Linmot

Częstochowa

Opinie o Linmot

haha

Wiadomo, że taka firma jest potrzebna, oraz to co produkuje @marysia89.

Misiek

No pięknie pod Miska też się ktoś podszywa - zastanawiające bo w 2010 to tylko jeden Misiek był w firmie czyli ja i bynajmniej nie mogę powiedzieć bym był zadowolony z pracy. Na pewno nie polecam, chyba że dla miłośników wolontariatu.

Robert

Robert B.
@Robert 06.10.2014 19:13
Pracowałem w Linmot 20 lat i zwolniłem się sam. Niewiele się zarabia ale praca jest stała. Teraz trochę załuje....

Mam na imię Robert i owszem, pracowałem w firmie LINMOT ponad 20 lat i zgadzam się z tym, iż sam się zwolniłem, natomiast absolutnie tego NIE ŻAŁUJĘ. Jak sięgam pamięcią to żaden Robert poza mną nie pracował w firmie tak długo. Podsumowując, ktoś w moim imieniu umieszcza opinie na temat firmy LINMOT, to jest mój pierwszy i ostatni komentarz, który umieszczam na tej stronie. Robert

misiek

Bardzo dobrze pracuje się w Linmot. Polecam

Zostaw opinię o Linmot - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Linmot