Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik

Wołomin

Opinie o Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik

Agata

W okolicy Wołomina (tak naprawę w całym powiecie) nie funkcjonuje zbyt wiele placówek tego typu. Tym bardziej ważne się wydaje być moje poprzednie pytanie, o możliwość odbycia stażu lub praktyk zawodowych. Próbował ktoś zgłaszać taką chęć w Kancelarii Komorniczej mgr Mirosław Malik?

Agata

Czy ktoś się orientuje, jak wygląda aktualnie sytuacja w kancelarii? Jakim pracodawcą jest firma? Czy istnieje możliwość odbycia stażu? Każda merytoryczna opinia przybliża podjęcie decyzji o aplikowaniu wielu forumowiczom.

Była dłużniczka

Ja jestem zadowolona, pomógł mi, spłaciłam szybko, da sie z nim dogadać

Dodek

Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik nie robi w ten sposób, daj spokój, wiadomo że może sa to pojedyńcze przypadki, bo tak już na świecie bywa, ale nie nagminne, zresztą, jak się ma długi, jak się nie płaciło, to co mogę Ci innego powiedzieć przecież

spejson

Najpierw pasowałoby liznąć troche przepisów zanim zaczniecie pisać takie brednie... :)

beata

mam ten sam problem zadluzenie spalcone w agrocole 19 tys. wplata do kacelari 27 tys i niby jeszcze 4 tys mu brakuje skandal ide do sadu!

Mariusz

Przez niespłacony kredyt w creditagricole miałem do czynienia z tym panem. Zażądał opłat które mu się nienalezały w sumie prawie 7 tys złotych. Zaskarżyłem te opłaty do sądu i wygrałem. Walczcie z nim sądem. Warto. Nie bądźcie bierni!!

Anna

Bardzo prosze osoby oszukane przez tego Pana o kontakt natajla00@o2.pl Mi z zadłużenia w Credit Agricole ok 4000 ogołocił konto z 27000 i niby wiszę mu jeszcze 3000!!!! Chcę iść do Sądu lub telewizji bo zero kontaktu, mimo listu i próśb nie rozpisał mi skąd takie koszty. Nie odpuszcze mu choćbym miała walczyć latami.

trybson

panie kowalski - brednie godasz

były pracowcik

Witam nie do końca sie zgodze z przedmówca ze zarobki pracownika biurowego to 4 tys. Pracowalam i jako osoba ukladajace korespondencje zarabialm ok 1800 zł, fakt praca malo wymgajaca. Minimum 4 tys to aplikanci i asesorzy co widac golym okiem jak panie aplikntki/asesorki obnosza sie z torebeczkami i innymi gadżeciakami za min 2 tys.

spejson

tak, zgadzam sie, obsluga super, chociaz jak są wulgaryzmy to szybko sprowadza mnie Pan na ziemie ten pan. mistrz, szacun dla niego, wykonuje kawal dobrej roboty

Dluznik

Witam, bardzo miła obsługa telefoniczna, wysłuchają, doradzą. nie ma problemow ze splata zadluzenia.

Kowalski

Ta kancelaria działa jak mafia i to w biały dzień...wręcz okradają ludzi. Rzeczywiście mają jakiś układ z Bankiem Credit Agricole (zamykam tam konto na dniach, bo ten Bank tez pozostawia wiele do życzenia!!). Zablokował mi środki na 3 kontach bankowych, jak zadzwoniłem żeby sciągneli te pieniądze to powiedzieli że musze wpłacić tą kwote, czy realnie rzecz biorąc musze mieć dwa razy tyle co zalegam (blokada plus wpłata dla nich)...paranoja!!!, pytam skąd. Jak powiedziałem nich ściągną z tych blokad, to chamski konsultant powiedział...cytuje" no to zobaczymy, komornik pojawi się osobiście u Ciebie"- co to ma być!! Pojawiły się pieniądze na koncie, to tego samego dnia były środki zabrane (działją ją hieny, które żerują w ukryciu), plus oczywiście blokada na 3 kontach wciąz widniała. Kiedy środki już zostały ściągnięte, jak zapytałem kiedy sciągną blokady z kont, powiedziano mi że nie wiadomo- maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w dokumentach i w księgowaniu! Generalnie, uważam że Polskie prawo pozwala tym hienom na zbyt wiele, czują się jak królowie...tragedia!! UWAZĄJCIE NA TYCH LUDZI, SZKODA ZDROWIA I PIENIEDZY!!

Anna
@cezar 13.02.2016 09:35
Widzisz nie chodzi tu o to że ktoś dostał komornika za darmo tylko o metody działania...Podam prosty przykład...Przez 4 lata Ka...

