Sneem Hotel

Kerry

Opinie o Sneem Hotel

Praca mało ciekawa, atmosfera również. Na niższych stanowiskach bez większych stresów, na wyższych niestety juz tego więcej. Zarobki na niższych minimalne, poza sezonem pracy brak, trzeba uciekac na socjal.

Maciek

Słowa kojarzące się z Sneem Hotel (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ...f . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Sneem Hotel: Najbardziej nie podobało mi się w Sneem Hotel:

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Sneem Hotel - Kerry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sneem Hotel