M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230

Legnica

Opinie o M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230

mieszkaniec

Nie ma co narzekać na tego zarządce. Poprzednia firma totalnie miała nas w (usunięte przez administratora), a Perfekt zrobił porządek przede wszystkim z dłużnikami i z remontami z którymi poprzednia firma nie mogła sobie dać rady. Teraz jeszcze mają fajną ofertę- ROK ZARZĄDZANIA ZA DARMO!!! Reklama wisi na rogu ul. Wrocławskiej z Moniuszki:) Warto skorzystać

Jacek

Perfekt zarządza "naszą" wspólnotą dobre ponad 10 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni, sprawy które nie są w ich gestii załatwiają za wspólnotę. Wystarczy tylko nić porozumienia:) Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Po godzinach urzędowania firmy w przypadku awarii natychmiastowa reakcja właścicieli firmy i błyskawicznie usunięta usterka/awaria. Polecam bo naprawdę warto.

Damian

Dramat. Arogancja i chamstwo w jednym perfekcyjnym wydaniu !!!! Omijać szerokim łukiem !!!!

Patryk

Brak słów ! Arogancja nie zna granic w ich przypadku ! Zarzadzali nasza nieruchomością 3 lata i to był dramat w dosłownym słowa znaczeniu ! Ludzie których nie potrafią szanować człowieka i mają zbyt wysokie mniemanie o sobie. Mogę również dodać ze miałem do czynienia z firmą żony jednego z zarządców ML prefekt która zajmuje się kredytami ! Taka sama sytuacja ! A żonie polecam solidną dawkę siłowni i proponowałbym zacząć już od dzisiaj. Nie polecam !

smooth

andy, teraz nikogo nie potrzeują. Z tego co mi wiadomo to jest to mała działalność, która jak potrzebuje pomocy to ewentualnie 1-2 osób. Ja się zastanawiam bardziej od strony klienta jak oceniacie ich funkcjonowanie - czy warto korzystać z ich usług. thx

Krzysiek

Zarządca indywidualnie podchodzący do każdej wspólnoty. Pomaga we wszystkich sprawach. Można zawsze zadzwonić, umówić się, nie tak jak w innych firmach, gdzie "prezes, dyrektor, właściciel" jest zawsze niedostępny! Polecam

aga

Lm-Pefrekt zarządca nieruchomości w Legnicy zarządzał naszą nieruchomością 5 lat!!! NIE POLECAM najpierw miły i sympatyczny a później po wypowiedzeniu umowy opryskliwy chamski i pracujący tylko do 15:00, do tego w czasie obowiązywania umowy niedokładny, nie odbierał meili, kłamał i oszukiwał NIE POLECAM sekretarka nic nie wie jak się zadzwoniło. NIE POLECAM

Agnieszka

Pajace Najgorszy zarządca jaki mógł być !!!!!!!

lokator

Bardzo rzetelna i uczciwa firma. Polecam jak najbardziej!

Zostaw opinię o M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230 - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230