Możesz opisać czy udało Ci się z nim wygrac? Bo też chcę to zgłosić straciłam przez niego prawie 30 tysi

magda
@cezar 13.02.2016 09:35

Zgadza sie,ja przy zadłużeniu 1800zł spłaciłam temu panu 12tyś360zł (zrobiłam przysługę znajomej i wzięłam kredyt na siebie) .Przy próbach dogadania się strzelił mi raty po 800 zł przy zarobkach wtedy 1250 zł.

elajna

mojemu mężowi zabrali całą wypłatę, świadczenie z urzędu itd..ja mam rentę socjalną bo jestem chora..nie mam teraz na leki, jedzenie, nie wiem co zrobić dalej..

Gość

Witam. Chciał bym powiedzieć że po moim dzisiejszym telefonie dogadałem się normalnie z doradcą pana Malika i nie odczuwałem żadnego napięcia. Na początku mnie wysłuchał doradził żadnych problemów. Tak że Ci co widzę piszą źle stuknijcie się w główki. Pozdrawiam

Arczi

jeśli chodzi o kontakt telefoniczny z komornikiem, to fakt jest zerowy, na pytanie czy można rozmawiać z komornikiem slyszy się zawsze odpowiedź "nie ma takiej możliwości"konsultanci dosc nieprzyjemni- próbują poniżyć dzwoniącego, ale mialem przyjemnosc goscic w siedzibie Malika, i zostalem bardzo dobrze przyjety, wplate przyjmowala chyba Pani Justyna, bardzo miła i sympatyczna dziewczyna(dodam, że przy tym bardzo ładna) jesli chodzi o oplaty komornicze to fakt sa bardzo wysokie, nie wiem czy legalne czy nie, bo nie znam sie na prawie i tych ich przepisach, swoj dług splacilem i mam nadzieje ze nigdy wiecej z ta instytucja nie bede mial do czynienia.

Karolina

No i po 3 miesięcznej batalii konto na które wpłyneła dotacja która została bezprawnie zajęta przez Pana komornika została odblokowana. Nie obyło się bez sądu i trochę to trwało ale w końcu musiał ugiąć się przed decyzją sądu i odblokować te pieniądzę. Na żadną ugodę z nim nie ma szans. Jeśli macie podobną sytuację i jeśli faktycznie zajął wam coś bezprawnie to piszcie skargi do sądu.Tylko w ten sposób możecie coś zdziałać.Powodzenia:)

Poszkodowany

Zgadzam sie z przedmowca. W pazdzierniku ubieglego roku pan malik zabral mi wyplate w wysokosci 50 zl.Przez caly miesiac nie mialem z czego zyc. Ale pana malika to nic nie obchodzilo. Komornik to chciwa hiena i nic wiecej ale jest jeszcze Ministerstwo Sprawiedkiwosci, na ktorym chciwi komornicy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umoczyli.

Karolina

Najgorszy komornik.Zablokował mi konto na które wpływają alimenty i dotację na otwarcie własnej działalności z urzędu pracy.Te pieniądzę NIE PODLEGAJĄ ZAJĘCIU.Po usilnych próbach porozumienia które okazały się bezskuteczne złożyłam skargę na czynności komornicze i rozpatrzy to sąd.Od Pana malika bądź też jednego z pracowników usłyszałam tylko,że mam takie prawo.Tak proszę Pana mam takie prawo i skorzystałam z niego tylko dlatego,że Pan dobrowolnie nie chciał się porozumieć!!!Również wierzycielem jeśli chodzi o moje zajęcie jest Credit Agricole więc zgadzam się z osobą która pisała powyższy komentarz.Jest to poprostu SKANDAL.Dodam że komornik twierdzi,że może mi odblokować te środki tylko za zgodą wierzyciela,miesiąc temu pisałam prośbę do banku odpowiedzi do tej pory nie otrzymałam.Jest to po prostu skandal.Tutaj przydała by się telewizja.

leavefrom

Komornik Malik ma chyba układ z Bankiem Credit Agricole bo pomimo tego, że prosiłem Bank o podpisanie ugody bankowej to oczywiście powiedzieli mi, że można taka ugode podpisać jednak... (i tu po prostu mi się nogi ugięły) nalezności będę musiał wpłacać za pośrednictwem komornika Mirosława Malika. To jest istne kuriozum. Pomijam fakt, że po pierwsze komornik Mirosław Malik założył na wniosek banku blokadę na moim koncie na którą wpływają wynagrodzenia, po drugie na zasadzie "entlemen's agreement" ma mu wpłacać kwotę ustaloną miesięcznie, po trzecie (w momencie kiedy poprosiłem go o zdjęcie blokady z konta) w odpowiedzi wystosował wezwania do pracodawców !!!! Jego buta wykracza poza wszelkie możliwe do przyjęcia układy. Spłacaj dobrowolnie - ja zablokuję Ci konto na które wpływa wynagrodzenie a jezeli coś piśniesz to - wystosuję wezwania do pracodawców !!!!!!!! Panie Malik - wynagrodzenie moje i tak wpływa do zablokowanego przez Pana konta a więc niech Pan sobie z tej blokady weźmie. Ale Pan Malik powiedział mi, że on nie jest władny zabierać z blokady tylko bank zleceniodawca. I tutaj nic nie rozumiem po prostu ale......czy ktoś zobaczył ich nową siedzibę w Ząbkach???? Zapraszam do wizytacji. Sie ma - się rządzi. Czy ktoś miał coś wspólnego z Credit Agricole a następnie z Panem Malikiem bo podejrzewam, że tam jest jakiś układ finansowy. Proszę o odpowiedzi.

