Badura trade sp.k

Wrocław

Opinie o Badura trade sp.k

igor

badura to bardzo dobry sklep i mówię to jako facet :)

witajcie ja w Badurze pracuje od pół roku i jestem bardzo zadowolona , wcześniej pracowałam w ryłko tam to dopiero sie dzieje-niskie zarobki, odliczenia nawet nie wiadomo za co(usunięte przez administratora)przesłuchania na zapleczu prowdzone przez sadystycznego regionalnego (usunięte przez administratora)ragedia nasz regionalna jest super w porównaniu z tym pacanem. po za tym ten (usunięte przez administratora) to pracował u badurze przez chwile, ale naszczescie go wywalili. Jak pracowałam w ryłko to bardzo zle mówił o nas , ze kopiujemy ryłko ze w chinach buty robimy itd! co do szkolen to i u nas i w ryłko jest z tym beznadzieja, z tą róznica ze przynajmniej nasza regionalna ładnie pachnie, bo pan (usunięte przez administratora), najgorzej jak cie wpachni perfumami -to smród jest nie do opisania. fakt zarodki mogły by byc wyzsze w Badurze, ale przynajmniej mam umowe o prace bo w ryłko tylko zlecenie i kasa zadna bo jak mało sprzedałam to mało zarobiłam choc nie pracowałam w weekendy bo mnie kierowniczka nie rozpisywała! iwtedy stawka za godzine wychodziła jak bym nietóre dni za darmo pracowałam! ale spokój psychiczny przynajmniej mam bo ten kurek to nami pomiatał

cocolino

ta firma,jak to mozna firma nazwać,bo chcą ukręcić bat z gówna kosztem pracowników,banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i dorobkiewiczów,nie radzę!!!!

Zostaw opinię o Badura trade sp.k - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Badura trade sp.k