ITAL SYSTEM

Kalisz

Opinie o ITAL SYSTEM

Hanna

@0000 co konkretnie masz na myśli? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o aktualnej sytuacji w firmie? @Andriusza piszesz o tym, że z ITAL SYSTEM odchodzą pracownicy. Czy dotyczy to całej firmy, czy też może któregoś z jej działów szczególnie? Mógłbyś też wyjaśnić co rozumiesz mówiąc, że brak stanowisk pracy?

Andriusza

Prawie wszyscy normalni juz uciekli z firmy,reszta ucieka stopniowo. Za chwilę zostaną sami pracownicy za granicy (ukraina) , wypłat brak, organizacji pracy brak, stanowisk pracy brak, Słów już też brak !!! Tyle optymizmu dla firmy

Hanna

@Nikoś próbowałeś kontaktować się bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz tutaj: http://www.italsystem.com.pl/kontakt A może już podjąłeś pracę w ITAL SYSTEM. Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich wrażeniach. Jak Ty oceniasz tego pracodawcę? Czy minęły już problemy z wypłatą wynagrodzeń, o których wspominali ostatnio inni pracownicy? Warto o tym napisać.

@Hanna 26.09.2017 12:48

Jest jeszcze gorzej niż było.

Nikoś

Witam są jakieś wolne miejsca na produkcji?

Wojtek

Nie ,przeczytaj to jeszcze raz powoli, przeanalizuj zastanów się pomyśl a jak nie wpadniesz o co mi chodzi to sory ale niema dla ciebie nadzieję.raty to raty co tu opisywać.

Hanna

@Wojtek co masz konkretnie na myśli pisząc, że firma płaci Ci wynagrodzenie w ratach? Możesz napisać więcej na ten temat?

Wojtek

Wojtek pisz ze taka sytuacja jest od paru lat ale teraz to dramat zarobie 1600 zł i płacą mi w pięciu ratach na dodatek 3 tygodnie po terminie.Ale wazne ze mury idą do gury przecież pracownik a robol pieniędzy nie potrzebuje.Pozdrawiam a i ital odradzam.

Hanna

@Wojtek piszesz, że wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas. Czy była to jednorazowa sytuacja czy taki 'problem' pojawia się częściej?

Wojtek

Nie polecam wypłaty nie na czas mierne stawki beznadzieja .

Hanna

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat firmy? Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej firmy - http://www.italsystem.com.pl/firma - Możecie znaleźć tutaj przydatne informacje.

2016

ital system hmmmm firma niestety nie radząca sobie za bardzo przez co Nie ma wypłat na czas część jest wypłacana do ręki by uniknąć płacenia podatków a zarobki są niski Ludzi w dzisiejszych czasach zarabianie 1600 zł przy 160m godzinach to skandal co to cofanie się w rozwoju człowieczeństwa Właściciel jest ogólnie ok synkowie też w miare nawet czasami za dobrzy bo Taką panią Dorotke to powinni dyscyplinarnie zwolnić bo mają do tego powody pracownicy odchodzą przez nią z pracy i no nawet najlepsi bo znęca się psychicznie a po za tym nie ma pojęcia o planowaniu produkcji jest tempa jak podeszwa ale ma dar darcia papy i zakrzykiwania mądrzejszych ona nie ma pojęcia jak usprawnić pewne procesy by szły łatwiej więcej i szybciej PANIE GRZEGORZU CZY PAN TEGO NIE WIDZI JAK DĘTA JEST TO OSOBA co z tego że ma umowę na stałe dyscyplinarka i papa do zagrody z hipopotanami

Mikser

Wiesz co, no jeśli masz tak narzekać to może faktycznie warto dać sobie spokój, ale ogólnie nie uważam, aby oni działali w jakiś słaby sposób, moim zdaniem jest nawet dobrze i wszystko idzie ku jeszcze lepszemu, to zawsze jest dobra rzecz tak mi się wydaje

różal

jestem jednym z najszczęśliwszych ludzi na świecie ponieważ od dzisiaj jestem byłym pracownikiem mało profesjonalnej firmy ITAL SYSTEM ludzie cudowne uczucie. wstajesz rano i wiesz że nie musisz patrzeć na tych mało ogarniętych ludzi ,którzy nie mają pojęcia o niczym !!!!

kowal
@różal 11.04.2016 14:10

też zamierzam dać sobie spokój z tą firmą ,ile można [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za takie grosze a na dodatek nie żadnych form rozwoju!!!!!!!!!!!

