Centrum Serwisowe Orion Janusz Wojda

NIP: 7741788769 REGON: 610180234

Centrum Serwisowe Orion Janusz Wojda

Opinie o Centrum Serwisowe Orion Janusz Wojda

Robcio

Serwis jak dla mnie bajka dwa razy wymieniony panel oled bez żadnych problemów naprawdę polecam

Zawiedziony

Tragiczny brak kultury recepcjonisty,Drogo i bardzo niesolidnie.Kłopoty z reklamacją usługi.

Andrew
@Zawiedziony 23.09.2014 16:19

Potwierdzam

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Centrum Serwisowe Orion Janusz Wojda - Płock

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Serwisowe Orion Janusz Wojda