Opinie o Airport logistics w London

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Airport logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Airport logistics o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Airport logistics w London

dexter Nowy wpis

można spokojnie 5000 zł na rękę w miesiącu wyciągnąć, baaaardzo dobrze płatna praca. i przyjemna!

Lechu Nowy wpis

Zamieszczam tylko info ktore juz wczeniej zawarlem w 2 roznych tematach. Szkolenie ok, hotel nawet oplacone sniadanko. 4 dni laby i smiechu z instruktorem. Kompletowanie dokumentow i oczekiwanie. mija miesiac brak rezultatow na stronie SIA. mijaja 2 miesiace, info z firmy ze nie zalatwiaja pracy i odsylaja dokumenty. Wniosek, jest to prawdopodobnie typowa akcja wylawiania ludzi i inkasowania po 400-500 gbp od zlowionej glowy z funduszy panstwowych. Co ciekawe nie wyrabiaja licencji ludziom z 2009 a rekrutacja trwa nadal -.- Pan [usunięte przez administratora] kieruje z pytania mi do pana[usunięte przez administratora] ktory na maile i telefony NIE ODPOWIADA. Chetnei udziele informacji o przebiegu szkolenia i jego rezultatach, [usunięte przez administratora] Dodam tylko ze zmarnowalem ok 3 miesiecy w oczekiwaniu na spelnienie obietnic pana urbanskiego bez efektu. Zachecam do konfrontontacji pana koordynatora z katowic ale watpie ze dojdzie to do skutku. zachecam wszystkich oszukanych do potwierdzania tego co tu napisalem .- ....Jeszcze jedna kwestia. Pare miesiecy temu w ogloszeniu wymagali plynnego angielskiego, dzis juz tylko dobrego, za zakwaterowanie na hotelach przez pierwsze dni pobytu mial byc odciagniete z pensji, dzis jest to darmowe~, dorzucili "mozliwosc awansu dla mabitnych" i z podtsawowej minimalnej stawki 5.85 brutto nagle na chwile obecna zrobil sie przedzial wynagrodzenia 5000-8000 pln :D, typowa akcja na przyciagniecie ludzi z ktorych agencja ciagnie szmalec od panstwa. KATEGORYCZNIE ODRADZAM BRANIA UDZIALU W TYCH SMIESZNYCH REKRUTACJACH I SZKOLENIU. Firma mimo iz prowadzi nabor nie wyrabia licencji a co za tym idzie nie oferuje zatrudnienia. AL za ochroniaza dostaje prawdopodobnie ok 15 gbp za godzine placac 5 gbp ludziom, prog finansowy zawarty w ofercie jest praktycznie niewykonalny nawet przy shiftach po 12h i urabianiu sie po lokcie. Najsmieszniejszy jest fakt, ze biorac do reki pierwszy lepszy londynski biuletyn z ogl. o prace nie starcza 2 stron zeby zamiescic wszystkie oferty sla praconikow z licencja SIA. Niestety pan koordynator z KAtowic [usunięte przez administratora] twierdzi iz jest to "ZATOR" ktory nie wiadomo kiedy sie skonczy. Polecam abby wszyscy oszukani podpisywali sie pod tym oraz postowali i tym mini internetowym PR-em ostrzegali ludzi przed tymi naciagaczami. Dzieki

Słowa kojarzące się z Airport logistics (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Airport logistics : Najbardziej nie podobało mi się w Airport logistics :

Zostaw merytoryczną opinię o Airport logistics - London

Airport logistics