FSM POLSKA Sp. z o. o.

Siedlce

Opinie o FSM POLSKA Sp. z o. o.

vbjm
użytkownik zarejestrowany

hej. Posuzkuję pracy od jakiegoś czasu i natknęłam się na ogłoszenie FSM POLSKA Sp. z o. o., które dość szybko zniknęło. Ktoś wie kiedy firma bedzie rekrutować?

klient sdl

FSM Polska w Siedlcach to naciągacze .Tak nazywa się ludzi którzy stosują chwyty psychologiczne w celu podpisania umowy.W moim przypadku plan inwestycyjny w Axa .Podali błędne informacje :że po 5 latach można wycofać pieniądze bez strat. W rzeczywistości po 10 latach.Nikt nie opiekuje się inwestorem i nie można go zmieniś na opiekuna z Axa.

Gall Anonim

Ja pracuję tam na drugą ligę ( kto miał styczność wie w czym rzecz) i nie mogę złego słowa powiedzieć. Zarobki, hmm, wszystko zależy od "Ciebie". Chcesz zarobić, pracuj. Nie chcesz zarobić nie pracuj. A na stałej posadzie narobi się człowiek dużo dużo więcej za dużo dużo mniej kasy. Tu jesteś sobie sam szefem. Chcesz zarobić pracuj. Myślisz że prywaciarz sobie siedzi i kasę trzepie za siedzenie. Stare przysłowie mówi: czas to pieniądz. Poświecisz swój czas na pracę zarobisz. Czy ktoś za darmo teraz coś dostaje?

tobbi

pracuja tam dzieci w wieku 19-24 lat , a menager chodzi po korytarzu i non stop tel odbiera od swojego prezesa i chyba jest z tego dumny [usunięte przez moderatora] Co do zarobków to kokosów nie ma wynagrodzenie prowizyjne , miesieczna wypł. 700 zl wynosi zalezy ilu klijentów wkrecisz i namówisz

Zostaw opinię o FSM POLSKA Sp. z o. o. - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FSM POLSKA Sp. z o. o.