firma budowlana krzysztof wrzosek

Kotuń

Opinie o firma budowlana krzysztof wrzosek

Dan

Mi się wydaje, że bardzo wartościowa firma, poelcam ją

miłosz

Szkoda że w internecie jest tylko zapis ze firma budowlana Pana krzysztofa wrzoska pochodzi z Kotunia i nic więcej, mimo że zajrzałem na kilka stron gdzie wyświetliła mi sie ich nazwa. Mój zasadniczy dylemat to taki czy jest to spora firma stawiająca domu czy budynki, czy może oni zajmują sie raczej małą budowlanką i wykończeniówką

janek

jak to sprawy sądowe? mam nadzieje, że to nic poważnego jednak, bo chciałem się zatrudnić do nich i teraz szukam jakiś dobrych informacji odnośnie ich firmy,a wole mieć takie właśnie z pierwszej ręki bardziej i dlatego będę wdzięczny gdyby ktoś mi polecił coś jednak o nich, to będę bardzo wdzięczny.

ddddddddd

Firma REMEX istnieje dużo dłużej niż ten oszukaniec.ON nawet pracował jako podwykonawca dla REMEXU.Możesz sobie to sprawdzić,a w REMEX to by go nawet na ciecia nie wzieli sam teraz pracowałem dla remex i są , a ten z kotunia to oszust i cwaniak

pakos

Witam wszystkich, potrzebuję weryfikacji, czy oni pochodzą z Mińska Mazowieckiego, i jest to ten sam właściciel firmy co właściciel firmy Remex z Mińska Mazowieckiego z ul. Grobelnego 2? Jeśli ktoś może mi to potwierdzić, będę wdzięczny, bo w tej chwili mam problemy z tą firmą i szukam powiązań... pozdro, pakos

ddddddddd
@pakos 27.06.2014 10:05

To nie jest ten sam właściciel po prostu zbieżność imienia i nazwisk.Właściciel Remexu to jak najbardziej uczciwy gość ten o którego CI chodzi mieszka w Kotuniu na ul.Gorzkowskiego 24 wiem bo kiedyś też u niego pracowałem i wisi mi sporo kasy,a czy prowadzącym zbrojenie dalej jest Daniel

agggggggggg

Mam duzo do dodania na temat [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] moge dac prywatne numery telefonow. Wydymali mnie ze wrzystkiego, tak ze na chleb nie mam. Wszystko co mialem to stracilem przez ich popieprzone obietnice,jak to bedzie pieknie,jak bede z nimi &quot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot; wspolpracowal,a stracilem wszystko co mialem i kupa dlugu i problemow. Nie mowiac o sprawach w sadzie! Takze moge pomoc-juz nic nie mam do stracenia,moge pomoc w sadzie. Znam adresy-dokladne. Debile nie beda sie rozbijali X5 za nasze pieniadze.

dado
@agggggggggg 04.03.2014 21:10

witaj w klubie mnie tez wydymal ten koles mam dlugow po uszy i chyba nie uda mi sie z nich wyplatac

kkoko

(usunięte przez administratora) REMEX a raczej jego właściciel nie ma nic wspólnego z tym oszutsem z KOTUNIA, oprócz takeigo samego imienia i nazwiska... ale to dwie rozne firmy!

aaaaaaaa

czekam na program:d.....mieszkam niedaleko

abdul

Witam. Wszystkich oszukanych i chetnych do wspolpracy zapraszam do kontaktu mailowego oszukaniprzezwk@o2.pl . Mam zamiar podac sprawe do teleizji Polsat Interwencja. Czekam na kontakty

łódka

Potwierdzam Wrzosek Krzysztof (usunięte przez administratora). skandal, ale kiedyś sie doczeka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Obecnie ma budowę na Jana Karzimierza 49 w W-wie

luki

pozew zbiorowy p-ko holmar i wrzoskowi został złożony w październiku 2012 w SR W-wa Praga Północ. Sygn. akt VI NP 169/12. Wyrok w I instancji zapadl dla pracowników pozytywny. Wiem że obecnie sprawa jest u komornika.

witekmil@wp.pl

a i jeszcze jedna sprawa, prezes mieszka w kotuniu koło mińska mazowieckiego

witekmil@wp.pl

/a czy byliście u jego zleceniodawców? dało to coś. Do prokuratury go a nie do niego bo i Wam kłopotów narobi. Trochę to potrwa, ale się da. Mój mąż też tam pracował a ja przygotuje wszelkie dokumenty, tylko osób do zbiorowego pozwu mi trzeba. Ja umowe mam , a wam nie potrzeba w karnym.

ny

gdzie wrzosek prowadzi teraz budowę obecnie ?

janek

Dziękuję chłopaki za otwarcie mi oczu chciałem jechać tam do pracy (Łódż).(usunięte przez administratora)Pozdrawiam kolegów zbrojarzy!

ciesla

Frajerzy jesteście powinniście do chaty jego jechać i tam nawet pod bramą (usunięte przez administratora)Kasa by się znalazła.

oszukany

ciekawe czy(usunięte przez administratora)wrzosek jest na budowie w warszawie na ostrologa bo tam miala byc nastepna robota po frachtowej(usunięte przez administratora)

Nic to nie da jazda do rybnika czy cokolwiek innego,w sądzie też się wykręcą bo żaden z nas nie dostał(usunięte przez administratora)umowy,nie mamy nawet listy z godzinami także sąd będzie po ich stronie.Jedyne co nam zostaje to pisać o nich na wszelkich stronach związanych z pracą.