Chochoł

Tomek był od zawsze zastepcą w tej firmie najpierw u Władka a potem u małego czyli Mariusza M. !!!!! Podobno sam się zwolnił koło września i nie bylo chetnych na poprowadzenie tego gówna więc on został! wszystko si3 wali

Krejzol

Pracowałem tam kiedyś i faktycznie było nie ciekawie, wypłaty nie na czas i wyzysk .a co to jest za nowy kierownik ??wtedy był ten mały ale zapomniałem jak miał na imię ?,to jego tez zwolnili ?

CHOCHOŁ

jeszcze zalegają mi z kasą za styczeń i to nie mało, kokot też wszystkiego nie dostał !!!!!!!!!!!! wszystko się tam wali od kiedy mało rozgarnięty TOMEK MICHALSKI został głównym kierownikiem

CHOCHOŁ

Co ty człowieku bredzisz i wprowadzasz przyszłych pracowników w błąd!!!!!!!!!!! w umowie masz napisane najniższa + możliwość otrzymana premii ,a w rzeczywistości pod koniec miesiąca szukają powodu aby nie dać ci całej premii!!!! a na dodatek kasa wpływa za pracę po 10 -tym !! dlatego szukam już od stycznia nowej aby się wyrwać z tego bagna

A czego się spodziewałeś , każdy młody musi przez to przejść ! postawisz 0.7 Arturowi i będziesz miał luzy leszczu

kondzio

Firma żenująca,brak rozwoju brak przyszłosći, wypłaty nie na czas i w ratach do tego kierownictwo na obu halach to banda prostaków którzy gnoją pracowników, szczególnie nowo zatrudnionych, NIE POLECAM

max

witaj jeśli chodzi o wybór to mają duży asortyment ale ich jakość pozostawia wiele do życzenia, problem polega na wytrzymałości chromu stosowany do eleganckich krzeseł , winna tu leży po stronie pijaczków którzy obsługują tą linie chromowniczą,ich niedbałość powoduje pojawienie się już po kilku miesiącach użytkowania rudawego nalotu w okolicach spawów !! lepiej dobrze się zastanów przed kupnem

max

Odpuść sobie tych wyzyskiwaczy !!! pracowałem u niego około 1.5 roku i stwierdzam że było to czas stracony , większość ludzi którzy tam pracują to bez mózgi a druga to hołota za wschodniej granicy! polecam ci dział włókniny w com 40, który jest najlepszym pomysłem dla ludzi którzy chcą za jednym razem dobrze zarabiać a jednocześnie się rozwijać !!!

rafi

mam pytanko są jakieś wolne etaty na produkcji

mati
@rafi 21.05.2015 15:41
mam pytanko są jakieś wolne etaty na produkcji

Rafi przemyśl dobrze tę opcję zatrudnienia się w tym bagnie ,chamstwo! wykorzystują ludzi. na maszynie maja być zmiany co 30 min a jak zobaczą ze ktoś nowy jest to tak obkrecą ze można nawet 2 godz stać i zapier... a reszta gada "... nie da sie wytrzymać. wyzysk nowych pracowników za stawkę 8.50 BRUTTO!!!!!!!

piotrek

z jego wyglądem aż dziwie się że tak długo z nim wytrzymała , a co do jego pracy szeryf się zorientował że w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] leci i założył kamerki koło jego akwarium !!!!!!!!! hahahaha

arek

Dajcie sobie spokój z tą firmą, jakiś czas temu pracowałem dla tego osła i powiem wam że na wszystko brakuje wypłata jest opużniona a jego dwa przydupasy MARIUSZ i TOMEK patrzą tylko aby ci w ostatnich dniach miesiąca premie zabrać !! bo do tego się tylko nadają

maciek

chłopie zapomnij o rozwoju w tej firmie ona jest już na końcu swojej działalności - wreśćie kontrole się za nią zabrały ! chyba że jesteś w desperacji i lubisz być gnojony przez ludzi którzy o zarządzaniu mają zerowe pojęcie i przez to ta firma upada !

