Opinie o FSM Polska Sp. z o.o. w Warszawa

<p align=justify>Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest liderem zarządzania nieruchomościami na lokalnym rynku. Wyznacza trendy i świadczy usługi o najwyższym poziomie. Zarządza nieruchomościami własnymi i wspólnot mieszkaniowych. W nieruchomościach posiadanych i zarządzanych przez Fordońską SM zamieszkuje ok. 30.000 osób. Zgodnie z przyjętą Polityką Jakości nakierowaną na realizację potrzeb klienta misją Fordońskiej SM jest komfort i bezpieczeństwo zamieszkania. Propagując wizję wygodnego i bezpiecznego życia w posiadanych i zarządzanych nieruchomościach, spełniamy oczekiwania naszych klientów. Praca w systemie zarządzania jakością EN ISO 9001:2008 oraz Złoty Laur Przedsiębiorstwa Fair Play 2015 sprawiają, że ponad 1/3 mieszkańców Fordonu, największej dzielnicy Bydgoszczy, otrzymuje usługi najwyższej klasy. </p>

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FSM Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Szukająca

Natalio, Tobie też zaproponowali pracę? w ich firmie?

Szukająca

Możesz się podzielić opinią jak praca w tej firmie wygląda? Będziemy Tobie wszyscy wdzięczni

Aldonka

Pracuję w FSM ponad rok i muszę przyznać, że nigdy z czymś takim się nie spotkałam! zawsze prowizję otrzymuję na czas, zgodnie z tym jak mam ustalone w umowie! Zresztą warunki współpracy, zostały mi bardzo dokładnie wyjaśnione na szkoleniu wyjazdowym. EWIDENTNIE ktoś nie może znieść, że bardzo dynamicznie się rozwijamy i otwieramy nowe oddziały na terenie całej Polski. jesli ktoś sobie nie poradził, bo albo oczekiwał, że pieniądze spadnął mu z nieba, albo kliencie sami do niego przyjdą (owszem przyjdą, tylko trzeba najpierw zbudować sobie bazę klientów, a to właśnie nasi znajomi i rodzina są naszymi pierwszymi klientami), to teraz szuka winnych, zamiast najpierw przyjrzeć się swojemu zachowaniu to oczernia firmę FSM, która absolutnie na to nie zasługuje!

ciacho80

Pani Krystyno z tego co wiem to nie agenci tylko doradcy :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie FSM Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Krystyna

Jeśli jednak ktoś jest przywiązany do swojej "ciepłej posadki" to też jest rozwiąznie na to... praca dodatkowa w FSM - to firma kompleksowa - posiada w swojej ofercie szeroką gamę produktów, które pozwalają nam agentom na swobodne doradzanie naszym klientom. Oprócz tego Poświęcając dosłownie kilka godzin w tygodniu - można zarobić kilkaset, a nawet kilka tysięcy złotych miesięcznie, jestem tego najlepszym przykładem.

Bartłomiej

Pracuję w FSM Polska od 3 lat. Śmiało mogę powiedzieć, że żadna inna branża nie daje mi tyle swobody, satysfakcji, pieniędzy... Coś w tym jest, że czy się stoi czy się leży 1000 się należy – stereotypy, ludziom brak wyobraźni, że można w życiu zrobić i zarobić dużo więcej. Ja pracuje kilka lat w FSM i jedno wiem na pewno - poświęcając na prace 8 godzin dziennie ( czyli tyle co na etacie), ale zarabiam średnia krajową razy kilka. Tak samo moi ludzie. Czy dochody są stałe - nie. Czy są wysokie – tak i to bardzo. Od czego zależą? - tylko od mojego zaangażowania . Trzeba jedynie chęci i zaangażowania, a szkolenia, wiedzę i pomoc dostaniecie w FSM. Polecam, jeśli chcecie zarabiać więcej.

M

Ja nie wiem, dlaczego w Polsce dalej panuje przekonanie, że żeby zarobić trzeba pracować w ciepłym biurze na etacie. Czy się siedzi, czy się leży 1000 się należy. Któryś z przedmówców napisał, że należy coś robić, żeby zarobić. Bardzo mu dziękuję, za to co napisał. Wszyscy chcieli demokracji, więc ją mają. FSM daje duże możliwości, ale metodą RT. Niestety nie ma nic za darmo, a wiedza też kosztuje. Byłam wiele razy na szkoleniach, dostałam wszędzie warunki i krzyżyk drogę ( idź i sprzedawaj ). Nigdy nikt do tej pory nie przekonał mnie,żeby sprzedawać ubezpieczenia na życie. Tu dowiedziałam się jak to robić, jak rozmawiać z ludźmi, ale nikt też nie wyciągną ode mnie moich kontaktów. Kazano mi tylko zrobić listę dla siebie, a co ja z nią zrobię to moja sprawa. Czy dzięki niej zacznę zarabiać, czy nie.

