie

luki

pozew zbiorowy p-ko holmar i wrzoskowi został złożony w październiku 2012 w SR W-wa Praga Północ. Sygn. akt VI NP 169/12. Wyrok w I instancji zapadl dla pracowników pozytywny. Wiem że obecnie sprawa jest u komornika.

witekmil@wp.pl

a i jeszcze jedna sprawa, prezes mieszka w kotuniu koło mińska mazowieckiego

witekmil@wp.pl

/a czy byliście u jego zleceniodawców? dało to coś. Do prokuratury go a nie do niego bo i Wam kłopotów narobi. Trochę to potrwa, ale się da. Mój mąż też tam pracował a ja przygotuje wszelkie dokumenty, tylko osób do zbiorowego pozwu mi trzeba. Ja umowe mam , a wam nie potrzeba w karnym.

ny

gdzie wrzosek prowadzi teraz budowę obecnie ?

janek

Dziękuję chłopaki za otwarcie mi oczu chciałem jechać tam do pracy (Łódż).(usunięte przez administratora)Pozdrawiam kolegów zbrojarzy!

ciesla

Frajerzy jesteście powinniście do chaty jego jechać i tam nawet pod bramą (usunięte przez administratora)Kasa by się znalazła.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek - Kotuń

Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek
1.7/5 Na podstawie 34 ocen.

Firma Budowlana Krzysztof Wrzosek