Walter Services Poland
counter
2 18 10 5 1
Magda Nowy wpis

Możecie dać znać czy firma ma teraz postój od pracy?

Szymon Nowy wpis

Osoby zainteresowane pracą w firmie Walter Services Poland zachęcam do odwiedzin oficjalnej strony firmy: http://ccnews.pl/firma/list/walter-services-poland-sp-z-o-o Zachęcam także do udzielania opinii na forum osób, które aktualnie pracują w firmie Walter Services Poland, bądź pracowały u tego pracodawcy. Na tematy związane z nie tylko warunkami pracy, ale też szkoleniami i dodatkami do pensji.

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Walter Services Poland? Napisz, co o tym sądzisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia w firmie.

aa Nowy wpis

umowa może i zobowiązuje, ale może być też tak, że firma ma opóźnienia które tłumaczy.. podejrzewam, że gdybym był u nich na umowie i powiedzieliby wprost, że mają przestój i wypłacą kasę za tydzień czy dwa, to bym się zgodził bez zawahania. Trzeba być człowiekiem :)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Walter services poland - Warszawa

o tak tez to widzialem szczegolnie Marcin

SSSSS

Jesli WAlter Service to Call Center Poland w Warszawie to oceniam to tak: Słowa kojarzące się z tą firmą to: koszmar, gnebienie ludzi, czysty wyzysk, brak mozliwosci rozwoju. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerowe. Atmosfera i ludzie tam pracujący są: szefowie niekompetentni, aroganccy . Od jakiej stawki można negocjować pensję?: wiem ze max. zarobi sie 1500 zl netto, wiecej nie wyplaca nawet jesliby sie tam pracowalo 100 lat. SPOZNIAJA SIE Z WYPLATAMI !!! Najbardziej w tej firmie podobało mi się: ze nie musze tu pracowac.. . Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: ze bylo gnebienie, wyzysk, nacisk na wyniki, pracownicy pracuja a szefostwo sie obija, np. grajac w gry komputerowe.

tak masz rację kiedys było lepiej teraz kadra zarządzajaca jest niekompetenta kiedys przynajmniej była (usunięte przez administratora)dużo pomagała wyjasnić teraz jest źle ja jeszcze w tym miesiącu pouszczam tę firmę

Firma w ktorej najgorzej mi sie pracowalo

BRAWO BRAWO jednak ludziska przestali tylko narzekać ale zaczeto nazywac sprawy po imieniu

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Services Poland - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Walter Services Poland