TAJEMNICZA

ZGADZAM SIĘ TEGO CZŁOWIEKA NIE DA SIĘ STRAWIĆ. NIE ROZUMIE JEŚLI KTOŚ PROSI GO O POMOC. INTERESUJĄ GO TYLKO PIENIĄDZE JEST BEZCZELNY JAK SIĘ Z NIM ROZMAWIA .

Krzysztof

(usunięte przez administratora).. NAJGORSZY KOMORNIK JAKI JEST... JESTEM NA SWIADCZENIU RECHABILITACYJNYM MIALEM DO SPLATY OK 2600ZL SPLACILEM OK 4000ZL. DZWONILEM DO NICH ONI MI MOWIA ZE JAKIES KOSZTY KOMORNICZE MAM ZAPLACIC JESZCZE 121 ZL. TEN KOMORNIK TO JAKIS ZDZIERCA NIE DA SIE ZNIM NIM POROZUMIEC NIE RAZ DZWONILEM I CHCIALEM SIE ZMINI POROZUMIEC NIC ZAWSZE ODMOWA. NAJGORSZY KOMORNIK JAKI MOZE BYC NAJGORSZY!!!

aurelia jedwabińska
@Krzysztof 26.06.2014 10:24

niestety, nie działa zgodnie z polskim prawem, z resztą jak zdecydowana większość komorników. to ludzie nie znają swoich praw, dlatego komornicy czują się bezkarni. ja sama wygrałam w sądzie z komornikiem, który zabierał mi bezprawnie pieniądze przez DWA LATA.

ja

To jest jakis nienormalny gosc!!!!!ignorant!!!! Poprostu zal!!!!!nie szanuje ludzi

nie nie bez powodu ale to nie daje mu prawa do pozbawiania ludzi srodków do życia

anty
@1 20.05.2014 13:54

no wlasnie ..nie bez powodu okrada ludzi, w koncu ma z tego niezly dochod

dona1231

jestem samotna matka pracuje na pol etatu moja pensja to nie cale 800zl a pan (usunięte przez administratora)zamiast porozuniec sie ze mna zabral mi cala pensje z czego bardzo dziekuje ze nie mam ani ja ani moje trzy letnie dziecko za co zyc

beata k
@dona1231 29.04.2014 19:37

JEGO ZACHOWANIE TO SWOJA DROGA ALE JAKICH ON MA TAM LUDZI PANI BEATA KUCHARSKA PO PROSTU KOBIETA NADAJE SIĘ DO TANIEJ OBRÓBKI I NIC WIĘCEJ . CHCE SIĘ CZŁOWIEK DOGADAĆ A ONA SIĘ W POLOWIE ZDANIA ROZŁĄCZA WTF??? SAMA TO SŁYSZAŁAM .DZIEKI BOGU NIE MAM TEGO PROBLEMU ALE PANIE MALIK KOGO PAN ZATRUDNIA CHYBA CI LUDZIE - KONSULTANCI ZOBOWIĄZANI SA DO TEGO BY POINFORMOWAĆ DORADZIĆ UZGODNIĆ A NIE POKAZYWAĆ JAKIE MOŻNA STRZELAĆ FOCHY !!!!!MASAKRA WSPOLCZUJE RESZCIE EKIPY Z KIMS TAKIM PRACOWAC... LUDZIE NAUCZCIE OWE COŚ KULTURY... POZDRAWIAM

żal

Dla mnie zawód komornik - to jest hańba. Zamiast pomagać ludziom... to pomaga sie korporacyjnym, śmieciowym bankom aby biedni, czesto wprowadzeni w błąd, zabiegani za groszem ludzie byli wyciśnięci do reszty przez te kombinacyjne instytucje - to kradzież.

Iwona
@żal 30.12.2013 15:19

bezduszna i nie profesjonalna rozmowa z panem komornikiem , a moze mu sie wydaje ze jest bogiem , jest smieszna jak rozmawia z osoba profesjonalna , wiec dziekuje ze poprawil mi humorek i tez mu zycze milego dnia .

viki

strasznie malo placi,wszystko drozeje a wyplaty w miejscu,czasami rzuci premie 200 zl jak psu,swiete krowy typu ksiegowa zarabiaja naprawde duzo,panie malik ja do pana apeluje,obetnij pan pesje ksiegowej i daj troche wiecej pracownikom bo ciezko jest niesamowicie wyzyc za te pieniadze ktore pan placi,ja wiem pan powie jak nie pasuje to dowidzenia,ale ja nie chce sie zwalniac

Zostaw opinię o Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Komornicza mgr Mirosław Malik