zainteresowany

hej mam pytanko ,jak wygląda forma rozwoju ?

stachu
@zainteresowany 14.04.2015 11:51
hej mam pytanko ,jak wygląda forma rozwoju ?

a co może się podobać w ital system totalne dno to za mało żeby określić 1.atmosferę pracy- porażka 2. zarobki- wstyd się przyznać że człowiek [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za takie grosze 3.organizacja -totalny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Szkoda słów [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nic więcej!!!!!!!! jaja

blacha

Praca w ital system woła o pomste do nieba ! wypłata jest rozbita na dwie części; pierwsza częśc powina byc 10 a jest przeważnie 14 lub 15 ! reszte wypłacają w okienku po 22-rugim każdego miesiąca ! dają ci 8,5 na godzine i wymagają rzeczy nie możliwych, a na dodatek koleś zatrudnia UKRAINCÓW którzy są traktowani jak niewolnicy pracują po 12 godzin dzienie za 8 zł/h a na dodatek mieszkają po 6 w pokoju ! to ja nie wiem jakie złe warunki muszą byc że oni się na to godzą ? dobra rada dla przyszłych pracowników tej firmy jak chcesz byc dobrze traktowany i godnie zarabiac (2200 netto) to żle trafiłeś tu jest tylko smrut, bród i ubustwo

Praca w ital system jest fatalna i zarobki wymagajom od pracownika zeczy nie morzliwych a wyplaty nie sa na czas tylko opurznione i jest nie mila atmosfera w pracy bo kierownicy i brygadzisci strasza z zwolniemiem z pracy praconika i jest tesz mobing na pracownikow od kierownika i brygadzistki z dzialu szkolnego na ludzi i ani nato nikt nie raguje kierownik ani pracodawca i jaktam morzna pracowac w spokoju

praca jest ok gorzej z pracowikami polowa to bezmózgi zwłaszcza na malarni jezeli chodzi o kase to problemow z wypłata nie mam a inni (jaka praca taka płaca) trzeba na siebie zapracowac a nie odpierdolic 8 godz i do domu

Marco

Praca w miare normalna ale z płatnosciami to ciężko. Wypłaty nie są na czas,a nikogo to nie obchodzi że pracownik tez ma płatnosci.Chociaz takie potknięcia mogą słono kosztowac pracodawce bo wyciąg z konta,data i inspekcja pracy!!!

zainteresowany

Witam, ja mam pytanie, czy wypłaty w tej firmie przychodzą na czas, czy mają jakieś chore opóźnienia?

papaj

A jak wyglada zmianowosc ?? Jedna , dwie , trzy ,,

mkfjgd

Glupoty gadacie na dzien dobry jest 8.5 na reke pelen etat jak ktoś chce pracować to będzie zadowolony

pn

Ale jest bliski koniec tego bagna juz zaczyna zwalniac ludzi na wszystko brakuje kasy .szkoda tylko ludzi bo ten smieszny [usunięte przez moderatora] juz sie sporo dorobil choc zycze mu by jak najgorzej

pppp

Zgadzam sie z poprzednikiem ta firma powinny sie zainteresowac wszystkie inspekcje i zamknac to jak najszybciej

były pracownik

Firma Ital-sysytem w Kaliszu to banda[usunięte przez moderatora] Warunki pracy są żenujące syf smród , obsrane kible brak prysznicy , żadnej higieny. Na początek płacą ponad 5 zł! Do tego pracuje tam pełno pijaczków i mend . Nie polecam się mieszać . Wymagaja nie wiadomo czego a płacom jak śmieciom . Byle się nahapac

Zostaw opinię o ITAL SYSTEM - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITAL SYSTEM