I olał nas wszystkich frajer tępy.Ostrzegam wszystkich przed pracą u niego!!!Panowie zorganizujmy się i jedzmy do niego na chatę albo na budowę do Rybnika i za ryj go!!!Wiertło w Kolano.

kris i basia

na tej budowie pracował moj maz nie dostal zadnego wynagrodzenia zadnego ubezpieczenia.. nie placa nikomu dlatego ta budowa to chyba najtanszy wydatek w swiecie robocizna GRATIS..

prezesik

W piątek jak będziemy to się dowiemy bo paru pracowało na innych jego budowach.Chyba jeszcze z Ząbkach ma.(usunięte przez administratora)

ANONIM

Gdzie (usunięte przez administratora) jeszcze budują?Na Marywilskiej?Mam nadzieję że na Frachtowej w piątek wszyscy będą na 10 i nie podarują (usunięte przez administratora) nawet złotówki.TAK TRZYMAĆ

oszukany

W piątek Panowie na 10 jedziemy po reszte kasy.Jeśli się nie uda na Frachtowej ich spotkać to jedzmy na inną ich budowę i tam zablokujmy (usunięte przez administratora).Uda nam się bo oni więcej dymu nie potrzebują.

I co? (usunięte przez administratora) się nawojowały przyjechał PIP i się w końcu za pedałów wezmie tylko szkoda że te wrzoski i anuszkiewicze reszty kasy pewnie nie zapłacą w piątek, ale PIP i m takie kary d [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i że firmy pójdą z wisłą.Trzeba ludzi ostrzegać przed nimi bo otworzą co nowego i będą palić (usunięte przez administratora)brawo za postawę ludzi którzy uwierzyli że można z takimi (usunięte przez administratora)wygrać.BRAWO

Dalej robią ludzi w balona , rotacja jak w wirówce ludzie robią za darmo,dają zaliczki po 200 i mniej zł,A jak chce się całą pensję to i tak płacą na raty ,nigdy całości ,ludzi mają za śmieci i bazują na tym, że człowiek popracuje tydz ,nie wytrzymuje ciśnienia ,zwalnia się a oni nawet za te dni nie mają zamiaru płacić,Śmieciarze

dj_wow

przed świetami dwadzieścia osób poszlo do domu bez złotówki(usunięte przez administratora) pracowałem u niego budowa w warszawie miasteczko regaty

rit

czy problemy z otrzymaniem wynagrodzenia w tej firmie dotyczą osób na każdym stanowisku?

ten gość co do Szwecji pojechał pracowałem rok w tej firmie i jakoś nikogo takiego nie pamiętam.(usunięte przez administratora)przez ten rok przewinęło się jakieś 30.40 osób i z żadnym nie rozliczył się do końca na święta zamiast wypłaty pracownicy dostali po 50 złote.motto prezesa pomóżmy sobie na wzajem.z miesiąca robi się 2 i jak już ktoś nie wygodny odchodzisz z kwitkiem a o kasie można zapomnieć.polecam zastanowić się przed współpraca z tym gościem

Pracowałem w tej firmie 5 miesięcy, teraz siedzę w Szwecji ani razu nie było sytuacji żebym nie dostał swojej kasy, raz opóźnił się z płatnością 6 dni. Prezes nie toleruje pijaństwa i partaczy...

....tak zgadzam się to firma to wielki kant.....rotacja ludzi straszna ,ale niestety ludzie pracują za darmo,prezes obiecuje ,,złote góry,,,wysokie stawki ,a jak przychodzi do rozliczenia miesięcznego to,niema pieniędzy ,albo prezes wogóle nie pokazuje się na budowie ,a jego telefon milczy..... [usunięte przez moderatora]

popieram ; [usunięte przez moderatora] kłamca najlepiej gdyby pracować za darmo i bez rejestracji w grudniu wystawił do wiatru co najmiej dwadzieścia osób twierdzi że zapłci może w marcu czyli może wcale .Ostrzegam tam są przyjęcia non stop to o czymś świadczy, tylko nie pisze w ofercie pracy że to praca charytatywna. Kawał [usunięte przez moderatora] drania.

bela

człowieku daj sobie na luz ,chyba że chcesz popracować miesiąc nie wiadomo za ile i nie wiadomo kiedy ci zapłaci . Na początek ładnie pięknie 4500. albo 16 na godz problem jest pod koniec miesiąca no ale chcesz to sprawdż ,nie będziesz pierwszym który zapełni PREZESA portfel

czy zna ktoś tę firme budowlaną?proszę o informację!

Zostaw opinię o firma budowlana krzysztof wrzosek - Kotuń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie firma budowlana krzysztof wrzosek