Artur

to pewnie jedna z tych firm, jak np novision i inne gdzie wysylaja na niby szkolania za ktore trzeba zaplacic , oferujace praca i zarobki na zasadzie piramidy finansowej

fsm

Jestem pracownikiem ten firmy od jakiegoś czasu jestem bardzo zadowolony. Poznałem wielu ludzi o których mogłem tylko posłuchać lub na które mogłem tylko popatrzeć w TV. Przykładem jest Pan, Darek Sikorski, motywator Polskiej kadry olimpijskiej bardzo wpływowy człowiek, motywujący do działania w każdym stopniu. Chodź by nawet nie skorzystał z tego w pracy to bardzo fajnie można to wykorzystać w życiu prywatnym. Drugą osobą Otylia Jędrzejczak. Jest to osoba która dobrze wie co to znaczy zwycięstwo i porażka. Jeżeli trafiło się na osobe która Cie rekrutowała w taki sposób jak tu opinie powyżej, przed "Facebooka" No to przykro mi. Właśnie takie osoby psują reputacje tej firmy. Popracuj tam kilka tygodni miesięcy a zobaczysz że to nie jest żadne wyciąganie danych kontaktowych lub personalnych tylko i wyłącznie praca, jak praca na etacie.. Wiele osób traktuje to jak wyzysk.. A wręcz przeciwnie, ja cieszę się że mogę zarobić a dodatkowo mieć satysfakcję że ktoś oszczędza, jest ubezpieczony i w razie nie daj Bóg wypadku wiesz dobrze że to m.in Twoja zasługa. Masz dostęp do wielu produktów każdy produkt możesz dopasować do klientów, nie ma ukrytych haczyków proste i wyraźne informacje OWU. Ktoś kto się nie nadaje do finansów, doradztwa, komunikatywności przykro mi.. To tylko i wyłącznie zdanie osób które nie mają zielonego pojęcia o ww rzeczach :) (usunięte przez administratora)

kasia

Zupełnie nie zgadzam się z moją przedmówczynią!!!! nawet nie jest Pani wstanie uargumentować swoich wypowiedzi... faktycznie jest obowiązkowe szkolenie w Łodzi i jego koszt to 250zł, ale płaci się za hotel i gastronomie. a szkolenie jest REWELACYJNE!!! można się bardzo dużo dowiedzieć i nauczyć od postaw. chyba moja poprzedniczka była na zupełnie innym szkoleniu bądź nie słuchała dokładnie! a propos ja pracę w FSM traktuję jako dodatkową i od razu, mówię, że da się, tylko trzeba chcieć, a Pani widocznie nie chciała tylko teraz szuka głupich wymówek, zeby nie pracować!!!!

kaczor

zgadzam sie w stu procentach skacza wokół ciebie jak nie wiadomo co jak to jest wszystko ładnie kolorowo typowe (usunięte przez administratora)

Wodzianka

Poza tym nie wiem jak do was ale do mnie zadzwonil chlopiec z drzacym glosikiem a pozniej wyslal mi smsa z adresem, po czym teraz otrzymalam smsa ze prosza abym na rozmowe przyszla w biznesowym stroju.. to brak szacunku do mnie wysylac mi smsy.. z takimi porsbami zwlaszcza..

Maja

Pracuję w tej firmie ponad rok i nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na ten temat, jeśli ktoś nie zrozumiał na czym polega praca to niech się nie odzywa, to jest praca dla ambitnych i rozgarniętych osób, szkolenia prowadzone są profesjonalnie, zarobki wysokie, ale nikt nie płaci dużo za nic, trzeba się nauczyć,ponadto produkty są wyjątkowe, mam porównanie do innych firm finansowych.Jestem mega zadowolona i doświadczenie i wiedzę jaką tutaj zdobywam w tak krótkim czasie jest nie do porównania z innymi firmami, a trochę juz żyję i mam coś do powiedzenia !

Zostaw merytoryczną opinię o FSM Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w FSM Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FSM Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FSM Polska Sp. z o.o.