THERMOCONTROL

Szczecin

Opinie o THERMOCONTROL

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@szczecina masz może informacje na temat tego co obecnie dzieje się w firmie? Czy zaszły w niej w ostatnim czasie jakieś zmiany? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników THERMOCONTROL.

wojtek
użytkownik zarejestrowany

@kaśka widzę, że nikt nawet nie odpisał na Twój post a miałam nadzieje, że dowiem się czegoś od pracowników..teraz nie ma ofert ale bardzo chciałabym spróbować tutaj swoich sił, czy ktoś wie coś o jakiejś rekrutacji?

klient

Po co bijecie tyle piany. Zagladam na stronke www. i zakladke Galeria. Co widze? "Zasady rozliczania ciepla pobranego od..."

taki jeden

A czemu to cie tak interesuje? ;P

szczecin

Dajcie spokoj, monterzy dostają grosze wiecznie problemy z wypłatami, ni wspomnę o dziale na Niemcewicza, wymagali nie wiadomo czego i atmosfera do kitu, pieniadze beznadziejne, a szukaja nie wiadomo z jakimi kwalifikacjami.

lolas

No dzięki za tą opinię. Widzę że w Szczecinie szukają jeleni.

Zostaw opinię o THERMOCONTROL - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie THERMOCONTROL