Opinie o M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230 w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230 na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230 w Legnica

Arek Nowy wpis

To duża firma ?

Sebek Nowy wpis

Ul. Dmowskiego 20. Na klatce rozwalona skrzynka na listy. Nasrane i najszczane. Ogólnie (usunięte przez administratora)

Polecam!! Wszystko idzie sprawnie i bez problemów. I o to chodzi.

Natalia Nowy wpis
@Marek

Współpracujesz z M-L Perfekt, czy pracujesz u nich na umowie? Wiesz jakie mają ewentualnie wymagania co do pracowników? Bo z tego, co widzę na stronie internetowej chwalą się tym, że wszyscy pracownicy mają wykształcenia wyższe. Z nieukończonym wyższym nie ma szans na zatrudnienie u nich?

Regina Nowy wpis

Dobrze pracuje się w firmie bo firma dba o pracowników ,więc konsekwencją jest zadowolony klient.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Agnieszka

Zarzadca godny polecenia jak mało kto w Legnicy. Sumienny, uczciwy , miły. Zawsze służy pomocą. O każdej porze dnia odbierze telefon . Polecam z czystym sumieniem

Martyna

Wiecie może czy firma poszukuje agentów? Jakieś podpowiedzi byłyby mile widziane.

Franek

Zastanawiająca cisza? Czy firma normalnie pracuje?

Justyna

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Jak sadzicie czy można aplikować? Czy w ogóle potrzebujecie pracowników do biura?

członek zarządu wspólnoty

Właśnie nawiązaliśmy współpracę z tym administratorem i muszę przyznać, że mimo iż oficjalnie będą zarządzać naszą kamienicą za ok. 3 miesiące to firma bez dodatkowego wynagrodzenia już zajęła się naszymi sprawami, z którymi obecny zarządca nie dawał sobie rady. Ponadto skorzystaliśmy z bardzo ciekawej oferty promocyjnej. Czegoś takiego na naszym rodzimym rynku jeszcze nie było.

Niezadowolona
@członek zarządu wspólnoty

Proszę uwazac i trzymac reke na pulsie sugeruje comiesieczne doglebne sprawdzanie ksiegowan regulowanie zobowiazan bo na koniec roku moga sie Panstwo zdziwić.

Niezadowolona

Nie polecam bałagan i brak wiedzy i profesjonalizmu jak sie ktos na czyms nie zna to niech tego nie robi poprostu.

Szkoda, że na tym forum nie piszą pracownicy firmy.

Dorota

Teraz z czystym sumieniem mogę polecić tego zarządce. Najpierw mieliśmy delikatne spięcia, ale z perspektywy czasu widzę że panowie z Perfektu mieli w 100% rację i spierali się o dobro wspólnoty. Teraz zgłosili nasz budynek do fajnego programu i możemy skorzystać z dofinansowania ze środków unijnych. Polecam mimo kilku mało pochlebnych opinii. Wiem jacy ludzie potrafią być "uprzejmi" a anonimowo każdy potrafi być wielki.

mieszkaniec

Nie ma co narzekać na tego zarządce. Poprzednia firma totalnie miała nas w (usunięte przez administratora), a Perfekt zrobił porządek przede wszystkim z dłużnikami i z remontami z którymi poprzednia firma nie mogła sobie dać rady. Teraz jeszcze mają fajną ofertę- ROK ZARZĄDZANIA ZA DARMO!!! Reklama wisi na rogu ul. Wrocławskiej z Moniuszki:) Warto skorzystać

Jacek

Perfekt zarządza "naszą" wspólnotą dobre ponad 10 lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni, sprawy które nie są w ich gestii załatwiają za wspólnotę. Wystarczy tylko nić porozumienia:) Nigdy nie mieliśmy żadnych problemów. Po godzinach urzędowania firmy w przypadku awarii natychmiastowa reakcja właścicieli firmy i błyskawicznie usunięta usterka/awaria. Polecam bo naprawdę warto.

Damian

Dramat. Arogancja i chamstwo w jednym perfekcyjnym wydaniu !!!! Omijać szerokim łukiem !!!!

Patryk

Brak słów ! Arogancja nie zna granic w ich przypadku ! Zarzadzali nasza nieruchomością 3 lata i to był dramat w dosłownym słowa znaczeniu ! Ludzie których nie potrafią szanować człowieka i mają zbyt wysokie mniemanie o sobie. Mogę również dodać ze miałem do czynienia z firmą żony jednego z zarządców ML prefekt która zajmuje się kredytami ! Taka sama sytuacja ! A żonie polecam solidną dawkę siłowni i proponowałbym zacząć już od dzisiaj. Nie polecam !

smooth

andy, teraz nikogo nie potrzeują. Z tego co mi wiadomo to jest to mała działalność, która jak potrzebuje pomocy to ewentualnie 1-2 osób. Ja się zastanawiam bardziej od strony klienta jak oceniacie ich funkcjonowanie - czy warto korzystać z ich usług. thx

Krzysiek

Zarządca indywidualnie podchodzący do każdej wspólnoty. Pomaga we wszystkich sprawach. Można zawsze zadzwonić, umówić się, nie tak jak w innych firmach, gdzie "prezes, dyrektor, właściciel" jest zawsze niedostępny! Polecam

aga

Lm-Pefrekt zarządca nieruchomości w Legnicy zarządzał naszą nieruchomością 5 lat!!! NIE POLECAM najpierw miły i sympatyczny a później po wypowiedzeniu umowy opryskliwy chamski i pracujący tylko do 15:00, do tego w czasie obowiązywania umowy niedokładny, nie odbierał meili, kłamał i oszukiwał NIE POLECAM sekretarka nic nie wie jak się zadzwoniło. NIE POLECAM

Agnieszka

Pajace Najgorszy zarządca jaki mógł być !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230 - Legnica

M-L Perfekt Nieruchomości 59-220 Legnica ul. Złotoryjska 65/2 tel. 76-7217230
2.9/5 Na podstawie 13 ocen.
  • ul. Złotoryjska 65 lok. 2
    59-220 Legnica